Promocja!

Kurs dla konserwatorów hydrantów wewnętrznych

Oceniony 4.99 na 5 na podstawie 127 ocen klientów
(139 opinii klienta)

1,200.00  750.00 

Opis

W każdym zakładzie pracy muszą się systematycznie odbywać przeglądy i prace konserwacyjne hydrantów – tak wynika z rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów. Nie mogą tego robić przypadkowe osoby, ale fachowcy – osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Jeżeli chcesz wyspecjalizować się w wykonywaniu takich prac, musisz zdobyć niezbędne uprawnienia. Możesz to zrobić na przygotowanym przez nas kursie.

Kurs konserwacji hydrantów wewnętrznych – co oferujemy?

Dotychczas z zasadami BHP miałeś styczność jedynie jako pracownik? Nie orientujesz się w przepisach PPOŻ? Zaczniemy zatem od podstaw, dzięki czemu zdobędziesz niezbędną wiedzę, a następnie utrwalisz ją i usystematyzujesz. Kurs konserwacji hydrantów wewnętrznych został tak opracowany, aby każdemu uczestnikowi dać solidne podstawy i praktyczne umiejętności, które przydadzą się podczas codziennej pracy.

Jesteś zainteresowany kursem? Szkolenie możesz odbyć:

 • Stacjonarnie. Zajęcia odbywają się zawsze w każdą ostatnią środę miesiąca w godzinach od 9 do 17 w Ośrodku Szkoleniowym EKOFIT przy ul. Farbiarska 20/24 lok. 3 bud. C w Tomaszowie Mazowieckim. Zajęcia są przeprowadzane przez trenera, a każdy z uczestników otrzymuje niezbędne materiały. Kursantów zachęcamy także do skorzystania z noclegu w Hotelu Mazowiecki, który znajduje się w odległości 1,4 km od naszego ośrodka szkoleniowego – cena noclegu ze śniadaniem to 110 zł.
 • Online. Z uwagi na inne zobowiązania lub odległość nie możesz pozwolić sobie na kurs stacjonarny? Proponujemy Ci kurs online, dzięki któremu również zyskasz niezbędne umiejętności.

Najbliższy termin kursu to środa 28.07.2021 r.

Kurs online odbywa się w trybie samokształcenia kierowanego. Po zapisaniu się na szkolenie, otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych, w tym również do filmów instruktażowych. Dzięki materiałom edukacyjnym udostępnianym w zróżnicowanej formie, każdy kursant dowie się, jak odbywa się konserwacja hydrantów i na jakie elementy należy zwrócić szczególną uwagę.

Aby zapewnić kursantom, którzy wybiorą kurs online możliwie największe wsparcie, oferujemy także pojawiające się na filmach narzędzia. W ten sposób uczestnik kursu będzie mógł ćwiczyć poszczególne umiejętności, oglądając filmiki instruktażowe. To sposób, aby przyswoić i utrwalić wiedzę praktyczną.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz kurs?

Podczas pracy jako konserwator hydrantów wewnętrznych, będziesz musiał wykazać się wiedzą i konkretnymi umiejętnościami. Od Twoich kompetencji będzie zależeć bezpieczeństwo innych. Z tego względu tak duży nacisk kładziemy, aby każdy kursant po skończeniu kursu posiadał praktyczne umiejętności. Wybierając przygotowane przez nas szkolenie, możesz być pewien, że zapoznamy Cię z podstawowymi zagadnieniami – dowiesz się:

 • jak prawidłowo dobrać, rozmieścić i oznakować hydranty,
 • jakie są rodzaje hydrantów i gdzie dany ich rodzaj powinien zostać umieszczony,
 • przy jakim ciśnieniu należy przeprowadzić próbę węży hydrantowych.

Ponieważ Twoja praca będzie polegać na wykonywaniu określonych czynności w zakładach pracy, to specjaliści przekażą Ci wiedzę, dzięki której będziesz:

 • potrafił dokonać przeglądu i prac konserwacyjnych hydrantów wewnętrznych,
 • wiedział, jak skorzystać ze sprzętu służącego do badania wydajności hydrantów,
 • umiał przygotować protokół z czynności konserwacyjnych oraz wykonanego badania wydajności.

W czasie zajęć – czy to stacjonarnych, czy też odbywających się online – zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci:

 • fachowo ocenić, czy inny specjalista w prawidłowy sposób przeprowadził przegląd hydrantu wewnętrznego oraz badanie jego wydajności,
 • określić, kto jest odpowiedzialny za wyposażenie budynku w urządzenia przeciwpożarowe i gaśnicze, dzięki czemu będzie mógł uzgodnić z nim aktualne wyposażenie,
 • upewnić się, że na kontrolce konserwatora znajdują się wszelkie niezbędne informacje.

Gdy zawodzi czynnik ludzki, może dojść do poważnych konsekwencji. W przypadku BHP i zaniedbań w obszarze PPOŻ mogą one być tragiczne. Z  tego względu podczas szkolenia poznasz podstawowe i najczęściej popełniane błędy przy konserwacji hydrantów. Dzięki ich znajomości, będziesz wiedział, co wymaga Twojej szczególnej uwagi.

Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby nasi kursanci nabyli praktyczne umiejętności. Z tego względu nie zostawiamy ich bez niezbędnej pomocy – wszelkie pytania są mile widziane, a nasi trenerzy zawsze chętnie powtarzają z kursantami materiał, który nie został do końca przyswojony i opanowany.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz zaświadczenie

Ukończenie szkolenia oznacza, że będziesz posiadał niezbędne umiejętności, aby rozpocząć pracę na stanowisku konserwatora hydrantów wewnętrznych. Zdobytą przez Ciebie wiedzę potwierdzimy, wydając Ci zaświadczenie. Wystawiamy je na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej. Posiadając taki dokument, będziesz mógł przeprowadzać czynności serwisowe hydrantów wewnętrznych.

Zaświadczenie wydane jest na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017 r., poz. 1632).

Poza zaświadczeniem, otrzymasz od nas również plastikowy identyfikator (przykładowy prezentujemy poniżej). Przyda Ci się on, gdy będziesz wchodził na teren zakładów pracy – wówczas okazanie identyfikatora lub dokumentu potwierdzającego tożsamość jest niezbędne.

Uwaga! Osoby, które zdecydują się na kurs online, muszą pamiętać o przesłaniu nam zdjęcia w dobrej rozdzielczości.

Kursanci online otrzymają od nas materiały

Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby uczestnicy naszych szkoleń radzili sobie z wykonywaniem codziennych obowiązków. Z tego względu osoby, które wybiorą nasz kurs online, nie pozostaną bez dostępu do materiałów po jego zakończeniu – udostępniamy im bazę wiedzy w wersji zarówno elektronicznej, jak i papierowej. Materiały dostępne w wersji elektronicznej są systematycznie aktualizowane – zawsze będziesz miał dostęp do aktualnych danych. Gdy pojawi się taka konieczność, zawsze będziesz mógł zajrzeć do notatek, aby odświeżyć lub usystematyzować wiedzę.

Dodatkowo każdy uczestnik kursu online otrzymuje kontakt do trenera, u którego może rozwiać swoje wątpliwości. To gwarantuje, że uczestnicy naszych kursów nie pozostają bez pomocy – zawsze mogą liczyć, że udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

UWAGA!

Jeśli po kursie online stwierdzisz, że jest on niewystarczający i chciałbyś jednak wziąć udział w kursie stacjonarnym to masz możliwość dołączyć do każdego z kursów, który jest organizowany w każdy ostatni wtorek miesiąca – w ramach poniesionych już kosztów.

Tak więc niczym nie ryzykujesz biorąc udział w kursie online. Jako jedyni w kraju oferujemy taką możliwość.

Szkolimy kompleksowo

Czy wiesz, że możesz zrobić u nas kurs nie tylko konserwatora hydrantów wewnętrznych, lecz także konserwatora hydrantów zewnętrznych i konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego? Większy zakres kompetencji oznacza dla Ciebie możliwość pozyskania większej ilości klientów lub znalezienia lepiej płatnej posady. To nie wszystko – dla osób, które zdecydują się zrobić u nas wszystkie trzy kursy, przewidzieliśmy zniżkę – ich łączna cena wynosi 1900 zł.

Kurs konserwatora hydrantów wewnętrznych i kurs konserwatora hydrantów zewnętrznych trwają łącznie jeden dzień.

Jesteś zainteresowany odbyciem szkolenia właśnie u nas? Nie zwlekaj – już dziś wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a następnie odeślij go na adres: biuro@ekofit.pl.

Jeżeli masz wątpliwości lub chcesz dopytać o organizowane przez nas szkolenia, nie wahaj się – skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wyczerpująco odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń: 608 404 427 lub napisz: biuro@ekofit.pl – chętnie pomożemy!

139 opinii dla Kurs dla konserwatorów hydrantów wewnętrznych

 1. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone w miłej atmosferze na profesjonalnych sprzętach. Bardzo dobrze i rzetelnie przekazane informację i wiadomości na temat danego szkolenia. Jestem zadowolony z przeprowadzonego szkolenia, mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy na kolejnych kursach. Polecam w 100%.

 2. Oceniony 5 na 5.

  Prowadzący przekazał wystarczającą wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie w/w szkolenia.

 3. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Celująco.

 4. Oceniony 5 na 5.

  Na szkoleniu poruszono wszystkie aspekty prawne i techniczne z zakresu szkolenia z dużą ilością zajęć praktycznych

 5. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie . Zagadnienia tłumaczone były w sposób zrozumiały . Bardzo dużo teorii i jeszcze wiecej praktyki .

 6. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie zorganizowane w profesjonalny sposób . Prowadzący szkolenie bardzo dobrze przygotowany merytorycznie . Polecam kurs .

 7. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobrze przygotowane merytorycznie. Część praktyczna w pełni pozwala zapoznać się ze wszystkimi aspektami potrzebnymi do wykonywania przeglądów hydrantów wew. i zew.

 8. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone w sposób zrozumiały i na wysokim poziomie.

 9. Oceniony 5 na 5.

  Wysoki poziom szkolenia i dobre przygotowanie prowadzącego.

 10. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone metodą wiązania praktyki z teorią. Bardzo wysoki poziom wiedzy prowadzącego, który przekazuje ją w bardzo przystępny sposób. Na wielki plus zasługuje metodyka prowadzenia części praktycznej.

 11. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie szczegółowe, prowadzący kompetentny, szkolenie godne polecenia.

 12. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było przeprowadzone rzetelnie i na wszystkie zadane pytania była udzielona konkretna odpowiedź. Miła i sympatyczna atmosfera.

 13. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone prawidłowo. Zapoznałem się z zagadnieniami i uzyskałem odpowiedzi na zadane pytania. Prowadzący jasno i przejrzyście wszystko przekazał. Zostaliśmy przeszkoleni z obsługi sprzętu – praktyka.

 14. Oceniony 5 na 5.

  Informacje przekazane na kursie były jasne. Szkolenie praktyczne odbyło się sprawnie. Instruktor prowadził zajęcia bardzo dobrze, wiedzę miał bardzo dużą i na wszelkie pytania dokładnie i zrozumiale odpowiedział

 15. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone w pełni profesjonalnie. Organizacja na wysokim poziomie. Prowadzący udziela odpowiedzi na pytania. Dużo ciekawych wiadomości. Szkolenie naprawdę godne polecenia

 16. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo ciekawe zajęcia zwłaszcza praktyczne. Przydatne materiały.
  Miłe Panie z biura.

 17. Oceniony 5 na 5.

  Rzeczowe podejście do tematu, przydatne materiały szkoleniowe.
  Miła atmosfera!

 18. Oceniony 5 na 5.

  Krótko, zwięźle i na temat:))

 19. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo interesujący kurs. Wiele zagadnień poruszone na wykładach. Podczas szkolenia zajęcia praktyczne wykonane na terenie, na hydrantach. Polecam

 20. Oceniony 5 na 5.

  Konkretne informacje w odpowiedniej formie praktycznego szkolenia.

 21. Oceniony 5 na 5.

  Super szkolenie, duża wiedza prowadzącego.

 22. Oceniony 5 na 5.

  Merytoryczne i przejrzyste szkolenie, pełne przykładów praktycznych.

 23. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo ciekawe szkolenie. Profesjonalna obsługa i sprzęt. Wysoka jakość, dużo przydatnej wiedzy. Polecam!

 24. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone kompetentnie. Materiały szkoleniowe przygotowane profesjonalnie. Kurs dobrze przygotowuje do wykonywania omawianych przeglądów.

 25. Oceniony 5 na 5.

  Wiedza praktyczna i teoretyczna przekazana w sposób bardzo zrozumiały i oceniam szkolenie w skali od 1 do 10 na 20 !!!
  Dziękuję

 26. Oceniony 5 na 5.

  Fachowo i konkretnie.

 27. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie Super !!!

 28. Oceniony 5 na 5.

  Super szkolenie.

 29. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bez uwag.

 30. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo dobre.

 31. Oceniony 5 na 5.

  Profesjonalnie, miło i fachowo.

 32. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony prawidłowo, rzeczowo i sprawnie, z praktyczną formą przekazania wiedzy.

 33. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie oceniam bardzo dobrze, zakres szkolenia wyczerpujący, zagadnienia w pełni związane z tematem. Teoria przedstawiona w sposób przystępny, materiały szkoleniowe wystarczające, praktyka wraz ze sprzętem bardzo dobrze przekazana.

 34. Oceniony 5 na 5.

  Szczegółowo omówiono zakres prac przy badaniu hydrantów. Przekazano wystarczający zakres informacji teoretycznych. Praktycznie wykonano przeglądy i testy.

 35. Oceniony 5 na 5.

  Mimo moich ograniczeń pojmowania rzeczy – wykładowca przy pomocy szeregów pomocy naukowych zdołał mi przekazać w sposób przystępny istotne tematy. Wielki pozytyw. Dziękuje.

 36. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie jest ok.

 37. Oceniony 5 na 5.

  Profesjonalnie. Nic dodać, nic ująć.

 38. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone bardzo dobrze, z właściwym przekazaniem informacji do kursantów.

 39. Oceniony 5 na 5.

  Ciekawe szkolenie. Wiedza nabyta podczas jego trwania na pewno przyda mi się w pracy.

 40. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo dobre.

 41. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo rzeczowe, przebiegło w miłej atmosferze. Pan szkoleniowiec posiada bardzo dużą wiedzę i odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania.

 42. Oceniony 5 na 5.

  Profesjonalne szkolenie, wrócę tu na pewno.

 43. Oceniony 5 na 5.

  Przyjemna atmosfera, rzeczowe podejście. Dużym plusem są zajęcia praktyczne.

 44. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie merytoryczne prowadzone bardzo dobrze.

 45. Oceniony 5 na 5.

  W 100% polecam wszystkim kurs w formie stacjonarnej. W znakomity sposób prowadzone zajęcia, wszystko dokładnie omówione. Kurs spełnił moje oczekiwania.

 46. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone było profesjonalnie.

 47. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie profesjonalne. Ocena bardzo dobra.

 48. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie w pełni przekazujące niezbędną wiedzę teoretyczna i praktyczną. Ośrodek Szkoleniowy EKOFIT godny polecenia.

 49. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzono profesjonalnie, zarówno teoria, jak i praktyka.

 50. Oceniony 5 na 5.

  Rzeczowo i konkretnie przekazane wiadomości na temat obsługi hydrantów.

 51. Oceniony 5 na 5.

  Konkretne i rzeczowe szkolenie. Wiedza przekazana w jasny i zrozumiały sposób.

 52. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony bardzo szczegółowo i sumiennie. Wysoka kultura i wiedza do prowadzenia szkoleń.

 53. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, z zawartością wiedzy teoretycznej i praktycznej

 54. Oceniony 5 na 5.

  Kurs poszerzył moją wiedzę.

 55. Oceniony 5 na 5.

  Kurs on-line przygotowany bardzo profesjonalnie, rzetelnie i ciekawie. Przygotowany materiał w pełni pozwala nabyć umiejętności i wiedzę potrzebną do wykonywania przeglądów i pomiarów hydrantów. Po zaliczeniu testu końcowego, bardzo szybko przysłano zaświadczenie wraz z legitymacją konserwatora. Polecam korzystanie z Waszych szkoleń 🙂

 56. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie wykonane bardzo profesjonalnie. Ocena bardzo dobra

 57. Oceniony 5 na 5.

  Przekazanie dobrych wiadomości

 58. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone w sposób interesujący. Widać wiedzę i pasję prowadzącego.

 59. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo pierwsza klasa, polecam.

 60. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone profesjonalnie z dużym przekazem wiedzy teoretycznej i praktycznej. Duży plus za dobrze opracowane i przygotowane materiały do szkolenia.

 61. Oceniony 5 na 5.

  Polecam – szybko i konkretnie.

 62. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobre szkolenie

 63. Oceniony 5 na 5.

  Prowadzący posiada duży zasób wiedzy.
  Wiedza przekazana w sposób prosty i zrozumiały.

 64. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo rzetelne i fachowe.
  Szeroka wiedza. Polecam każdemu.

 65. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo miła obsługa, fachowa wiedza, pomoc i przekazanie wiedzy na bardzo dużym poziomie.

 66. Oceniony 5 na 5.

  Wiedza teoretyczna przedstawiona w jasny i zrozumiały sposób. Zajęcia praktyczne w pełni pokazały sposoby prawidłowego przeprowadzenia przeglądów hydrantów.

 67. Oceniony 5 na 5.

  Kompetentny prowadzący. Wiedza przekazana w sposób prosty i zrozumiały.

 68. Oceniony 5 na 5.

  Fachowo i rzetelnie przedstawiona wiedza z zakresu przeglądu hydrantów. Bardzo dokładne opisy działań praktycznych i teoretycznych.

 69. Oceniony 5 na 5.

  Fachowo przekazana wiedza.
  Wystarczająca dokumentacja szkoleniowa.

 70. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo duża wiedza osoby szkolącej. Szkolenie odbywa się w warunkach przyjaznych dla kursantów. Materiały oraz slajdy wyświetlane przejrzyście i zrozumiale. Część praktyczna jest przeprowadzona doskonale i wytłumaczona dla kursantów. Każdy sam może zrobić pomiar ciśnienia oraz zrobić kontrolę hydrantów. Polecam firmę EKOFIT.

 71. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony w przyjaznej atmosferze. Instruktor z szeroką wiedzą w prosty sposób potrafi ją przekazać.

 72. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, bardzo praktyczny. Wskazówki, rady, spostrzeżenia podane na kursie na pewno przydarzą się w życiu zawodowym. Z pewnością jest to ważne, gdy zaczyna się pracę w tym kierunku. Bardzo dziękuję.

 73. Oceniony 5 na 5.

  Pełen profesjonalizm. Do tej pory nie byłem na bardziej wartościowym kursie. Pełne zaangażowanie prowadzącego. Tak trzymać!

 74. Oceniony 5 na 5.

  Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, wszystkie zagadnienia zostały przedstawione w praktyce jak i w teorii.

 75. Oceniony 5 na 5.

  Zajęcia prowadzone ciekawie i wyczerpująco. Dużo zajęć praktycznych.

 76. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przyzwoite, dużo praktyki. Materiał jasno przedstawiony. Polecam.

 77. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie teoretycznym, jak i praktycznym. Udostępniono bardzo przydatne materiały i udzielono dostatecznych odpowiedzi na postawione pytania. Ogólnie oceniam szkolenie jako bardzo przydatne i bardzo dobrze przeprowadzone.

 78. Oceniony 5 na 5.

  Kurs poprowadzony w pełni profesjonalnie. Bardzo dużo wiedzy praktycznej. Sprzęt wykorzystywany podczas kursu najwyższej jakości.

 79. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie, świetne szkolenie teoretyczne i praktyczne

 80. Oceniony 5 na 5.

  Wiedza poparta doświadczeniem, konkretnie, sensownie, profesjonalnie. POLECAM!

 81. Oceniony 5 na 5.

  Pozytywna. Rzeczowo i na temat profesjonalnie przeprowadzony kurs. Polecam

 82. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Szkolenie w trybie on-line bardzo przejrzyste . Zagadnienia opracowane i przedstawione w jasny sposob. Polecam zakup pakietu szkolen i zaoszczedzenia pieniedzy. Rzeczowa obsluga, osrodek godny polecenia.

 83. Oceniony 5 na 5.

  Szybko, sprawnie i na temat.

 84. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było bardzo merytoryczne i profesjonalne, wykazano się dużą wiedzą.

 85. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przebiegło bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Osoby prowadzące kurs podchodzą sumiennie do swojej pracy.

 86. Oceniony 5 na 5.

  Polecam kurs. Miło spędzony czas. Profesjonalnie przekazana wiedza.

 87. Oceniony 5 na 5.

  Jestem zadowolony ze szkolenia.

 88. Oceniony 5 na 5.

  Ciekawe i konkretne.

 89. Oceniony 5 na 5.

  Opinia o szkoleniu pozytywna 🙂

 90. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo interesujące doświadczenia, dużo wiedzy technicznej i praktycznej.

 91. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo interesujące dużo zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej.
  Szkolenie przygotowane na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym.

 92. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie z najważniejszych tematów potrzebnych do konserwacji, oraz do wykonania danej pracy.

 93. Oceniony 5 na 5.

  Opinia o szkoleniu pozytywna.

 94. Oceniony 5 na 5.

  Ośrodek godny polecenia.

 95. Oceniony 5 na 5.

  Jestem zadowolony.

 96. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie 3 x TAK

 97. Oceniony 4 na 5.

  Duży plus dla strony praktycznej.

 98. Oceniony 5 na 5.

  Konkretnie

 99. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone bardzo rzetelnie.Wszystkie niezbędne informacje przekazane,zajęcia praktyczne bardzo przydatne. POLECAM!

 100. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobre szkolenie, dobrze przygotowany wykładowca.

 101. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na wysokim poziomie.Polecam wszystkim.

 102. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo wyczerpujące, jasno wytłumaczone, szeroka wiedza przekazana przez trenera.

 103. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Profesjonalizm.

 104. Oceniony 5 na 5.

  Zarówno aspekty teoretyczne i praktyczne kursów dla konserwatorów gasnic oraz konserwatorów hydrantów wewnętrznych i zewnetrznych są przydatne w wykorzystaniu zadań konserwatora. Wiedza ta przydaje się również dla inspektorów ppoż,którzy powinni nadzorować pracę konserwatorów.

 105. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone na dobrym poziomie.

 106. Oceniony 5 na 5.

  Merytoryczne i sprawne.

 107. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Szkolenie ciekawe i konkretna wiedza. Polecam

 108. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie ciekawe i merytoryczne.

 109. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie zawdzięcza sobie tak wysokie oceny dzięki wiedzy i doświadczeniu prowadzącego, oraz atmosfery panującej w firmie.

 110. Oceniony 5 na 5.

  Odpowiednia i konkretna wiedza.Cenne wskazówki przedstawione w praktyce.

 111. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo pouczające

 112. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo fajne szkolenie

 113. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzono profesjonalnie z udziałem nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz z zajęciami praktycznymi.

 114. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było dość interesujące, a na pewno zdobyta wiedza przydatna w pracy.

 115. Oceniony 5 na 5.

  Kurs był przeprowadzony dobrze ze strony teoretycznej i praktycznej.

 116. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo przydatne, dające wiedzę rozszerzoną na temat hydrantów wewnętrznych jak i zewnętrznych. Gorąco polecam.

 117. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było prowadzone w sposób merytoryczny i interesujący. Zajęcia praktyczne uzupełniły moje dotychczasowe doświadczenie.

 118. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Szkolenie było bardzo pożyteczne.

 119. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie interesujące, informacje dobrze przekazane, wytłumaczone, zrozumiałe. Dużo praktyki!

 120. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie pod względem merytorycznym i praktycznym. Zajęcia prowadził doświadczony konserwator, który przytaczał ciekawe i przydatne przykłady. Polecam kurs zorganizowany przez EKOFIT.

 121. Oceniony 5 na 5.

  Fachowo i przystępnie opracowane szkolenie. Materiały dydaktyczne i przygotowane pomoce są bardzo przydatne. Prowadzący kompetentny.

 122. Oceniony 5 na 5.

  Dobra pozwalająca na prawidłowe wykonywanie przyszłych czynności konserwacyjnych.

 123. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobre szkolenie praktyczne i teoretyczne. Kompetentny prowadzący szybko i skutecznie przekazywał informacje niezbędne do wykonywania przeglądów i konserwacji.

 124. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo interesujące, prowadzone przez dobrego szkoleniowca.

 125. Oceniony 5 na 5.

  5+

 126. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było przeprowadzone w sposób prosty i obrazowy.

 127. Oceniony 5 na 5.

  Dobre i szybkie szkolenie.

 128. Szkolenie zostało przeprowadzone wzorowo.

 129. Szkolenie z zakresu wiedzy specjalistycznej zostało przeprowadzone w sposób przystępny dla słuchaczy. Poruszone zostały aspekty prawne dotyczące tematu szkolenia. Część praktyczna kursu opatrzona została wyczerpującymi komentarzami pozwalającymi na dokładne zrozumienie i wyćwiczenie przeprowadzanych czynności

 130. Jestem pierwszym uczestnikiem kursu, który odbył szkolenie przez internet. Materiały szkoleniowe przygotowane zostały profesjonalnie, pomoc telefoniczna. Jestem zadowolony i polecam kurs.

 131. Uważam, że w czasie prowadzenia szkolenia zwrócono uwagę na najistotniejsze sprawy natury prawnej (przepisy), a także przedstawiono praktyczne wskazówki dotyczące konserwacji hydrantów.

 132. Bardzo dobra – wysoka fachowość i kompetencje

 133. Bardzo dobrze przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna. Jasne i czytelne pomoce naukowe.

 134. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. będę polecał ewentualnie chętnych do udziału w szkoleniu.

 135. Bardzo dobry poziom części teoretycznej i praktycznej. Klarowne wyjaśnienie i opis czynności związanych z przepisami i czynnościami serwisowymi.

 136. Składam serdecznie podziękowanie za profesjonalizm oraz wysokie kompetencje zaprezentowane w czasie szkolenia. Uczestnictwo w powyższym szkoleniu w znacznym stopniu poszerzyło moją wiedzę oraz pozwoliło mi nabyć umiejętności praktyczne.

 137. Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, w przystępny sposób, w miłej atmosferze. Otrzymałem bardzo pomocne materiały szkoleniowe. Szkolenie godne polecenia. W przyszłości ponownie chętnie skorzystam z usług firmy EKOFIT.

 138. Oceniam szkolenie oraz wiedzę trenera bardzo dobrze. Materiały szkoleniowe oraz zajęcia praktyczne na wysokim poziomie

 139. Kurs profesjonalny. Bardzo przydatne informacje. Prowadzony przez wykwalifikowanego szkoleniowca.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *