Szkolenia BHP dla pracodawców

Do obowiązków każdego pracodawcy należy znajomość zasad BHP dotyczących bezpieczeństwa pożarowego i higieny pracy. Dlatego pośród oferowanych przez nas usług znajdują się również szkolenia i kursy BHP dla pracodawców, które przygotowane zostały przez naszych specjalistów zgodnie z prawem pracy. Nasze szkolenia dostępne są w różnych wersjach, np.:

  • szkolenie BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami,
  • szkolenie dla pracodawców pełniących zadania służby BHP.

Dlaczego warto odbyć szkolenie BHP dla pracodawców?

Osoba, która zatrudnia, a także zarządza daną grupą w miejscu pracy, powinna posiadać stosowne zaświadczenie o przebyciu niezbędnych kursów. Wybierając szkolenie w Ekofit możesz odbyć kurs stacjonarnie lub online, a po jego pozytywnym zakończeniu otrzymasz certyfikat poświadczający nabytą wiedzę. Nigdy nie wiadomo, kiedy wiedza z zakresu BHP może się przydać, dlatego warto być przygotowanym na wszelkie okoliczności i odbyć kurs, zanim będzie za późno.

Kursy BHP z Ekofit – specjalistyczna wiedza w przystępnej formie

Nasze szkolenia dla pracodawców przygotowane zostały przez zespół doświadczonych specjalistów. Dzięki temu zawierają one wszystkie niezbędne informacje, przedstawione w sposób zrozumiały i interesujący dla uczestnika kursu. Chcemy bowiem, abyś z przebytego kursu zapamiętał jak najwięcej bez dodatkowej nauki. Wszystkich zainteresowanych naszymi kursami BHP dla pracodawców zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. Zapoznaj się z całą ofertą: szkolenia.