Oceny ryzyka zawodowego

184.50 

Kategorie: ,

Opis

Ocena ryzyka zawodowego dotyczy każdego stanowiska pracy i jest zgodna z zasadami BHP. Pracownicy powinni otrzymać ją od pracodawcy w formie pisemnej, jeszcze przed rozpoczęciem pracy na swoim stanowisku. Badanie ryzyka zawodowego jest zabezpieczeniem zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika. Osoba zatrudniona podpisując ocenę jest świadoma wszelkich zagrożeń, jakie mogą towarzyszyć jej podczas wykonywania swoich obowiązków.

Dlaczego warto wykonać ocenę ryzyka zawodowego

Prawidłowo wykonana ocena ryzyka zawodowego na danym stanowisku pomoże Ci zapobiec wypadkom i zagrożeniom w pracy. Być może nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wysokim zagrożeniem obarczona jest Twoja praca. Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, wykonaj ocenę ryzyka zawodowego w przeciągu miesiąca od otwarcia swojej działalności. Im szybciej wyeliminujesz istniejące zagrożenia, tym lepiej! Tego typu pomiary zagrożenia należy wykonać nawet w przypadku stanowisk takich jak:

  • kucharz,
  • kierowca,
  • pracownik biurowy,
  • sprzedawca,
  • magazynier,
  • pracownik administracyjno-biurowy.

Szacowanie ryzyka zawodowego nie będzie Cię wiele kosztować!

Korzystając z oferty usług Ekofit możesz zamówić profesjonalne wykonanie badania oceny ryzyka zawodowego w Twojej firmie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i umówisz na spotkanie. Zapraszamy!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Oceny ryzyka zawodowego”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *