Szkolenia BHP przez internet

W naszej ofercie mamy kursy i szkolenia BHP odbywające się przez internet (online), które są przeznaczone zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Każda osoba, która ukończy dany kurs lub szkolenie z pozytywnym wynikiem, otrzyma certyfikat, który będzie mogła przedłożyć swojemu pracodawcy. Dużą zaletą szkoleń online jest to, że od Ciebie zależy, ile czasu poświęcisz na szkolenie. Niektóre osoby kończą je tego samego dnia, z kolei innym zajmuje to więcej czasu. Wszystkim zainteresowanym oferujemy szkolenia i kursy BHP online z zakresu:

  • bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • bezpieczeństwa pożarowego.

Rzetelne szkolenia BHP

Wszystkie szkolenia online są projektowane w sposób staranny. Dbamy o to, aby po szkoleniu BHP wiedza, umiejętności i postawy pracowników oraz kierowników uległy zmianie na lepsze.

Szkolenia BHP online dla pracodawców i pracowników

Wśród oferty naszych kursów BHP znajdziesz szkolenia wyłącznie dla pracodawców i kierowników zespołów, na których nauczysz się, jak kierować zasobami ludzkimi. Po odbyciu szkolenia online otrzymasz certyfikat, który posłuży Ci w pracy przez kolejne 5 lat. Dla pracowników organizujemy szkolenia wstępne i okresowe, które z łatwością odbędziesz online przy własnym komputerze. Szkolenia okresowe BHP podzieliliśmy na rodzaj wykonywanej pracy, np. dla pracowników służby bezpieczeństwa i zdrowia, inżynierów, nauczycieli, administracji, czy dla stanowisk robotniczych. Podział szkoleń ma na celu dopasowanie ich treści do potrzeb uczestników. Chcemy, aby nasi kursanci jak najwięcej informacji pozyskali w trakcie uczestnictwa w naszych kursach BHP.

Szkolenia BHP dla kierowników

Szkolenie kierowników jest bardzo ważne, ponieważ to oni dają przykład pracownikom i to ich postawy wpływają na zachowania podwładnych. Projektując nasze szkolenia z BHP, zawsze pamiętamy o tym, aby właściwie szkolić osoby zarządzające. Im lepiej przeszkolony jest kierownik zespołu, tym bezpieczniejsze są zachowania jego podwładnych. Nie powinno się również zapominać o szkoleniach dla pracowników, ponieważ jest to niezbędne dla stworzenia właściwej kultury bezpieczeństwa.

Dlaczego warto wybrać szkolenia i kursy BHP online?

Szkolenie BHP online to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą szybko i fachowo przeszkolić swoich pracowników. Tego typu szkolenie można wykonać w przerwie lub po pracy, nie tracąc czasu na dojazdy do ośrodka szkoleniowego. Można również zorganizować szkolenie przez internet dla wybranych pracowników danej firmy i przy okazji zintegrować ze sobą nowych członków zespołu. Zasady BHP bardzo często są bagatelizowane przez pracowników, a jednak to one odpowiadają za bezpieczeństwo w miejscu pracy. Przygotowane przez naszych specjalistów programy szkoleniowe są nie tylko pełne niezbędnych informacji, ale również interesujące dla uczestników.

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Właściwe podejście do BHP ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo pracowników oraz ich postawy. Istotne jest, aby pracodawca dbał o przestrzeganie zasad BHP oraz regularnie szkolił pracowników w tej dziedzinie. Większa dbałość o bezpieczeństwo sprawia, że liczba wypadków w miejscu pracy maleje, a postawy pracowników są bardziej odpowiedzialne. Taki efekt można osiągać również dzięki szkoleniom online. Właśnie dlatego warto wybrać tego rodzaju szkolenia. Jest to wybór polecany przez wiele firm, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu swoich pracowników. Poznaj szczegółową ofertę szkoleń BHP przez internet. Rozwiń kompetencje i umiejętności – sprawdź nasze kursy dla pracodawców oraz pracowników.