Promocja!

Kurs konserwatorów drzwi, bram i otwieralnych okien przeciwpożarowych

900.00 

Opis

Kurs konserwatorów drzwi, bram i otwieralnych okien przeciwpożarowych

Systemy przeciwpożarowe są jednym z najważniejszych elementów zabezpieczenia budynków, w którym znajduje się duże skupisko ludzi. Narażone są one na zagrożenie z wielu stron, a jednym z nich jest ogień, który bardzo szybko się rozprzestrzenia, generując przy tym śmiercionośny dym i opary. Drzwi przeciwpożarowe i reszta systemu PPOŻ, mają jeden cel: chronić ludzi znajdujących się w niebezpieczeństwie i wydłużyć maksymalnie ich czas na ucieczkę.

Dzięki naszemu szkoleniu, pracownicy będą mogli zdobyć nowe umiejętności i wiedzę na temat drzwi, bram i zabezpieczeń przeciwpożarowych, natomiast konserwatorzy będą mogli poszerzyć swoje kompetencje, odświeżyć niezbędne informacje i poznać nowe technologie.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Zyskać może każdy, kto zawodowo zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami, jednak grupa pracowników odpowiedzialnych za zamknięcia PPOŻ, powinna na bieżąco korzystać z takich ofert.

Zapraszamy również takie osoby jak:

  • pragnące rozpocząć swoją karierę w sektorze bezpieczeństwa,
  • zawodowi montażyści i konserwatorzy drzwi przeciwpożarowych,
  • inspektorzy ochrony PPOŻ,
  • pracownicy nadzorujący zagrożone nieruchomości.

Cel szkolenia

Omawiane będą takie kwestie jak montaż, konserwacja i przeglądy drzwi PPOŻ. Przyszli konserwatorzy, dowiedzą się wszystkiego na temat mechanicznego działania zamknięć przeciwpożarowych, doboru odpowiednich części i wymagań producentów odnośnie montażu.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, w jaki sposób przeprowadzić profesjonalny montaż drzwi przeciwpożarowych, jak dokonać przeglądu i na które elementy w głównej mierze należy zwrócić uwagę, ponieważ narażone są na uszkodzenia mechaniczne, lub korozję i inne czynniki niszczące, a nawet jak przeprowadzić niezbędne czynności konserwujące.

Istota szkolenia

Obecność na kursie organizowanym przez naszą firmę, nie tylko podniesie kompetencje, wiedzę i umiejętności uczestników, ale otrzymają oni również certyfikat ukończenia szkolenia Ekofit.

Każdy zarządca budynku, w którym zainstalowane są takie zabezpieczenia jak zamknięcia przeciwpożarowe, powinien dokonywać raz do roku przeglądu, lub zlecać tę czynność zewnętrznym specjalistom. Uszkodzone lub wysłużone elementy, powinny zostać niezwłocznie wymieniane, gdyż są największym zagrożeniem w czasie pożaru.

Jak widać interesanci kursu, powinni spodziewać się satysfakcjonującej ilości pracy. My z naszej strony, serdecznie zapraszamy wszystkie niezdecydowane osoby do kontaktu. Odpowiemy z przyjemnością na wszystkie pytania dotyczące szkoleń.

Masz pytania?

zadzwoń: 608 404 427

lub

napisz: biuro@ekofit.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kurs konserwatorów drzwi, bram i otwieralnych okien przeciwpożarowych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.