Szkolenia BHP on-line

W naszej ofercie posiadamy kursy i szkolenia BHP odbywające się przez Internet (on-line), które są przeznaczone zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników. Każda osoba, która ukończy dany kurs lub szkolenie z pozytywnym wynikiem, otrzyma certyfikat, który będzie mogła przedłożyć swojemu pracodawcy. Dużą zaletą szkoleń on-line jest to, że od Ciebie zależy, ile czasu poświęcisz na szkolenie. Niektóre osoby kończą szkolenie tego samego dnia, z kolei innym zajmuje to więcej czasu. Wszystkim zainteresowanym oferujemy szkolenia i kursy BHP on-line z zakresu:

  • bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • bezpieczeństwa pożarowego.

Wszystkie szkolenia on-line są projektowane w sposób staranny. Dbamy o to, aby po szkoleniu wiedza, umiejętności i postawy pracowników oraz kierowników uległy zmianie na lepsze.

Szkolenia BHP on-line dla kierowników i pracowników

Wśród oferty naszych kursów BHP znajdziesz szkolenia wyłącznie dla pracodawców i kierowników zespołów, na których nauczysz się jak kierować zasobami ludzkimi. Po odbyciu szkolenia online otrzymasz certyfikat, który posłuży Ci w pracy przez kolejne 5 lat. Dla pracowników organizujemy szkolenia wstępne i okresowe, które z łatwością odbędziesz online przy własnym komputerze. Szkolenia okresowe BHP podzieliliśmy na rodzaj wykonywanej pracy, np. dla pracowników służby bezpieczeństwa i zdrowia, inżynierów, nauczycieli, administracji, czy dla stanowisk robotniczych. Podział szkoleń ma na celu dopasowanie ich treści do potrzeb uczestników. Chcemy, aby nasi kursanci jak najwięcej informacji pozyskali w trakcie uczestnictwa w naszych kursach BHP.

Szkolenie kierowników jest bardzo ważne, ponieważ to oni dają przykład pracownikom i to ich postawy wpływają na zachowania pracowników. Projektując nasze szkolenia, zawsze pamiętamy o tym, aby właściwie szkolić osoby zarządzające. Im lepiej przeszkolony jest kierownik zespołu, tym bezpieczniejsze są zachowania jego podwładnych. Nie powinno się również zapominać o szkoleniach dla pracowników, ponieważ jest to niezbędne dla stworzenia właściwej kultury bezpieczeństwa. 

Dlaczego warto wybrać szkolenia i kursy BHP on-line?

Szkolenie BHP on-line to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą szybko i fachowo przeszkolić swoich pracowników. Tego typu szkolenie można wykonać w przerwie lub po pracy, nie tracąc czasu na dojazdy do ośrodka szkoleniowego. Można również zorganizować szkolenie internetowe dla wybranych pracowników danej firmy i przy okazji zintegrować ze sobą nowych pracowników. Zasady BHP bardzo często są bagatelizowane przez pracowników, a jednak to one odpowiadają za bezpieczeństwo w miejscu pracy. Przygotowane przez naszych specjalistów programy szkoleniowe są nie tylko pełne niezbędnych informacji, ale również interesujące dla uczestników.

Właściwe podejście do BHP ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo pracowników oraz ich postawy. Istotne jest, aby pracodawca dbał o przestrzeganie zasad BHP oraz regularnie szkolił pracowników w tej dziedzinie. Większa dbałość o bezpieczeństwo sprawia, że liczba wypadków w miejscu pracy maleje, a postawy pracowników są bardziej odpowiedzialne. Taki efekt można osiągać również dzięki szkoleniom on-line. Właśnie dlatego warto wybrać tego rodzaju szkolenia. Jest to wybór polecany przez wiele firm, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu swoich pracowników.

Poznaj szczegółową ofertą szkoleń BHP online. Rozwiń kompetencje i umiejętności swoje oraz swoich pracowników!