Promocja!

Kurs dla konserwatorów gaśnic

Oceniony 4.99 na 5 na podstawie 278 ocen klientów
(296 opinii klienta)

1,200.00  750.00 

Opis

Jest to specjalistyczny kurs przeznaczony dla wąskiej grupy odbiorców – osób, które zawodowo planują zająć się konserwacją i przeglądem gaśnic.

Posiadając uprawnienia konserwatora, można dokonywać okresowych przeglądów i konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego.

Zapewniamy sprzęt i materiały do kursu oraz ćwiczeń. Kurs konserwatora gaśnic zakończony jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, sprawdzającym nabyte umiejętności. Po zdaniu egzaminu uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie dla konserwatora zgodne z ustawą o systemie oświaty. Kurs przeprowadzany jest w trybie stacjonarnym lub samokształcenia kierowanego (online).

Pamiętaj, że nie ma ludzi bez potencjału, są tylko tacy, którzy nie wierzą we własne możliwości.

Trafiłeś tutaj, żeby rozwiązać nurtujący problem, dowiedzieć się czegoś więcej o serwisie gaśnic, czy po prostu z czystej ciekawości? Witamy Cię w świecie trafnych wyborów. Masz marzenia, wyobrażenia, pomysły na swoją przyszłość? Chcesz osiągnąć coś nowego, nauczyć się czegoś co nada Ci nowe świadome kompetencje? Przyda Ci się porada, wskazówka i osobisty doradca. My wiemy, że w drodze do celu nie wystarczy wiedzieć CO, tutaj ważne staje się: JAK i KTÓRĘDY.

Dokonałeś poważnych zmian, z których jesteś zadowolony? Tak trzymaj, dzięki temu TERAZ może być jeszcze lepiej. Rozwijaj się i śmiało zwiększaj swoje oczekiwania, przed Tobą kolejne wyzwania. Oferuję Ci moją wiedzę i umiejętności w wyjątkowym wydaniu, w którym to Twój cel jest przedmiotem naszych działań.

Masz określone potrzeby i oczekujesz konkretnych efektów – przyjdź. Zrobię wszystko, żebyś osiągnął swoje cele. Na kursie dla konserwatorów gaśnic dowiesz się wszystkiego od podstaw.

Nie musisz posiadać wiedzy na temat przepisów PPOŻ, ani żadnych innych. To co dowiesz się na tym szkoleniu konserwatorów gaśnic w zupełności wystarczy, abyś mógł prawidłowo wykonywać czynności serwisowe. Dodatkowo oprócz wiedzy otrzymasz bogato i obszernie opracowane materiały szkoleniowe, abyś mógł sięgnąć do nich w każdej chwili.

 

Co będziesz umiał po kursie?

– Poznasz budowę gaśnic i ich rodzaje oraz zobaczysz różnicę w podręcznym sprzęcie gaśniczym (gaśnicach) jaki występuje na polskim rynku.

– Będziesz umiał ocenić i sklasyfikować odpowiednie grupy pożarów oraz dobrać do nich rodzaje i ilości podręcznego sprzętu gaśniczego.

– Poznasz szczegółowe zasady doboru, rozmieszczenia i oznakowania podręcznego sprzętu gaśniczego.

– Dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy przeglądem, konserwacją i naprawą podręcznego sprzętu gaśniczego, co często błędnie nazywane jest „legalizacją”.

– Nauczysz się prawidłowo wykonywać przeglądy, konserwacje i naprawy gaśnic.

– Zobaczysz jak wyglądają pożary testowe i poznasz ich dokładny opis.

– Dowiesz się co oznaczają poszczególne litery i cyfry na etykietach gaśnic, aby nikt nie zaskoczył Cię pytaniami.

– Będziesz wiedział jakie gaśnice należy wycofać z użytkowania. Skończą się dylematy jaka gaśnica nadaje się do przeglądu, a jaka nie nadaje. Jak pokazuje rzeczywistość, niestety, wielu konserwatorów takiej wiedzy nie posiada.

– Pozbędziesz się dylematów jakie gaśnice należy poddawać badaniom UDT.

– Poznasz typowe błędy w prowadzeniu konserwacji gaśnic.

– Posiądziesz umiejętność błyskawicznego rozpoznawania, czy konkurencja rzetelnie przeprowadziła przegląd, naprawę lub konserwację podręcznego sprzętu gaśniczego.

– Dowiesz się o podręcznym sprzęcie gaśniczym wszystkiego co piszą w aktualnych przepisach i normach.

– Przećwiczysz w praktyce jak wykonywać przegląd, naprawę i konserwację podręcznego sprzętu gaśniczego.

– Dowiesz się co powinno znaleźć się na kontrolce konserwatora oraz w którym miejscu ją nakleić, a w którym absolutnie tego robić nie można.

– Posiądziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną, dzięki której samodzielnie i z pewnością siebie będziesz dokonywał przeglądów, konserwacji i napraw podręcznego sprzętu gaśniczego.

 

Co otrzymasz?

– Po zakończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie uprawniające Cię do przeprowadzania czynności serwisowych podręcznego sprzętu gaśniczego. Dodatkowo otrzymasz plastikowy identyfikator (patrz: zdjęcie poniżej) konserwatora gaśnic,  abyś mógł trzymać go w dokumentach i w każdej chwili okazać się właściwymi kompetencjami (Uwaga! Otrzymanie legitymacji dla osób, które odbywają kurs online, możliwe jest po dosłaniu zdjęcia w dobrej rozdzielczości).

– Otrzymasz materiały w wersji papierowej i elektronicznej dokładnie i obszernie opracowane, abyś mógł skorzystać z nich w każdej chwili po zakończonym kursie. Ponieważ kurs jest intensywny z czasem dobrze jest sobie przypomnieć pewne zagadnienia i dlatego dostaniesz je uporządkowane w segregatorze.

– Otrzymasz szczegółowe instrukcje dotyczące przeglądów, konserwacji i napraw gaśnic przenośnych i przewoźnych, abyś zawsze miał je pod ręką kiedy tylko zajdzie potrzeba przypomnienia sobie tych czynności.

– Kompetencje nadane przez nasz Ośrodek Szkoleniowy uprawniają do ubiegania się o autoryzację, w procesie autoryzacyjnym serwisantów u poszczególnych producentów.

– Jeśli zechcesz skorzystać z kursu online, mamy dla Ciebie wyjątkową niespodziankę. Wysyłamy na płycie lub udostępniamy na FTPie materiały szkoleniowe w formie prezentacji zapisane w formacie *.pdf, które możesz pobrać i wydrukować. Ponadto są linki do platformy z filmami instruktażowymi wraz z loginem i hasłem. Oprócz tych filmów został dodany film z całości szkolenia stacjonarnego, abyś mógł przeglądać sobie materiały szkoleniowe tak, jakbyś uczestniczył w kursie stacjonarnym. Dla Ciebie trener jest do dyspozycji, w każdej chwili w trakcie kursu jak i po jego zakończeniu, dostępny pod numerem telefonu 608 404 427 lub e-mailem dariusz.bezat@ekofit.pl. UWAGA. Materiały z których będziesz korzystał dostępne będą również po zakończeniu kursu, abyś miał wgląd do najnowszych aktualizacji.

– Zaświadczenie wydane jest na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017 r., poz. 1632).

Kurs trwa jeden dzień, a zaświadczenie potwierdzające nabycie kompetencji konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego ważne jest bezterminowo.

 

Kurs konserwatorów podręcznego sprzętu gaśniczego online:

Od grudnia 2014 r. uruchomiliśmy również możliwość zrobienia kursu w trybie samokształcenia kierowanego (online) z filmami instruktażowymi i materiałami do nauki, które udostępnione są kursantom, aby mogli nie tylko przeczytać, ale i posłuchać oraz zobaczyć jak prawidłowo wykonywać wszystkie czynności.

Zaletą kursu online jest to, że w każdej chwili można uzyskać uprawnienia (nie czekając na termin szkolenia) oraz nie trzeba dojeżdżać na miejsce prowadzenia kursu konserwatorów gaśnic.

Zaświadczenie (przy szkoleniu online) wysyłane jest pocztą po odesłaniu do nas e-mailem rozwiązanego poprawnie testu.

Materiały szkoleniowe oraz pomocnicze wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Ceny kursów online są takie same jak ceny szkoleń stacjonarnych. Dotyczy to również promocji przy zakupie całego pakietu dla konserwatorów gaśnic oraz hydrantów.

UWAGA!

Jeśli po kursie online stwierdzisz, że jest on niewystarczający i chciałbyś jednak wziąć udział w kursie stacjonarnym to masz możliwość dołączyć do każdego z kursów, który jest organizowany w każdy ostatni wtorek miesiąca – w ramach poniesionych już kosztów.

Tak więc niczym nie ryzykujesz biorąc udział w kursie online. Jako jedyni w kraju oferujemy taką możliwość.

 

Masz pytania?

zadzwoń: 608 404 427

lub

napisz: biuro@ekofit.pl

Szkolenie-konserwatorow-gasnic

Logistyka kursu

Czas:

Kursy dla  konserwatorów podręcznego sprzętu gaśniczego odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca od godz. 9:00 – 19:00

Najbliższy termin kursu to wtorek 27.07.2021 r.

Miejsce:

97-200 Tomaszów Maz.

ul. Farbiarska 20/24 lok.3 bud. C

Ośrodek Szkoleniowy EKOFIT

Nocleg:

Korzystających z noclegu zapraszamy do pobliskiego hotelu. Hotel “Mazowiecki” znajduje się w odległości 300 m od naszego ośrodka, położonego w centrum miasta gdzie z przyjemnością można dojść pieszo mijając pawilon handlowy i kościół.

– Koszt noclegu ze śniadaniem – 110,00 PLN.

 

Pamiętaj!

Aby zapewnić Ci komfort zaplanowania i realizacji celów, kurs zawsze odbędzie się w wyznaczonym terminie niezależnie od ilości uczestników w grupie.

Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia dla konserwatorów hydrantów wewnętrznych oraz konserwatorów hydrantów zewnętrznych. W pakiecie wszystkie szkolenia dla konserwatorów gaśnic, hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych  są w łącznej promocyjnej cenie 1900,00 PLN. Terminy są celowo przewidziane dzień po dniu, aby można było wygodnie skorzystać ze wszystkich szkoleń w jednym interwale czasowym.

 

Proszę kliknąć i pobrać formularz zgłoszeniowy, a następnie wypisać i odesłać do nas na adres: biuro@ekofit.pl

pdfformularz zgłoszeniowy szkolenia

296 opinii dla Kurs dla konserwatorów gaśnic

 1. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone w profesjonalny sposób. Prowadzący szkolenie chętnie udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania. Prowadzący wykazał się dużą wiedzą oraz poczuciem humoru.

 2. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo profesjonalnej, prowadzone w miłej atmosferze. Wykładowca wszystko bardzo dobrze tłumaczył. Do pomocy w nauce zostały przygotowane środki dydaktyczne.
  Polecam!

 3. Oceniony 5 na 5.

  Szczegółowo omówione zagadnienia. Dużą zaletą było przygotowanie merytoryczne i wiedza Pana Darka. Szkolenie dodało mi dużej pewności w tym co chce wprowadzić do życia BHP w naszej firmie.

 4. Oceniony 5 na 5.

  w skali od 1 do 10 – daje 11 .
  Obsługa + atmosfera godna polecenia .

 5. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo ciekawe szkolenie z dużą ilością zajęć praktycznych oraz zwrócenie uwagi na aspekty prawne .

 6. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym. Prowadzący b. dobrze przygotowany do przeprowadzenia tego typu szkoleń.

 7. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dużo zagadnień praktycznych . Omówione wszystkie zagrożenia potrzebne do przeprowadzenia samodzielnego przeglądu , konserwacji i naprawy gaśnicy .

 8. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo konkretne, rzeczowe, dobrze skonstruowane szkolenie. Część teoretyczna bardzo dobrze przekazana. Część praktyczna dobrze zobrazowana.

 9. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo konkretne. Całość materiału została przekazana dla nas w sposób zrozumiały oraz czytelny. Dużo teorii jak i praktyki. Dodatkowo otrzymaliśmy materiały, które pozwolą nam uzupełnić braki w doświadczeniu.

 10. Oceniony 5 na 5.

  Kompletne wyjaśnienie wszystkich zagadnień , miła atmosfera .

 11. Oceniony 5 na 5.

  Merytoryczne przygotowanie prowadzącego na wysokim poziomie. Miła atmosfera szkolenia. Godne polecenia!

 12. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na wysokim poziomie bardzo miła atmosfera. Sposób prowadzenia szkolenia bardzo fajny!

 13. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone w sposób bardzo zadowalający dla słuchacza i bardzo ciekawe zajęcia jak i interesujące, przekazane w sposób zrozumiały.

 14. Oceniony 5 na 5.

  Kurs prowadzony na bardzo wysokim poziomie!

 15. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Ciekawe wykłady na tematy szkoleniowe dotyczące danego tematu. Będę polecał Waszą firmę!

 16. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie realizowane metodą łączenia teorii z praktyką co pozwala w bardzo szybki sposób opanować przedstawioną tematykę. Sala szkolenia praktycznego doskonale wyposażona. Prowadzący posiada wielką wiedzę merytoryczną
  i praktyczną, którą przekazuje w bardzo przystępny sposób.

 17. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo fajne zarówno część teoretyczna i praktyczna.

 18. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone bardzo dobrze.
  Prowadzący jest osobą wykwalifikowaną, przekazuje mnóstwo wiedzy. Bardzo polecam!

 19. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone w pełni profesjonalnie. Wiedza merytoryczna przekazana bardzo szczegółowo poparta przykładami z doświadczenia.

 20. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Osoba prowadząca przygotowana pod względem merytorycznym
  i prawnym. Polecam firmę EKOFIT.

 21. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przygotowane i prowadzone profesjonalnie.

 22. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie merytoryczne: wiedza przekazana w sposób fachowy, zrozumiały i wyczerpujący temat konserwacji PSG.
  Praktyka: przekazanie podstawowych metod konserwacji i napraw w sposób fachowy.
  Oceniam szkolenie jako bardzo dobrze przygotowane i prowadzone.

 23. Oceniony 5 na 5.

  Miła atmosfera. Doświadczony wykładowca.

 24. Oceniony 5 na 5.

  W pełni profesjonalne podejście do tematu przeglądów i konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego. Miła atmosfera.

 25. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo ciekawy kurs. Polecam zajęcia stacjonarne. Doświadczony wykładowca, bardzo miłe osoby z biura.

 26. Oceniony 5 na 5.

  Profesjonalnie przekazanie wiedzy na temat podręcznego sprzętu gaśniczego-gaśnic oraz urządzeń gaśniczych. Przekaz dotyczący praktycznego wykonania naprawy gaśnic, konserwacji i legalizacji. Na jakie problemy zwrócić przy gaśnicach Z i X.

 27. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo profesjonalne szkolenie!

 28. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie. Dużo praktyki, poparte ciekawie przygotowanymi materiałami w formie drukowanej. Miła i wesoła atmosfera w trakcie szkolenia.
  Polecam szkolenia organizowane przez EKOFIT.

 29. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo profesjonale szkolenie!

 30. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie profesjonalne zarówno teoretyczna i praktyczna część zajęć.

 31. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobre szkolenie!

 32. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony w sposób prawidłowy.
  Polecam!

 33. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony w sposób wystarczający do nauczenia się przeprowadzania konserwacji gaśnic.

 34. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie!

 35. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony w sposób profesjonalny i łatwy do przyswojenia.

 36. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony poglądowo uzyskane informacje dają bardzo dużą wiedzę na temat gaśnic.

 37. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo przydatne, wiadomości do oswojenia z zakresu konserwacji gaśnic. Wykład bardzo ciekawy oraz szczegółowo pokazana część praktyczna m.in. wszystkie czynności i mechanizmy mediów gaśnic.

 38. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony bardzo starannie i dokładnie omówiony.

 39. Oceniony 5 na 5.

  Kurs konserwatorów gaśnic przebiegł zgodnie z czasem i w miłej atmosferze.

 40. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie w ciekawej formie przekazu.

 41. Oceniony 5 na 5.

  Praktyczne szkolenie umożliwiające zdobycie wiedzy niezbędnej do samodzielnego wykonania przeglądów.

 42. Oceniony 5 na 5.

  Profesjonalny kurs. Polecam.

 43. Oceniony 5 na 5.

  Fantastyczne szkolenie, pełne praktycznych ćwiczeń wraz z fachową pomocą trenera.

 44. Oceniony 5 na 5.

  Sprawnie przeprowadzone szkolenie, przekazano uczestnikom dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną.

 45. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie ciekawe, przydatne i dobrze prowadzone. Odpowiedni stosunek teorii do praktyki.

 46. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie super !!!

 47. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie spełniło moje oczekiwania, zarówno pod względem merytorycznym w teorii, jak i w praktyce.

 48. Oceniony 5 na 5.

  Konkretne, sprawnie przeprowadzone szkolenie z elementami praktycznymi.

 49. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo dobre, bez uwag.

 50. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo dobre.

 51. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobre szkolenie – merytoryczne i praktyczne.

 52. Oceniony 5 na 5.

  Profesjonalnie i bardzo miła atmosfera. Dobry przekaz informacji.

 53. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na bardzo wysokim poziome. Wiedza przekazana idealnie plus materiały szkoleniowe. Szkolenie i zakres prac praktycznych oceniam na bardzo wysokim poziomie. Polecam!

 54. Oceniony 5 na 5.

  Wiedza przekazana w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Dużo praktyki.

 55. Oceniony 5 na 5.

  Uważam, że szkolenie było przeprowadzone rzeczowo i mądrze. Wszelkie kwestie były objaśnione ze zrozumieniem .

 56. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo przydatna wiedza, przedstawiona krok po kroku. Duża wiedza ze strony trenera, którą na pewno wykorzystam w przyszłości. Szkoła godna polecenia.

 57. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo profesjonalne przygotowanie Ośrodka Szkoleniowego. Prowadzący z bardzo dużą wiedzą teoretyczną i ogromnym bagażem praktyki. Opinia pozytywna !!!

 58. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo dobre.

 59. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo praktycznie i fachowo.

 60. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo ciekawe, profesjonalne podejście do szkolenia.

 61. Oceniony 5 na 5.

  Profesjonalnie prowadzone zajęcia. Bardzo dobry instruktor. Bardzo dobre objaśnienia przerabianych tematów.

 62. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie spełniło moje oczekiwania.

 63. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z wyczerpująco przekazaną wiedzą. Bardzo dobre przekazanie materiału.

 64. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo profesjonalne, czytelne. Część praktyczna bardzo obrazowa. Wszystko OK!

 65. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie merytoryczne bardzo dobrze prowadzone.

 66. Oceniony 5 na 5.

  Treść jasna i czytelna. Dużym plusem są zajęcia praktyczne.

 67. Oceniony 5 na 5.

  Wszystko solidnie wytłumaczone teoretycznie i pokazane praktycznie.

 68. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo rzeczowe. Pan szkoleniowiec jest osobą bardzo kompetentną. Na zajęciach jest możliwość dotknięcia każdego elementu gaśnicy.

 69. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Witam,
  naprawdę polecam kurs konserwatora gaśnic w formie on-line. Jeden wieczór i pół nocy pozwoliło przyswoić materiał, który przygotowany jest profesjonalnie. Polecam przed wszystkim cześć multimedialną w wykonaniu p. Darka (majstersztyk to co robi)

 70. Oceniony 5 na 5.

  Kurs polecam w 100%, profesjonalne podejście do szkolenia od strony wykładowcy. Z czystym sumieniem polecam.

 71. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Przekazane wiadomości są bardzo czytelne, a informacje praktyczne bardzo przydatne.

 72. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone ciekawie i sensownie. Przekazano niezbędną teorię oraz praktykę przy konserwacji gaśnic. Szczerze polecam.

 73. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzono na profesjonalnym poziome. Bardzo dobrze przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna.

 74. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na profesjonalnym poziomie.

 75. Oceniony 5 na 5.

  Z całą pewnością polecam odbycie kursu, ponieważ:
  – materiały szkoleniowe podzielone na prezentacje oraz filmy instruktażowe
  – dostępność do filmów instruktażowych również po zakończonym kursie co pozwala na “niewyparowanie” wiedzy
  – filmy trwają po kilkanaście minut, co w obecnej dobie pośpiechu pracy jest dużym ułatwienie w zarządzaniu swoim czasem,
  – po zakończonym szkoleniu zawsze można liczyć na konsultacje i otrzymanie odpowiedzi na zadawane pytania.
  W moim przypadku był to e-learning, po którym przedstawiony profesjonalnie materiał pozwala na łatwe i jasne prowadzenie przeglądów sprzętu ppoż, nawet dla osób które wcześniej nie zajmowały się tym zakresem.

 76. Oceniony 5 na 5.

  Kurs prowadzony online,profesjonalnie dużo fachowych materiałów szkoleniowych , bardzo polecam Firmę

 77. Oceniony 5 na 5.

  Kurs prowadzony profesjonalnie przez doświadczonego i kompetentnego trenera w miłej atmosferze.

 78. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobry kurs, profesjonalnie prowadzony.

 79. Oceniony 5 na 5.

  Super, ciekawie i z pomysłem prowadzone zajęcia.

 80. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo szeroki zakres wiedzy oraz ilość przekazanego materiału jest na bardzo wysokim poziomie. Będę polecał na przyszłość oraz utrzymywał współpracę.

 81. Oceniony 5 na 5.

  Kompleksowo i fachowo przekazana wiedza na temat konserwacji sprzętu gaśniczego. Forma szkolenia i sposób prowadzenia oceniam na bardzo wysokim poziomie.

 82. Oceniony 5 na 5.

  Ciekawe, rzeczowe szkolenie. Część praktyczna i teoretyczna bardzo interesująca. Kurs daje solidne podstawy do rozpoczęcia pracy jako konserwator.

 83. Oceniony 5 na 5.

  Podczas kursu pokazana bardzo szeroka wiedza teoretyczna i praktyczna.

 84. Oceniony 5 na 5.

  Profesjonalne szkolenie, teoria plus praktyka.

 85. Oceniony 5 na 5.

  Super kurs, merytoryczna wiedza przekazana w przystępny i zrozumiały sposób. Polecam tą profesjonalną firmę

 86. Oceniony 4 na 5.

  Szkolenie profesjonalnie przygotowane . Materiały dydaktyczne opracowane rzetelnie . Bardzo dobrze podane informację o produkcie . Obecnie na rynku nie ma lepszej oferty jeżeli chodzi o kursy online w tym zakresie .
  Jeżeli coś można to bardzo pomocne byłoby dodanie spisu treści do prezentacji tak aby istniała możliwość szybszego przywołania interesującego nas fragmentu .

 87. Oceniony 5 na 5.

  Kurs prowadzony profesjonalnie. Zagadnienia bardzo ciekawe i w interesujący sposób przekazane słuchaczom. Prowadzony przez doświadczonego szkoleniowca.

 88. Oceniony 5 na 5.

  Kurs na bardzo wysokim poziomie, prowadzony bardzo szczegółowo. Wyjaśnia wszystkie zagadnienia szczegółowo. Jestem bardzo zadowolony

 89. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone profesjonalnie, w sposób interesujący.

 90. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone z zaangażowaniem i pasją. Prowadzący posiada ogromną wiedzę i bardzo ciekawie prowadzi kurs. Widać, że ma dużą wiedzę i doświadczenie 🙂 Serdecznie polecam!

 91. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było prowadzone z ogromną pasją prowadzącego. Dużo wiedzy praktycznej.

 92. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone z pasją prowadzącego, ciekawe, nienudne. Przyjemnie spędzony czas.

 93. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie przekazu wiedzy i podejścia do kursanta.

 94. Oceniony 5 na 5.

  Kurs na wysokim poziomie, dużo wiedzy praktycznej popartej doświadczeniem wykładowcy. Kurs poprowadzony w bardzo przystępny sposób.

 95. Oceniony 5 na 5.

  Kurs na bardzo wysokim poziomie.

 96. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony w sposób przejrzysty i zrozumiały dla uczestnika szkolenia. Profesjonalne podejście do przedstawionych zagadnień.

 97. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone bardzo rzetelnie i skrupulatnie. Serdecznie polecam

 98. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo konkretne i techniczne szkolenie. Rzetelnie i zrozumiale przestawiona wiedza, poparta dużym doświadczeniem prowadzącego kurs. Podczas kursu nie było pytań bez odpowiedzi. Polecam

 99. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie odbyło się w pozytywnej atmosferze, bardzo czytelnie i prawidłowo.

 100. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, bardzo czytelnie i zrozumiale przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna

 101. Oceniony 5 na 5.

  Treści szkolenia czytelne, zrozumiałe i ciekawe. Przekazanie wiedzy w sposób ciekawy, nienudny, ciągłe zainteresowanie słuchacza poprzez wstawianie treści interesujących prawdziwych historii.

 102. Oceniony 5 na 5.

  Dziękuję za szkolenie, było profesjonalnie przeprowadzone. Gorąco polecam.

 103. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobre szkolenie

 104. Oceniony 5 na 5.

  Szczegółowa i fachowa praca prowadzącego szkolenie.

 105. Oceniony 5 na 5.

  Szybko i sprawnie, bez straty czasu.

 106. Oceniony 5 na 5.

  Fachowe przekazanie wiedzy.
  Odpowiednie materiały szkoleniowe.

 107. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dokładnie i rzetelnie przedstawione zagadnienia potrzebne do przeglądów podręcznego sprzętu gaśniczego.

 108. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone z pasją. Szkolenie prowadził pan Darek.
  Widać, że gaśnice to jego pasje. Posiada duże doświadczenie. Polecam.

 109. Oceniony 5 na 5.

  Godne polecenia, dobre wrażenie, miło i fachowo przekazana wiedza, w sposób zrozumiały.
  Naprawdę polecam.

 110. Oceniony 5 na 5.

  Wiedza teoretyczna przedstawiona w sposób zrozumiały i treściwy.
  Zajęcia praktyczne pozwalają na pełne zrozumienie tematyki przeglądów i konserwacji.

 111. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie merytoryczne z dużą ilością treści praktycznych połączone z ćwiczeniami indywidualnymi

 112. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo merytoryczne oraz praktyczne

 113. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone według założonego planu. Pomoc dydaktyczna jak i narzędzia do ćwiczeń praktycznych dostępne. Prowadzący szkolenie z wysoką wiedzą merytoryczną. Polecam placówkę wszystkim chętnym

 114. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzono bardzo efektywnie. Przedstawiono wszystkie niezbędne zagadnienia z zakresu konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego.

 115. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie z ogromnym zakresem wiedzy, bardzo profesjonalnie, godne polecenia.

 116. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone w sposób profesjonalny, a jednocześnie prosty i przystępny. Prowadzący wykazuje się dużą wiedzą i pasją. Bardzo dużo zajęć praktycznych. Zajęcia teoretyczne poparte przykładami praktycznymi.

 117. Oceniony 5 na 5.

  Kompleksowe szkolenie również dla osób nie mających do tej pory styczności z PSG.

 118. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na wysokim poziomie, godne polecenia. Prowadzący o szerokim zakresie wiedzy.

 119. Oceniony 5 na 5.

  Super szkolenie, świetny prowadzący- gorąco polecam.

 120. Oceniony 5 na 5.

  Sprawnie i w sympatycznej atmosferze przekazana niezbędna wiedza.

 121. Oceniony 5 na 5.

  Prowadzący to osoba kompetentna, umiejąca przekazać swoją wiedzę kursantom. Wszystko odbyło się zgodnie z opisem na stronie internetowej. Jestem usatysfakcjonowany, polecam wszystkim.

 122. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie pozytywnie mnie zaskoczyło. Dowiedziałem się dużo nowych rzeczy związanych z pożarnictwem i porównałem zmiany jakie zaszły od 1990 roku.

 123. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przebiegło w miłej atmosferze. Uzyskałem sporą wiedzę o podręcznym sprzęcie gaśniczym. Wiedza przekazana w sposób zrozumiały, rzetelny. Całość oceniam bardzo dobrze.

 124. Oceniony 5 na 5.

  Uważam, że szkolenie było rzeczowe i ciekawe. Wszystkie informacje zostały przekazano jasno. Prowadzący rozwiązywał problemy i wątpliwości pracowników. Kursanci otrzymali wszystkie niezbędne materiały.

 125. Oceniony 5 na 5.

  Zajęcia prowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Osoba prowadząca posiada bardzo dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Bardzo przydatne praktyczne materiały. Program kursu i sposób prowadzenia w pełni spełnił moje oczekiwania – łącznie z kawą, ciastkami i smacznym obiadem 🙂

 126. Oceniony 5 na 5.

  Ciekawie prowadzone zajęcia. Miła atmosfera. Dobrze zorganizowany kurs. Polecam.

 127. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone w sposób profesjonalny. Pan Dariusz prowadził szkolenie w sposób praktyczny – uważam, że jest to najważniejsze. W życiu najważniejsza jest praktyka. Bardzo ciekawe oraz potrzebne do prowadzenia działalności – udostępnione materiały. Bardzo dziękujemy.

 128. Oceniony 5 na 5.

  Merytorycznie i kompleksowo. Polecam w 110%.

 129. Oceniony 5 na 5.

  Pełen profesjonalizm w przekazaniu wiedzy w danym temacie. Informacje przekazane przez prowadzącego zrozumiałe, treściwe. Zajęcia praktyczne super przeprowadzone

 130. Oceniony 5 na 5.

  Wzorowo przeprowadzone szkolenie. Przekazywanie jasnych i zrozumiałych informacji szkoleniowych. Zajęcia praktyczne na wysokim poziomie. Przydatne teoretyczne materiały szkoleniowe. Polecam! Pełen profesjonalizm.

 131. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie w sposób zadowalający przekazało wiedzę na temat gaśnic i ich konserwacji. Prowadzący w sposób czytelny i zwięzły przekazał informację. Kurs oceniam bardzo dobrze.

 132. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie poprowadzone w sposób specjalistyczny, zawierające elementy teorii i praktyki, informacje przekazywane zwięźle i zrozumiale

 133. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo ciekawa i przystępna forma prowadzenia kursu. Gorąco polecam przyszłym kursantom.

 134. Oceniony 5 na 5.

  Konkretne informacje przekazane w bardzo przyjemny sposób, bez zbędnego gadania, miła obsługa, kurs przygotowany w bardzo przyjemny i konkretny sposób

 135. Oceniony 5 na 5.

  W dniu 27.06.2017 r. uczestniczyłam w szkoleniu pt. “kurs konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego”. Wykładowca w sposób rzetelny i bardzo przystępny przekazał wiedzę. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu przeprowadzonego szkolenia. Z czystym sumieniem polecam Ośrodek Szkoleniowy EKOFIT w Tomaszowie Mazowieckim

 136. Oceniony 5 na 5.

  Fachowa wiedza, przygotowanie prowadzącego poparte praktycznymi pokazami.

 137. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony ciekawie z możliwością ćwiczeń praktycznych. Materiały szkoleniowe przedstawione w formie prezentacji multimedialnej oraz papierowej.

 138. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Dużo teorii i praktyki. Cenne materiały szkoleniowe. Polecam!!!

 139. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo ciekawe szkolenie, profesjonalnie przeprowadzone.

 140. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobra atmosfera, ciekawe zagadnienia, bardzo duża wiedza prowadzącego.

 141. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone w pełni profesjonalnie. Trener posiada odpowiednią wiedzę. Wiedza przekazana w sposób zrozumiały.

 142. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo ciekawie i szczegółowo przeprowadzony kurs włącznie z częścią praktyczną, która umożliwiła nabycie wszystkich niezbędnych umiejętności.

 143. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie oceniam bardzo dobrze. Nie mam negatywnych uwag.

 144. Oceniony 5 na 5.

  Rzeczowo i profesjonalnie prowadzony. Zadowalająca ilość przykładów i doświadczeń

 145. Oceniony 5 na 5.

  Profesajonalnie

 146. Oceniony 5 na 5.

  Profesjonalnie przeprowadzony kurs. Ciekawa teoria oraz praktyka, dużo przykładów z życia.

 147. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie, świetne szkolenie teoretyczne i praktyczne

 148. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Instruktor posiada ogromną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

 149. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie krótkie, zwięzłe i na temat. Prowadzący omówił najpotrzebniejsze rzeczy przydatne podczas konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego. Wyposażenie w sprzęt przydatny do konserwacji i napraw gaśnic – bardzo dobre. Poczęstunek podczas kursu – świetny. Wiedza prowadzącego – obszerna. Podsumowując kurs odbył się na bardzo dobrym poziomie.

 150. Oceniony 5 na 5.

  Jestem zadowolony, ponieważ można się bardzo dużo dowiedzieć. POLECAM.

 151. Oceniony 5 na 5.

  POLECAM! WSZYSTKO OK!

 152. Oceniony 5 na 5.

  Zwięzła forma kursu i bardzo dobrze przekazane informacje. POLECAM

 153. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo pozytywnie. Treść przekazana zrozumiale, szkolenie zorganizowane, bardzo profesjonalnie. Bardzo dobre podejście do kursanta.

 154. Oceniony 5 na 5.

  Pozytywna. Rzeczowe podejście do tematu, same konkrety. Polecam

 155. Oceniony 5 na 5.

  Uzyskałem interesujące mnie informacje niezbędne do przeprowadzania napraw, konserwacji i remontów podręcznego sprzętu gaśniczego.

 156. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie profesjonalnie przygotowane z wieloma elementami praktycznymi, miła atmosfera, wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania. Polecam

 157. Oceniony 5 na 5.

  Na temat, rzeczowo i konkretnie, pełen pokaz każdej czynności. Możliwość wykonywania czynności samodzielnie.Nawet kobieta ogarnie konserwację 🙂

 158. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo solidne szkolenie uzupełniające podstawowe informacje na temat konserwacji gaśnic. Prowadzący tłumaczy wszystko skrupulatnie od podstaw.

 159. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Prawidłowe połączenie teorii i praktyki. Materiały bardzo pomocne w przyszłym wykonywaniu czynności.

 160. Oceniony 5 na 5.

  Wszystko ok.

 161. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo merytoryczne

 162. Oceniony 5 na 5.

  Prowadzący bardzo komunikatywny, przekazał wiedzę teoretyczną i praktyczną w 100%. Komórka prowadząca szkolenie posiada wielką wiedzę z przepisów ppoż.

 163. Oceniony 5 na 5.

  Rzetelne, praktyka + teoria przekazana konkretnie i rzeczowo. Prowadzący pozytywnie nastawiony, przekaz wiedzy bardzo dobry.

 164. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Polecam kurs on-line- bardzo szczegolowy, bogaty w materialy pomocnicze, instruktazowe filmiki. Taka forma kursu pozwolila mi zaoszczędzić sporo czasu i zachować elastyczność nauki. Podczas mojego kursu korzystalem z milej, szybkiej i fachowej pomocy technicznej pracownika Ekofit, dzieki czemu szkolenie przeszedlem sprawnie.

 165. Oceniony 5 na 5.

  Polecam kurs. Miło spędzony czas. Profesjonalnie przekazana wiedza.

 166. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przygotowane na bardzo wysokim poziomie pod względem merytorycznym, oraz technicznym,przekazujące pełną wiedzę z zakresu szkolenia.

 167. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo miła atmosfera, wszystko jasno objaśnione od teorii po praktykę. Miła obsługa, ze strony biurowej. Napoje gorące, przekąski. Jestem zadowolony.

 168. Oceniony 5 na 5.

  Kurs prowadzony w bardzo przystępny sposób, bardzo skompresowana wiedza.

 169. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony fachowo.Prowadzący jest praktykiem co sprawia, iż kurs jest interesujący.

 170. Oceniony 5 na 5.

  Profesjonalnie, fachowo, tematycznie.

 171. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo ciekawe szkolenie, wsprowadza bardzo dużo ciekawej wiedzy w krótkim czasie.

 172. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobry kurs spełniający moje oczekiwania.

 173. Oceniony 5 na 5.

  Ciekawe szkolenie teoretyczne, wraz z uzupełniającymi ćwiczeniami praktycznymi pod okiem doświadczonego prowadzącego.Pozytywne wskazówki oraz konkretny materiał szkoleniowy.Pełne zadowolenie !

 174. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Prowadzący jasno i czytelnie przekazał wiadomości. Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania.

 175. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było przeprowadzone rzetelnie i z dużym zaangażowaniem prowadzącego w przekazaniu wiedzy.
  Opinia jak najlepsza.

 176. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie, materiały bardzo przydatne.

 177. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone było na wysokim poziomie merytorycznym, ćwiczenia interesujące,poprzedzone odpowiednim wstępem i demonstracją.Szkolenie pozwoli mi nie tyko samemu wykonywać przeglądy i naprawy jak również sprawdzić wiedzę dotychczasowych osób u których dokonywałem konserwacji.

 178. Oceniony 5 na 5.

  Praktyka i teoria w dobrym wydaniu. Materiał szkoleniowy opisany w b.dobrze.

 179. Oceniony 5 na 5.

  Zajęcia prowadzone bardzo ciekawie, w prosty sposób pozwalający na zrozumienie omawianych zagadnień.

 180. Oceniony 5 na 5.

  Kurs spełnił moje oczekiwania, fachowe prowadzenie zajęć. Polecam w 100%.

 181. Oceniony 5 na 5.

  REWELACJA

 182. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie szybkie, konkretne, rzeczowe. Nie nudzi.

 183. Oceniony 4 na 5.

  W Porządku, więcej ćwiczeń praktycznych.

 184. Oceniony 5 na 5.

  Kurs bardzo ciekawy,prowadzący wykazał się dużym zasobem wiedzy, którą przekazał w łatwy do przyswajania sposób.
  Wielkie Podziękowania !

 185. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie zaspokoiło moją wiedzę na temat przeglądów gaśnic.

 186. Oceniony 5 na 5.

  Opinia o szkoleniu dobra

 187. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo dobrze powadzone.

 188. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie spełniło moje oczekiwania jako strażaka. Serdecznie polecam wszystkim to szkolenie.

 189. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo przydatne ze względu na stronę praktyczną.

 190. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie w pełni merytoryczne w bardzo ciekawy sposób prowadzone, dużo przekazanej wiedzy również poza program.

 191. Oceniony 4 na 5.

  Super

 192. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie Bardzo dobre Polecam

 193. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie w pełni uzupełniło brak mojej wiedzy w wykonywaniu zawodu konserwatora P.poż. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Instruktor w bardzo przystępny sposób przekazał wiedzę a zajęcia praktyczne w pełni zobrazowały sposoby przeglądów gaśnic. Polecam firmę EKOFIT.

 194. Oceniony 5 na 5.

  Wszystko ok. Polecam i pozdrawiam.

 195. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobra na wysokim poziomie, wiele pożytecznych wiadomości.

 196. Oceniony 5 na 5.

  Opinia o szkoleniu – SUPER!

 197. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobrze przygotowany prowadzący. Miła atmosfera.

 198. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie.Atmosfera super.

 199. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo wyczerpujące, jasne i konkretne.Poruszone tematy przydatne w dalszej praktyce.

 200. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobra

 201. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie.Prowadzący kompetentny, posiada bardzo dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną.W przystępny sposób przekazuje wiedzę.Polecam!

 202. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie Super!

 203. Oceniony 5 na 5.

  Miło,profesjonalnie i na temat.Bardzo duża ilość wiedzy praktycznej i teoretycznej w ciagu zaledwie jednego dnia.

 204. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie dostarcza wiedzy potrzebnej do realizacji zamierzonego celu.Zakres tematyczny wyczerpuje temat szkolenia i pozwala na wykonanie czynności objętych szkoleniem.

 205. Oceniony 5 na 5.

  Pozytywna

 206. Oceniony 5 na 5.

  Zarówno aspekty teoretyczne i praktyczne kursów dla konserwatorów gasnic oraz konserwatorów hydrantów wewnętrznych i zewnetrznych są przydatne w wykorzystaniu zadań konserwatora. Wiedza ta przydaje się również dla inspektorów ppoż,którzy powinni nadzorować pracę konserwatorów.

 207. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony bez problemów online. Bardzo szybkie odpowiedzi na maile, zdecydowanie polecam.

 208. Oceniony 5 na 5.

  Przekazana wiedza i udostępnione materiały szkoleniowe w sposób zadowalający uzupełniły moją wiedzę i umiejętności w zakresie przeglądów podręcznego sprzętu gaśniczego.
  Szybki i przemiły kontakt,polecam!

 209. Oceniony 5 na 5.

  Pełne zadowolenie! Osoba szkolona wykazała pełny profesjonalizm.Szkolenie interesujące.

 210. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobre i interesujące szkolenie

 211. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie spełniło oczekiwania w 100%. Polecam wszystkim chętnym i zainteresowanym. Naprawdę warto!

 212. Oceniony 5 na 5.

  SUPER

 213. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo interesujące.Materiały przedstawione w bardzo pozytywny sposób.

 214. Oceniony 5 na 5.

  Wysoki poziom szkolenia.Duża wiedza prowadzącego.

 215. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone na dobrym poziomie.

 216. Oceniony 5 na 5.

  Sprawne i na temat! POLECAM

 217. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo profesjonalna Firma oraz szkolenie. Fachowa obsługa i rzetelne materiały. Polecam każdemu.

 218. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie zawdzięcza sobie tak wysokie oceny dzięki wiedzy i doświadczeniu prowadzącego oraz atmosfery panującej w firmie.

 219. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie ciekawe i merytoryczne

 220. Oceniony 5 na 5.

  Ciekawie prowadzone spełniło moje oczekiwania.

 221. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo ciekawe,prowadzone profesjonalnie-polecam.

 222. Oceniony 5 na 5.

  SZKOLENIE PROWADZONE PROFESJONALNIE

 223. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie udane.

 224. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie udane,prowadzone profesjonalnie

 225. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo ciekawe szkolenie.Wiedza przekazana w jasny sposób. Ćwiczenia praktyczne oswoiły z pracami związanymi z konserwacją gaśnic.

 226. Oceniony 5 na 5.

  Polecam !

 227. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie szybkie,konkretne.

 228. Oceniony 5 na 5.

  Dobrze przygotowane szkolenie,duża wiedza i kompetencje prowadzącego.Przydatne wskazówki i podpowiedzi.Konkretnie i z dużą dokładnością.

 229. Oceniony 5 na 5.

  Wszystko OK! Polecam

 230. Oceniony 5 na 5.

  Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze.Prowadzący posiada bardzo dużą wiedzę,którą bez problemu w sposób płynny i budzący zainteresowanie potrafi przekazać.

 231. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie.Spełniło moje oczekiwania.

 232. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przygotowane merytorycznie bardzo dobrze,ćwiczenia bardzo interesujące i bardzo potrzebne, wiedza łatwo przyswajalna przez nowicjusza. Bardzo dobre materiały dydaktyczne.
  Polecam!

 233. Oceniony 5 na 5.

  Profesjonalnie i sympatycznie, bardzo miły i konkretny personel kurs przeprowadzony fachowo i miło bez najmniejszych zastrzeżeń Serdecznie dziękujemy polecamy i pozdrawiamy

 234. Oceniony 5 na 5.

  Przepisy poparte praktyką.

 235. Oceniony 5 na 5.

  Poprawnie przeprowadzony.

 236. Oceniony 5 na 5.

  KURS POPROWADZONY PROFESJONALNIE. POLECAM

 237. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone bardzo sprawnie,zostały przekazane niezbędne informacje jaki i materiały szkoleniowe w formie papierowej i na płycie CD.
  POLECAM!

 238. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone ciekawie i duża wiedza prowadzącego.

 239. Oceniony 5 na 5.

  Polecam również kurs online. Wszystko dobrze i zrozumiale wytłumaczone jak i zademonstrowane na filmach. Jest ok.

 240. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Kurs bardzo dobrze przeprowadzony, wyrozumiali prowadzący. Super kontakt, zarówno mailowy jak i telefoniczny. Szybko, sprawnie. Polecam!

 241. Oceniony 5 na 5.

  Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego szkolenia.

 242. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie spełniło oczekiwania, dużo wiedzy odnośnie gaśnic-budowy i napraw.

 243. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo merytoryczna.Wiedza przekazana w sposób jasny.

 244. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze,zagadnienia szkolenia zostały bardzo dobrze przekazane, zarazem wiedza teoretyczna jak i praktyczna.

 245. Oceniony 5 na 5.

  Wyczerpujące i merytoryczne zagadnienia.

 246. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie,sprawnie i skutecznie.Zostało przekazane bardzo dużo wiedzy od strony praktycznej.

 247. Oceniony 5 na 5.

  Jestem bardzo zadowolony z odbytego szkolenia. Nie mam uwag związanych z prowadzeniem, przekazaną wiedzą, czy samą prezentacją.

 248. Oceniony 5 na 5.

  Wiarygodne, kompetentne.

 249. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie uważam za bardzo fachowo prowadzone,z dużą skrupulatnością.Wyniosłem z niego dużo informacji,które na pewno przydadzą się w obecnej pracy.

 250. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone przez profesjonalistę,dużo wiedzy,dużo ćwiczeń.Polecam w 100%.

 251. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone profesjonalnie, w przyjemnej atmosferze, rzetelnie i na temat.

 252. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było bardzo pożyteczne. Polecam innym.

 253. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobry kurs, nie mam żadnych zastrzeżeń

 254. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  W krótkim czasie nabyłem potrzebną mi wiedzę do wykonywania prac związanych z konserwacją podręcznego sprzętu gaśniczego.

 255. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone.

 256. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo mi się podobało, było profesjonalnie przygotowane

 257. Oceniony 5 na 5.

  O szkoleniu mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach, ciekawe prowadzenie wykładów i sympatyczny prowadzący.

 258. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo mi się podobało, gdyż zależało mi na czasie oraz na przystępnej cenie co w tym przypadku było osiągnięte. Prowadzący prowadził kurs bardzo dobrze.

 259. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze.

 260. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na odpowiednio wysokim poziomie. Profesjonalne wykłady oraz tematyka przystosowania oraz zagadnienia oceniam na b. dobrze.
  Personel wykwalifikowany i b.dobrze przygotowany. Pozytywnie nastawiony do uczestników od strony technicznej i praktycznej.

 261. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone w sposób zrozumiały oparty na praktyce. Miła atmosfera, dużo informacji. Każdy uczestnik wykonywał przegląd gaśnicy.

 262. Oceniony 5 na 5.

  bardzo dobre

 263. Oceniony 5 na 5.

  To co mnie interesowało było , miła i fachowa obsługa była , wszystko było – polecam !!!!!

 264. Oceniony 5 na 5.

  Rzetelnie przygotowane materiały szkoleniowe, świetny kontakt z biurem firmy EKOFIT. Naprawdę warto !! Sądzę, że skorzystam w przyszłości z oferty EKOFIT.

 265. Oceniony 5 na 5.

  Dobra

 266. Oceniony 5 na 5.

  Spełnia moje wymagania o poszerzeniu wiedzy z zakresu p.poż i budowy gaśnic.

 267. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobrze

 268. Oceniony 5 na 5.

  Oferta jest bardzo dobra

 269. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo fajne warte dalszego zainteresowania i polecenia innym chętnym.

 270. Oceniony 5 na 5.

  Dobre i szybkie szkolenie.

 271. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było przeprowadzone z użyciem różnych metod dydaktycznych od prezentacji przez pokaz po ćwiczenia praktyczne. Szkolenie w bardzo przystępny sposób przekazywało najważniejsze zagadnienia dla pracy konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego.

 272. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie profesjonalnie przeprowadzone na dobrym sprzęcie i przez profesjonalnego prowadzącego. Całość bardzo pozytywna.

 273. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo rzetelne i rzeczowo przeprowadzone szkolenie.

 274. Oceniony 5 na 5.

  Oferta ośrodka jest naprawdę bardzo interesująca, profesjonalna, rzetelna i bardzo sympatyczna obsługa. Polecam wszystkim!!!

 275. Oceniony 5 na 5.

  Według mnie kurs był dobrym poziomie. Wiedza którą przekazał instruktor była podana w sposób prosty i przystępny. Osobiście poleciłabym ten kurs kolejnym osobom.

 276. Oceniony 5 na 5.

  Niespodziewałem się w tak krótkim czasie pochłonąć taką ilość wiedzy. Spowodowane było to poprzez profesjonalną organizację, wspaniałe przekazywanie tematu i zagadnień. Poprzez czynności praktyczne poszerzyłem wiedzę o obsłudze gaśnic. Jestem bardzo zadowolony.

 277. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo miła obsługa, świetna atmosfera, dużo ciekawych informacji.

 278. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Szkolenie profesjonalne, atmosfera miła, ogólne wrażenia bardzo pozytywne.

 279. Szkolenie internetowe przeprowadzone sumiennie, materiały szkoleniowe dostarczone przez organizatora rewelacyjne. Polecam. Osoby którym zależy na profesjonalnej wiedzy zapraszam do EKOFIT

 280. Bardzo dobrze prowadzone.
  Forma prowadzenia zajęć jak i przekazywanie wiedzy bardzo dobre.

 281. Ja również polecam kurs. Brałem udział elektronicznie, informacje merytoryczne które otrzymałem przygotowane profesjonalnie.

 282. Jestem pierwszym uczestnikiem kursu, który odbył szkolenie przez internet. Materiały szkoleniowe przygotowane zostały profesjonalnie, pomoc telefoniczna. Jestem zadowolony i polecam kurs.

 283. Szkolenie odbyło się bardzo poprawnie. Jestem zadowolony ze szkolenia.

 284. Szkolenie odbywało się bardzo sprawnie i przyjemnie. Wiedza nabyta na pewno przyda się w przyszłości.

 285. Szkolenie ciekawe, spora ilość wiedzy praktycznej. Wszystko ok.

 286. Bardzo mi się podobało. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wierzę, że pomoże mi to w codziennej pracy.

 287. Szkolenie profesjonalne wzbogacone o praktyczne ćwiczenia. Prowadzący otwarty, chętnie udziela odpowiedzi.

 288. (zweryfikowany)

  Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania.

 289. Szkolenie rzeczowe z częścią praktyczną pozwalającą na osobiste wykonanie ćwiczeń.

 290. Profesjonalne podejście do szkolenia.

 291. Składam serdecznie podziękowanie za profesjonalizm oraz wysokie kompetencje zaprezentowane w czasie szkolenia. Uczestnictwo w powyższym szkoleniu w znacznym stopniu poszerzyło moją wiedzę oraz pozwoliło mi nabyć umiejętności praktyczne.

 292. Firma “EKOFIT” zorganizowała szkolenie rzetelnie i terminowo, na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Firma opracowała bardzo dobre materiały szkoleniowe, odpowiadające potrzebom szkolenia teoretycznego jak i praktycznego.

 293. Szkolenie zaspokoiło wszelkie oczekiwania. Kompetencje prowadzącego oceniam bardzo dobrze

 294. Oceniam szkolenie oraz wiedzę trenera bardzo dobrze. Materiały szkoleniowe oraz zajęcia praktyczne na wysokim poziomie

 295. Kurs profesjonalny. Bardzo przydatne informacje. Prowadzony przez wykwalifikowanego szkoleniowca.

 296. Dziękuję za kurs. Szkolenie, było profesjonalnie przeprowadzone. Jeżeli miałbym komuś polecić, to właśnie ten kurs.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *