Promocja!

Kurs dla konserwatorów hydrantów wewnętrznych

Oceniony 4.98 na 5 na podstawie 57 ocen klientów
(69 opinii klienta)

850.00  750.00 

Opis

Jest to specjalistyczny kurs przeznaczony dla wąskiej grupy odbiorców – osób, które zawodowo planują zająć się konserwacją hydrantów wewnętrznych i węży.

Posiadając uprawnienia konserwatora, można zgodnie z prawem dokonywać okresowych przeglądów i konserwacji hydrantów zewnętrznych.

Zapewniamy sprzęt i materiały do kursu oraz ćwiczeń. Kurs zakończony jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, sprawdzającym nabyte umiejętności. Po zdaniu egzaminu uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie dla konserwatora zgodne z ustawą o systemie oświaty. Kurs przeprowadzany jest w trybie stacjonarnym oraz samokształcenia kierowanego (online).

Pamiętaj, że nie ma ludzi bez potencjału, są tylko tacy, którzy nie wierzą we własne możliwości.

Dokonałeś poważnych zmian, z których jesteś zadowolony? Tak trzymaj, dzięki temu TERAZ może być jeszcze lepiej. Rozwijaj się i śmiało zwiększaj swoje oczekiwania, przed Tobą kolejne wyzwania.

Oferuję Ci moją wiedzę i umiejętności w wyjątkowym wydaniu, w którym to Twój cel jest przedmiotem naszych działań. Masz określone potrzeby i oczekujesz konkretnych efektów – przyjdź. Zrobię wszystko, żebyś osiągnął swoje cele.

Na kursie dla konserwatorów hydrantów dowiesz się wszystkiego od podstaw. Nie musisz posiadać wiedzy na temat przepisów PPOŻ, ani żadnych innych. To co dowiesz się na szkoleniu w zupełności wystarczy, abyś mógł prawidłowo wykonywać czynności serwisowe oraz sporządzać stosowną dokumentację.

Dodatkowo oprócz wiedzy otrzymasz bogato i obszernie opracowane materiały szkoleniowe, abyś mógł sięgnąć do nich w każdej chwili.

 

Co będziesz umiał po kursie?

– Dowiesz się kto jest odpowiedzialny za wyposażenie budynków, obiektów i terenów w urządzenia przeciwpożarowe i gaśnicze.

– Będziesz umiał dokonywać przeglądów oraz wykonywać czynności konserwacyjne hydrantów.

– Poznasz szczegółowe zasady doboru, rozmieszczenia i oznakowania hydrantów. Będziesz wiedział jakie rodzaje hydrantów powinny być zastosowane w zależności od rodzajów budynków, obiektów i terenów.

– Poznasz minimalne wydajności i ciśnienia w hydrantach jakie są wymagane prawem.

– Nauczysz się obsługi sprzętu służącego do badania wydajności hydrantów.

– Dowiesz się przy jakich ciśnieniach i kiedy należy przeprowadzać próby węży hydrantowych.

– Będziesz wiedział jakie różnice występują w czynnościach podczas sprawdzenia i konserwacji hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych.

– Poznasz typowe błędy w prowadzeniu konserwacji hydrantów.

– Posiądziesz umiejętność rozpoznawania, czy konkurencja rzetelnie przeprowadziła przegląd oraz badanie wydajności hydrantu.

– Dowiesz się o hydrantach wszystkiego co piszą w aktualnych przepisach i normach.

– Zapoznasz się z metodyką przeprowadzania badania wydajności z kilku ujęć jednocześnie.

– Nauczysz się sporządzania rzetelnych protokołów z czynności konserwacyjnych oraz badań wydajności.

– Przećwiczysz w praktyce jak wykonywać przegląd, konserwację i badanie wydajności hydrantu.

– Dowiesz się co powinno znaleźć się na kontrolce konserwatora oraz w którym miejscu ją nakleić.

– Posiądziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną, dzięki której samodzielnie i z pewnością siebie będziesz dokonywał przeglądów, konserwacji i badań wydajności hydrantów.

 

Co otrzymasz?

– Po zakończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie wydane na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej uprawniające Cię do przeprowadzania czynności serwisowych hydrantów wewnętrznych. Dodatkowo otrzymasz plastikowy identyfikator (patrz: zdjęcie poniżej) konserwatora hydrantów, abyś mógł trzymać go w dokumentach i w każdej chwili okazać się właściwymi kompetencjami (Uwaga! Otrzymanie legitymacji dla osób, które odbywają kurs online, możliwe jest po dosłaniu zdjęcia w dobrej rozdzielczości).

– Otrzymasz materiały szkoleniowe w wersji papierowej i elektronicznej dokładnie i obszernie opracowane, abyś mógł skorzystać z nich w każdej chwili po zakończonym kursie. Ponieważ kurs jest intensywny z czasem dobrze jest sobie przypomnieć pewne zagadnienia i dlatego dostaniesz je uporządkowane w segregatorze.

– Jeśli zechcesz skorzystać z kursu online, mamy dla Ciebie wyjątkową niespodziankę. Wysyłamy na płycie lub udostępniamy na FTPie materiały szkoleniowe w formie prezentacji zapisane w formacie *.pdf, które możesz pobrać i wydrukować. Ponadto są linki do platformy z filmami instruktażowymi wraz z loginem i hasłem. Oprócz tych filmów został dodany film z całości szkolenia stacjonarnego, abyś mógł przeglądać sobie materiały szkoleniowe tak, jakbyś uczestniczył w kursie stacjonarnym. Dla Ciebie trener jest do dyspozycji, w każdej chwili w trakcie kursu jak i po jego zakończeniu, dostępny pod numerem telefonu 608 404 427 lub e-mailem dariusz.bezat@ekofit.pl. UWAGA. Materiały z których będziesz korzystał dostępne będą również po zakończeniu kursu, abyś miał wgląd do najnowszych aktualizacji.

Kurs trwa jeden dzień łącznie dla konserwatorów hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych, a zaświadczenie potwierdzające nabycie kompetencji konserwatora hydrantów wewnętrznych i węży ważne jest bezterminowo.

 

Kurs konserwatorów hydrantów wewnętrznych online:

Od grudnia 2014 r. uruchomiliśmy również możliwość zrobienia kursu w trybie samokształcenia kierowanego (online) z filmami instruktażowymi i materiałami do nauki, które udostępnione są kursantom, aby mogli nie tylko przeczytać, ale i posłuchać oraz zobaczyć jak prawidłowo wykonywać wszystkie czynności.

Zaletą kursu online jest to, że w każdej chwili można uzyskać uprawnienia (nie czekając na termin szkolenia) oraz nie trzeba dojeżdżać na miejsce prowadzenia kursu konserwatorów hydrantów.

Istnieje możliwość (za dodatkową opłatą) wysłania również podstawowych narzędzi, aby w trakcie oglądania np. na laptopie, tablecie itp. urządzeniach, można było jednocześnie ćwiczyć na swoim sprzęcie.

Jest to bardzo indywidualna sprawa każdego kursanta.

Zaświadczenie (przy szkoleniu online) wysyłane jest pocztą po odesłaniu do nas e-mailem rozwiązanego poprawnie testu.

Materiały szkoleniowe oraz pomocnicze wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Ceny szkoleń online są takie same jak ceny szkoleń stacjonarnych. Dotyczy to również promocji przy zakupie całego pakietu dla konserwatorów gaśnic oraz hydrantów.

 

Masz pytania?

zadzwoń: 608 404 427

lub

napisz: biuro@ekofit.pl

Szkolenie-konserwatorow-gasnic

Logistyka kursu

Czas:

Kursy dla konserwatorów hydrantów odbywają się w każdą ostatnią środę miesiąca o godz. 9:00 – 17:00

W tym miesiącu wyjątkowo najbliższy termin to wtorek 24.10.2017 r.

Miejsce:

97-200 Tomaszów Maz. ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 5 lok. 307

Ośrodek Szkoleniowy EKOFIT – budynek Ochotniczej Straży Pożarnej.

Nocleg:

Korzystających z noclegu zapraszamy do pobliskiego hotelu. Hotel “Mazowiecki” znajduje się w odległości 300 m od naszego ośrodka, położonego w centrum miasta gdzie z przyjemnością można dojść pieszo mijając pawilon handlowy i kościół.

– Koszt noclegu ze śniadaniem – 110,00 PLN.

 

Pamiętaj! Aby zapewnić Ci komfort zaplanowania i realizacji celów, kurs zawsze odbędzie się w wyznaczonym terminie niezależnie od ilości uczestników w grupie.

Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia dla konserwatorów hydrantów zewnętrznych oraz konserwatorów podręcznego sprzętu gaśniczego.

W pakiecie wszystkie szkolenia dla konserwatorów gaśnic, hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych są w łącznej promocyjnej cenie 1900,00 PLN.

Terminy są celowo przewidziane dzień po dniu, aby można było wygodnie skorzystać ze wszystkich szkoleń w jednym interwale czasowym.

 

Proszę kliknąć i pobrać formularz zgłoszeniowy, a następnie wypisać i odesłać do nas na adres: biuro@ekofit.pl

pdfformularz zgłoszeniowy szkolenia

69 opinii dla Kurs dla konserwatorów hydrantów wewnętrznych

 1. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony w przyjaznej atmosferze. Instruktor z szeroką wiedzą w prosty sposób potrafi ją przekazać.

 2. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, bardzo praktyczny. Wskazówki, rady, spostrzeżenia podane na kursie na pewno przydarzą się w życiu zawodowym. Z pewnością jest to ważne, gdy zaczyna się pracę w tym kierunku. Bardzo dziękuję.

 3. Oceniony 5 na 5.

  Pełen profesjonalizm. Do tej pory nie byłem na bardziej wartościowym kursie. Pełne zaangażowanie prowadzącego. Tak trzymać!

 4. Oceniony 5 na 5.

  Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, wszystkie zagadnienia zostały przedstawione w praktyce jak i w teorii.

 5. Oceniony 5 na 5.

  Zajęcia prowadzone ciekawie i wyczerpująco. Dużo zajęć praktycznych.

 6. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przyzwoite, dużo praktyki. Materiał jasno przedstawiony. Polecam.

 7. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie teoretycznym, jak i praktycznym. Udostępniono bardzo przydatne materiały i udzielono dostatecznych odpowiedzi na postawione pytania. Ogólnie oceniam szkolenie jako bardzo przydatne i bardzo dobrze przeprowadzone.

 8. Oceniony 5 na 5.

  Kurs poprowadzony w pełni profesjonalnie. Bardzo dużo wiedzy praktycznej. Sprzęt wykorzystywany podczas kursu najwyższej jakości.

 9. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie, świetne szkolenie teoretyczne i praktyczne

 10. Oceniony 5 na 5.

  Wiedza poparta doświadczeniem, konkretnie, sensownie, profesjonalnie. POLECAM!

 11. Oceniony 5 na 5.

  Pozytywna. Rzeczowo i na temat profesjonalnie przeprowadzony kurs. Polecam

 12. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Szkolenie w trybie on-line bardzo przejrzyste . Zagadnienia opracowane i przedstawione w jasny sposob. Polecam zakup pakietu szkolen i zaoszczedzenia pieniedzy. Rzeczowa obsluga, osrodek godny polecenia.

 13. Oceniony 5 na 5.

  Szybko, sprawnie i na temat.

 14. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było bardzo merytoryczne i profesjonalne, wykazano się dużą wiedzą.

 15. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przebiegło bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Osoby prowadzące kurs podchodzą sumiennie do swojej pracy.

 16. Oceniony 5 na 5.

  Polecam kurs. Miło spędzony czas. Profesjonalnie przekazana wiedza.

 17. Oceniony 5 na 5.

  Jestem zadowolony ze szkolenia.

 18. Oceniony 5 na 5.

  Ciekawe i konkretne.

 19. Oceniony 5 na 5.

  Opinia o szkoleniu pozytywna 🙂

 20. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo interesujące doświadczenia, dużo wiedzy technicznej i praktycznej.

 21. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo interesujące dużo zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej.
  Szkolenie przygotowane na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym.

 22. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie z najważniejszych tematów potrzebnych do konserwacji, oraz do wykonania danej pracy.

 23. Oceniony 5 na 5.

  Opinia o szkoleniu pozytywna.

 24. Oceniony 5 na 5.

  Ośrodek godny polecenia.

 25. Oceniony 5 na 5.

  Jestem zadowolony.

 26. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie 3 x TAK

 27. Oceniony 4 na 5.

  Duży plus dla strony praktycznej.

 28. Oceniony 5 na 5.

  Konkretnie

 29. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone bardzo rzetelnie.Wszystkie niezbędne informacje przekazane,zajęcia praktyczne bardzo przydatne. POLECAM!

 30. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobre szkolenie, dobrze przygotowany wykładowca.

 31. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na wysokim poziomie.Polecam wszystkim.

 32. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo wyczerpujące, jasno wytłumaczone, szeroka wiedza przekazana przez trenera.

 33. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Profesjonalizm.

 34. Oceniony 5 na 5.

  Zarówno aspekty teoretyczne i praktyczne kursów dla konserwatorów gasnic oraz konserwatorów hydrantów wewnętrznych i zewnetrznych są przydatne w wykorzystaniu zadań konserwatora. Wiedza ta przydaje się również dla inspektorów ppoż,którzy powinni nadzorować pracę konserwatorów.

 35. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone na dobrym poziomie.

 36. Oceniony 5 na 5.

  Merytoryczne i sprawne.

 37. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Szkolenie ciekawe i konkretna wiedza. Polecam

 38. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie ciekawe i merytoryczne.

 39. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie zawdzięcza sobie tak wysokie oceny dzięki wiedzy i doświadczeniu prowadzącego, oraz atmosfery panującej w firmie.

 40. Oceniony 5 na 5.

  Odpowiednia i konkretna wiedza.Cenne wskazówki przedstawione w praktyce.

 41. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo pouczające

 42. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo fajne szkolenie

 43. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzono profesjonalnie z udziałem nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz z zajęciami praktycznymi.

 44. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było dość interesujące, a na pewno zdobyta wiedza przydatna w pracy.

 45. Oceniony 5 na 5.

  Kurs był przeprowadzony dobrze ze strony teoretycznej i praktycznej.

 46. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo przydatne, dające wiedzę rozszerzoną na temat hydrantów wewnętrznych jak i zewnętrznych. Gorąco polecam.

 47. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było prowadzone w sposób merytoryczny i interesujący. Zajęcia praktyczne uzupełniły moje dotychczasowe doświadczenie.

 48. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Szkolenie było bardzo pożyteczne.

 49. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie interesujące, informacje dobrze przekazane, wytłumaczone, zrozumiałe. Dużo praktyki!

 50. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie pod względem merytorycznym i praktycznym. Zajęcia prowadził doświadczony konserwator, który przytaczał ciekawe i przydatne przykłady. Polecam kurs zorganizowany przez EKOFIT.

 51. Oceniony 5 na 5.

  Fachowo i przystępnie opracowane szkolenie. Materiały dydaktyczne i przygotowane pomoce są bardzo przydatne. Prowadzący kompetentny.

 52. Oceniony 5 na 5.

  Dobra pozwalająca na prawidłowe wykonywanie przyszłych czynności konserwacyjnych.

 53. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobre szkolenie praktyczne i teoretyczne. Kompetentny prowadzący szybko i skutecznie przekazywał informacje niezbędne do wykonywania przeglądów i konserwacji.

 54. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo interesujące, prowadzone przez dobrego szkoleniowca.

 55. Oceniony 5 na 5.

  5+

 56. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było przeprowadzone w sposób prosty i obrazowy.

 57. Oceniony 5 na 5.

  Dobre i szybkie szkolenie.

 58. Szkolenie zostało przeprowadzone wzorowo.

 59. Szkolenie z zakresu wiedzy specjalistycznej zostało przeprowadzone w sposób przystępny dla słuchaczy. Poruszone zostały aspekty prawne dotyczące tematu szkolenia. Część praktyczna kursu opatrzona została wyczerpującymi komentarzami pozwalającymi na dokładne zrozumienie i wyćwiczenie przeprowadzanych czynności

 60. Jestem pierwszym uczestnikiem kursu, który odbył szkolenie przez internet. Materiały szkoleniowe przygotowane zostały profesjonalnie, pomoc telefoniczna. Jestem zadowolony i polecam kurs.

 61. Uważam, że w czasie prowadzenia szkolenia zwrócono uwagę na najistotniejsze sprawy natury prawnej (przepisy), a także przedstawiono praktyczne wskazówki dotyczące konserwacji hydrantów.

 62. Bardzo dobra – wysoka fachowość i kompetencje

 63. Bardzo dobrze przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna. Jasne i czytelne pomoce naukowe.

 64. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. będę polecał ewentualnie chętnych do udziału w szkoleniu.

 65. Bardzo dobry poziom części teoretycznej i praktycznej. Klarowne wyjaśnienie i opis czynności związanych z przepisami i czynnościami serwisowymi.

 66. Składam serdecznie podziękowanie za profesjonalizm oraz wysokie kompetencje zaprezentowane w czasie szkolenia. Uczestnictwo w powyższym szkoleniu w znacznym stopniu poszerzyło moją wiedzę oraz pozwoliło mi nabyć umiejętności praktyczne.

 67. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, w przystępny sposób, w miłej atmosferze. Otrzymałem bardzo pomocne materiały szkoleniowe. Szkolenie godne polecenia. W przyszłości ponownie chętnie skorzystam z usług firmy EKOFIT.

 68. Oceniam szkolenie oraz wiedzę trenera bardzo dobrze. Materiały szkoleniowe oraz zajęcia praktyczne na wysokim poziomie

 69. Kurs profesjonalny. Bardzo przydatne informacje. Prowadzony przez wykwalifikowanego szkoleniowca.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *