Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

150.00 

Opis

Pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Niestety, nawet najnowsze rozwiązania bywają zawodne. Z tego względu każdy przedsiębiorca zatrudniający pracowników musi zagwarantować środki niezbędne do udzielenia pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Dodatkowo przepisy polskiego prawa zobowiązują go do wyznaczenia pracownika (lub pracowników – w zależności od wielkości zakładu pracy) odpowiedzialnego za udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadkach, które miały miejsce na terenie zakładu pracy.

Jeżeli jesteś pracodawcą i zatrudniasz pracowników, zorganizuj kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Zdrowie i życie Twoich podwładnych jest bezcenne, a od umiejętności zarówno Twoich, jak i pracowników zależy, czy poszkodowany w wypadku przy pracy otrzyma niezbędną pomoc.

Kurs pierwszej pomocy – czego dowiedzą się pracownicy?

Aby kurs udzielania pierwszej pomocy był efektywny i pozwolił kursantom zdobyć konkretne umiejętności, składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W trakcie trwania pierwszej części pracownicy dowiadują się m.in. jak skutecznie wezwać pomoc. Poruszane są także zagadnienia prawne związane z udzielaniem pierwszej pomocy. Część praktyczna jest przeznaczona na ćwiczenia – instruktorzy prezentują, jak rozpoznawać urazy, a następnie w prawidłowy sposób udzielać pierwszej pomocy.

Szkolenie z pierwszej pomocy jest tak zorganizowane, aby pracownicy nauczyli się również opanowywać paraliżujący strach czy stres, który często uniemożliwia sprawne działanie. Odgrywanie różnych scenek utrwala zdobytą wiedzę i pozwala wykorzystać ją w praktyce. W czasie poszczególnych ćwiczeń np. na fantomie do resuscytacji, instruktor obserwuje pracę kursantów, a gdy zachodzi taka konieczność, koryguje ich pracę i wyjaśnia niezrozumiałe kwestie.

Co otrzymasz po szkoleniu?

Zdobycie praktycznych umiejętności na organizowanym przez nas kursie potwierdzamy imiennym zaświadczeniem, które jest ważne 3 lata.

Ponieważ kurs “pierwsza pomoc przedmedyczna” jest prowadzony przez doświadczonych instruktorów, gwarantujemy, że każdy jego uczestnik wyniesie konkretną wiedzę. Poza firmami, szkolimy również osoby indywidualne, w ofercie mamy także kursy udzielania pierwszej pomocy dla dzieci. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z nami:

  • tel. 307 06 86 lub 608 404 427
  • mail: biuro@ekofit.pl

Cena kursu pierwszej pomocy wynosi 150 zł.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *