Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

150.00 

Opis

Człowiek to najsilniejsza, a jednocześnie najbardziej krucha istota, z jaką mamy do czynienia na co dzień. W każdej chwili może się okazać, że osoba, która znajduje się obok, będzie potrzebowała akurat Twojej pomocy, aby przeżyć. Czy wiesz, jak się zachować i co zrobić w sytuacji zagrożenia życia? Taką wiedzę dostarczy Ci nasze szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Dowiedz się więcej i zorganizuj kurs dla Twoich pracowników.

Obowiązki pracodawcy w zakresie udzielania pierwszej pomocy

Jeżeli jesteś pracodawcą, do Twoich obowiązków wynikających z Kodeksu Pracy należy:

  • zapewnienie środków niezbędnych do udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach,

  • wyznaczenie pracowników do udzielania pierwszej pomocy,

  • zapewnienie łączności ze służbami zewnętrznymi wyspecjalizowanymi w szczególności w zakresie udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach i służbami ratownictwa medycznego.

Działania te powinny być dostosowane do rodzaju i zakresu prowadzonej działalności oraz liczby zatrudnionych pracowników. Liczba pracowników odpowiedzialnych za udzielanie pierwszej pomocy, ich szkolenie oraz wyposażenie powinny być uzależnione od rodzaju i poziomu występujących zagrożeń.

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich pracowników – wybierz kurs pierwszej pomocy

Będąc pracodawcą, nie możesz pozwolić na to, aby życie któregokolwiek z Twoich pracowników zostało zagrożone, zwłaszcza w miejscu pracy. Do Twoich obowiązków należy wyznaczenie pracownika, który będzie odpowiedzialny za pierwszą pomoc przedmedyczną. Ta osoba, a także pozostali pracownicy, powinni przejść profesjonalne szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Czego dowiesz się na naszym szkoleniu?

Wszystkim zainteresowanym oferujemy szkolenie z zakresu pierwszej pomocy, na którym krok po kroku pokażemy, jak reagować w sytuacji nagłej, np. gdy ktoś potrzebuje pomocy przedmedycznej. Nauczymy wszystkich uczestników czynności, jakie należy wykonać, gdy poszkodowany nie oddycha. Co najważniejsze, osoba szkolona będzie mogła sprawdzić zdobytą wiedzę w praktyce, ćwicząc uciśnięcia klatki piersiowej i oddechy ratownicze na fantomie człowieka.

Co otrzymasz, przychodząc na szkolenie?

1. Imienne zaświadczenie potwierdzające umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej (ważne 3 lata).

2. Umiejętność udzielania pierwszej pomocy w każdym przypadku.

PAMIĘTAJ! Nie udzielając pierwszej pomocy, skazujesz drugiego człowieka na śmierć, a siebie na ciężkie konsekwencje prawne.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *