Szkolenia BHP

Przestrzeganie zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy jest niezwykle ważne. Ich lekceważenie lub niedopełnienie może mieć przykre konsekwencje, a nawet narazić na niebezpieczeństwo czyjeś zdrowie lub życie. W EKOFIT zajmujemy się prowadzeniem specjalistycznych szkoleń oraz kursów BHP dopasowanych do odpowiedniego do rodzaju wykonywanej pracy. Organizujemy zarówno szkolenia wstępne, jak i okresowe.

Szkolenia BHP dla pracodawców i pracowników

Podczas prowadzonych przez nas kursów BHP zapoznajemy uczestników z podstawowymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy zawartymi w Kodeksie pracy, omawiamy zagrożenia związane z obejmowanym stanowiskiem oraz przepisy i zasady obowiązujące w danym zakładzie pracy. Organizujemy wstępne i okresowe szkolenia BHP online, kursy dla konserwatorów podręcznego sprzętu gaśniczego i hydrantów, kursy pierwszej pomocy przedmedycznej czy szkolenia w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Każdy z uczestników po pozytywnym ukończeniu szkolenia otrzymuje certyfikat.

Szkolenia BHP wstępne i okresowe

Chcesz, żeby Twoje przedsiębiorstwo sprawnie funkcjonowało i było w pełni bezpieczne? Zapraszamy do współpracy z EKOFIT – poznaj naszą szczegółową ofertę szkoleń BHP dla pracowników i pracodawców!

Szkolenie BHP i inne

W EKOFIT oferujemy liczne produkty, jak również kursy związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Naszym Klientom polecamy w szczególności szkolenia BHP, kursy konserwatorów gaśnic i hydrantów, szkolenia PPOŻ, wysokiej jakości symulatory pożarów,  a także inne usługi. Gwarantujemy przystępną formą nabywania wiedzy oraz zgodne z aktualnymi przepisami zagadnienia. Oferowane kursy możesz odbyć wygodnie bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Kursy BHP przez internet

Nie masz czasu dojechać do firmy zajmującej się organizacją szkoleń BHP? Twój grafik jest zbyt napięty i brakuje Ci czasu podczas wykonywania codziennych obowiązków, aby zaktualizować wiedzę? Skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w kursie BHP przez internet. Oferujemy szkolenia wstępne, okresowe, dla pracowników oraz pracodawców. Ukończenie każdego z nich daje Ci certyfikat, który przekazujesz swojemu pracodawcy. Każdy kurs możesz dostosować do własnych możliwości czasowych i zrobić go nawet w przerwie na kawę.

Dlaczego warto odbywać szkolenia BHP?

Jak każde przepisy – również te dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy mogą ulec zmianie. Co więcej – tylko regularnie powtarzane informacje utrwalają się w naszej głowie. Okresowe szkolenia BHP pozwalają zarówno pracownikom, jak i pracodawcom sprawdzić stan wiedzy, uzupełnić ją, a także sprawdzić praktyczne umiejętności. Oferowane przez nas kursy BHP udostępniamy online, więc każdy może skorzystać z nich w dowolnej chwili, nie tracąc przy tym czasu na dojazdy do biura.

Wygodne szkolenia BHP dla pracowników korzystających z home office

Twoja firma przeniosła się w tryb pracy zdalnej, a część pracowników właśnie powinna przejść kurs BHP? Zatrudniłeś nowe osoby, które muszą odbyć szkolenie? Spokojnie – nie musisz gromadzić wszystkich w jednym miejscu, by spełnić wymagania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Dzięki kursom online załatwisz swoim podwładnym możliwość odbycia zarówno szkoleń wstępnych, jak i okresowych. Po przejściu przez panel z wiedzą będą musieli odpowiedzieć na pytania kontrolne. Pozytywny wynik umożliwi im odbiór certyfikatu potwierdzającego nabytą wiedzę.

Skorzystaj z bogatej oferty szkoleń w EKOFIT

Oprócz szkoleń BHP polecamy też kursy dla konserwatorów gaśnic i klap dymowych, szkolenia PPOŻ, a także oferujemy możliwość zakupu różnego rodzaju symulatorów pożaru. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu przeglądu, legalizacji, a także naprawy gaśnic, oceny zagrożenia wybuchem czy przeglądu hydrantów. Każde z naszych działań ma na celu poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami lub naszymi produktami – serdecznie zapraszamy do kontaktu.