Promocja!

Kurs konserwatorów klap oddymiających

900.00 

Opis

Kurs z przeglądu i konserwacji klap dymowych

Zdobycie wiedzy na temat przeglądów technicznych, montażu i konserwacji systemów bezpieczeństwa w budynkach, pozwoli Państwu na poszerzenie swoich kompetencji i umiejętności.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Wszystkie osoby zajmujące się profesjonalnie, takimi usługami jak konserwacja montaż klap dymowych, zdobędą dużą ilość wartościowych informacji, które pomogą im w wykonywaniu swojego zawodu, a przegląd klap oddymiających będzie dużo prostszym zadaniem.

Szkolenie jest również doskonałym wyborem dla wszystkich początkujących konserwatorów, którzy chcą poprawić lub zmienić swoje kompetencje zawodowe.

Czym są klapy dymowe?

Każdy budynek, w którym znajduje się duże skupisko pracowników, zagrożony jest zaprószeniem ognia i pożarem. Osoby zajmujące stanowiska w biurowcach, magazynach i fabrykach, są szczególnie narażone na kontakt ze szkodliwymi gazami, dymem i ciepłem, gdyż jednoczesna ucieczka kilkuset osób z jednego budynku, może zostać przeprowadzona w sposób chaotyczny.

Zadaniem klap dymowych jest odprowadzenie wszystkich niebezpiecznych substancji i ciepła poza budynek, maksymalizując w ten sposób czas na ewakuację.

Kiedy należy wykonać przeglądy klap oddymiających?

Biorąc pod uwagę, że system oddymiania ma celu poprawę bezpieczeństwa, pracowników i osób znajdujących się w zagrożonym budynku, klienci powinni decydować się na przeglądy klap dymowych, co najmniej raz w roku. Cena kursu nie jest wysoka, zwłaszcza jeśli nasi kursanci, zwrócą uwagę na możliwości, które otwierają się przed nimi na rynku pracy, lub ilość możliwości awansu na rynku zarządzaniem nieruchomościami.

Kurs konserwatora systemów bezpieczeństwa ma celu, przekazanie niezbędnych informacji, dotyczących poprawnej pracy systemów oddymiających. Uczestnicy mogą liczyć na techniczne omówienie elementów składowych, takich jak klapy, siłowniki i centrale. Dowiedzą się oni również, w jaki sposób dobrać elementy montażowe, przewody elektryczne i jak zaprojektować poprawnie działający schemat.

Cel szkolenia

Osoby decydujące się na odbycie szkolenia w naszej firmie, dokładnie poznają systemy oddymiania budynków, ich budowę i poprawne rozmieszczenie. Dzięki zrozumieniu pracy klap automatycznych, będą oni w stanie poprawnie zająć się przeglądem ich pod kątem ewentualnej korozji, uszkodzeń lub instalacji w nieodpowiednim miejscu, zgodnie z obecnymi podstawami prawnymi.

Uprawnienia konserwatora zdobyte z pomocą firmy Ekofit, udostępnią naszym klientom możliwości rozwoju umiejętności. Otrzymają oni również certyfikat ukończenia specjalistycznego szkolenia, uprawniający do wykonywania czynności konserwujących i przeglądów.

Masz pytania?

zadzwoń: 608 404 427

lub

napisz: biuro@ekofit.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kurs konserwatorów klap oddymiających”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.