Audyt BHP

100.00 

Kategorie: ,

Opis

Chcesz być pewien, że stworzyłeś swoim pracownikom odpowiednie i w 100% bezpieczne warunki do pracy? Zastanawiasz się, czy spełniasz wszystkie wymogi określone przez przepisy BHP? Nie jesteś przekonany, czy udało Ci się zredukować wszystkie zagrożenia, które narażają pracujących na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia? Wykonaj badanie diagnostyczne w postaci audytu BHP, które rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości.

Głowisz się, co podlega takiej ocenie? Audyty BHP mają na celu porównanie aktualnych warunków pracy przedsiębiorstwa z obowiązującymi przepisami. Wskazują wszelkie uchybienia i nieprawidłowości w funkcjonowaniu firmy, odstępstwa od norm oraz nieumyślne zaniechania, które mogą przyczynić się do przykrych konsekwencji. Sprawdzają oraz konfrontują ze sobą także działania z założonymi celami w ramach utworzonego systemu BHP. Dlatego w trakcie przeprowadzanej kontroli wszelkie niedopełnienia usuwane są tak, by w przyszłości przedsiębiorca mógł uniknąć niepotrzebnego stresu, kar finansowych, a nawet procesu sądowego, który wpływa na pogorszenie wizerunku przedsiębiorstwa.

Bezpieczny pracownik i biznes

Przeprowadzając test BHP, dokonujemy kontroli:

  • przepisów, które zostały zastosowane na terenie Twojej placówki,
  • przepisów, które zostały pominięte bądź nieprawidłowo zinterpretowane,
  • ​działań zmierzających do wyeliminowania czynników zagrażających środowisku pracy oraz ich pomiary,
  • funkcjonowanie i przystosowanie stanowisk pracy.

Postaw na odpowiedzialny rozwój firmy

Dostosowanie się do założeń BHP oraz przestrzeganie przepisów ma znaczący wpływ na rozwój i funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Poświęcamy się pracy przez większość swojego życia, dlatego warto zadbać o zdrowie i życie swoje, jak i osób, które należą do Twojego środowiska pracy. Jako doświadczeni specjaliści w zakresie BHP oraz PPOŻ staramy się propagować oraz budować w pracownikach poczucie świadomości działania w zdrowym i bezpiecznym środowisku.

Jeśli zależy Ci na tym, by zapobiegać chorobom oraz występowaniu niebezpiecznych wypadków i pragniesz zarządzać firmą świadomie, skorzystaj z usług EKOFIT. Podpowiemy Ci, w jakiej kondycji behapowskiej jest Twój zakład pracy, sporządzimy raport z wizyty i na Twoje życzenie pokierujemy dalszymi działaniami w zakresie uzupełnienia wszelkich braków. Wszystko po to, by firma, którą prowadzisz, była postrzegana jako odpowiedzialna społecznie i cieszyła się dobrą reputacją.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Audyt BHP”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.