Szkolenia BHP

W naszej ofercie posiadamy kursy i szkolenia BHP odbywające się przez Internet (online), które są przeznaczone zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników. Każda osoba, która dany kurs lub szkolenie ukończy z pozytywnym wynikiem, otrzyma certyfikat, który będzie mogła przedłożyć swojemu pracodawcy. Dużą zaletą szkoleń online jest fakt, iż od uczestnika zależy, ile czasu poświęci na szkolenie. Niektóre osoby kończą szkolenie tego samego dnia, z kolei innym zajmuje to więcej czasu. Wszystkim zainteresowanym oferujemy szkolenia i kursy BHP online z zakresu:

  • bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • bezpieczeństwa pożarowego.

Szkolenia BHP dla kierowników i pracowników

Wśród oferty naszych kursów BHP znajdziesz szkolenia przeznaczone wyłącznie dla pracodawców i kierowników zespołów, na których nauczysz się jak kierować zasobami ludzkimi. Po odbyciu szkolenia online otrzymasz certyfikat, który posłuży Ci w pracy przez kolejne 5 lat. Dla pracowników organizujemy szkolenia wstępne i okresowe, które z łatwością zdasz online przy własnym komputerze. Szkolenia okresowe BHP podzieliliśmy na rodzaj wykonywanej pracy, np. dla pracowników służby bezpieczeństwa i zdrowia, inżynierów, nauczycieli, administracji, czy dla stanowisk robotniczych. Podział szkoleń ma na celu dopasowanie ich treści do potrzeb uczestników. Chcemy, aby nasi kursanci jak najwięcej informacji pozyskali w trakcie uczestnictwa w naszych kursach BHP.

Dlaczego warto wybrać szkolenia i kursy BHP online?

Szkolenie BHP online to świetne rozwiązanie dla firm, które chcą szybko i fachowo przeszkolić swoich pracowników. Tego typu szkolenie można wykonać w przerwie lub po pracy, nie tracąc czasu na dojazdy do ośrodka szkoleniowego. Można również zorganizować szkolenie internetowe dla wybranych pracowników danej firmy i przy okazji zintegrować ze sobą nowych pracowników. Zasady BHP bardzo często są bagatelizowane przez pracowników, jednak to one odpowiadają za bezpieczeństwo w miejscu pracy. Przygotowane przez naszych specjalistów programy szkoleniowe są nie tylko pełne niezbędnych informacji, ale również interesujące dla uczestników.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szkoleń BHP online. Rozwiń kompetencje i umiejętności swoich pracowników już dziś!