Firma szkoleniowa

Rozwój kompetencji, szkolenia branżowe czy ugruntowanie podstawowej wiedzy, pozwalają utrzymać wysoki poziom obsługi klientów, napędzają prężny rozwój działalności firmy oraz umożliwiają jej skuteczne konkurowanie na rynku. Korzystając z naszej szerokiej oferty szkoleń i kursów BHP, pracodawcy są w stanie lepiej zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki w zakładzie pracy.

Szkolenia i kursy BHP

Zdajemy sobie sprawę, że jakość przekazywanej przez nas wiedzy jest kluczowa. Od zdobytych przez pracowników kwalifikacji i umiejętności zależy przecież nie tylko sposób pracy w firmie, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Nasza wykwalifikowana kadra wykładowców:

  • zapozna Twoich pracowników z warunkami obejmowanego stanowiska,
  • wskaże Twoim pracownikom ewentualne zagrożenia dla ich bezpieczeństwa i zdrowia, omawiając, m.in. temat środków ostrożności oraz działań zapobiegawczych, które powinni stosować,
  • zaznajomi Twoich pracowników z przepisami i zasadami BHP, które obowiązują na danym stanowisku pracy,
  • nauczy Twoich pracowników pracy bezpiecznej zarówno dla siebie, współpracowników, jak i obsługiwanych klientów,
  • wpoi Twoim pracownikom zasady postępowania w sytuacjach nadzwyczajnych.

Szkolenia BHP oferowane przez naszą firmę, prowadzone są przez szkoleniowców, którzy dopasowują przekaz i rodzaj informacji do indywidualnych potrzeb firmy oraz specyfiki poszczególnych stanowisk pracy.

Szkolenia BHP na najwyższym poziomie

W naszej firmie szkoleniowej wykładowcami zostają wyłącznie osoby, których kwalifikacje pozwalają przekazać kursantom niezbędną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz nauczyć ich praktycznego wykorzystywania zdobytych umiejętności.

Wiedza przekazywana jest w przystępnej i łatwej do zapamiętania formie, mimo że opiera się na skomplikowanych ustawach i rozporządzeniach. Ponadto nasi szkoleniowcy przekazują wiedzę kompleksowo i elastycznie. Oznacza to, że informacje dostosowują nie tylko do potrzeb pracowniczych, ale również zaangażowania i biegłości grupy.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług!

NAPISZ WIADOMOŚĆ

Uprzejmie informujemy, że:

1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Grupa Ekofit sp. z o.o. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim 97-200 ul. Bema 95, NIP: 773 249 67 60 (zwaną dalej Administratorem).

2. Państwa dane wskazane w formularzu kontaktowym będą wykorzystywane na podstawie udzielonej zgody, w celu odpowiedzi na Państwa wiadomość/zapytanie - a podanie danych jest dobrowolne i nie jest niezbędne dla zawarcia i wykonania umów z Administratorem, lecz jest niezbędne dla odpowiedzi przez Administratora na Państwa wiadomość/zapytanie.

3. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@ekofit.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.