Promocja!

Kurs dla konserwatorów gaśnic

(339 opinii klienta)

750.00 

Opis

Jest to specjalistyczny kurs przeznaczony dla wąskiej grupy odbiorców – osób, które zawodowo planują zająć się konserwacją i przeglądem gaśnic.

Posiadając uprawnienia konserwatora, można dokonywać okresowych przeglądów i konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego.

Zapewniamy sprzęt i materiały do kursu oraz ćwiczeń. Kurs konserwatora gaśnic zakończony jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, sprawdzającym nabyte umiejętności. Po zdaniu egzaminu uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie dla konserwatora zgodne z ustawą o systemie oświaty. Kurs przeprowadzany jest w trybie stacjonarnym lub samokształcenia kierowanego (online).

Pamiętaj, że nie ma ludzi bez potencjału, są tylko tacy, którzy nie wierzą we własne możliwości.

Trafiłeś tutaj, żeby rozwiązać nurtujący problem, dowiedzieć się czegoś więcej o serwisie gaśnic, czy po prostu z czystej ciekawości? Witamy Cię w świecie trafnych wyborów. Masz marzenia, wyobrażenia, pomysły na swoją przyszłość? Chcesz osiągnąć coś nowego, nauczyć się czegoś co nada Ci nowe świadome kompetencje? Przyda Ci się porada, wskazówka i osobisty doradca. My wiemy, że w drodze do celu nie wystarczy wiedzieć CO, tutaj ważne staje się: JAK i KTÓRĘDY.

Dokonałeś poważnych zmian, z których jesteś zadowolony? Tak trzymaj, dzięki temu TERAZ może być jeszcze lepiej. Rozwijaj się i śmiało zwiększaj swoje oczekiwania, przed Tobą kolejne wyzwania. Oferuję Ci moją wiedzę i umiejętności w wyjątkowym wydaniu, w którym to Twój cel jest przedmiotem naszych działań.

Masz określone potrzeby i oczekujesz konkretnych efektów – przyjdź. Zrobię wszystko, żebyś osiągnął swoje cele. Na kursie dla konserwatorów gaśnic dowiesz się wszystkiego od podstaw.

Nie musisz posiadać wiedzy na temat przepisów PPOŻ, ani żadnych innych. To co dowiesz się na tym szkoleniu konserwatorów gaśnic w zupełności wystarczy, abyś mógł prawidłowo wykonywać czynności serwisowe. Dodatkowo oprócz wiedzy otrzymasz bogato i obszernie opracowane materiały szkoleniowe, abyś mógł sięgnąć do nich w każdej chwili.

Co będziesz umiał po kursie?

– Poznasz budowę gaśnic i ich rodzaje oraz zobaczysz różnicę w podręcznym sprzęcie gaśniczym (gaśnicach) jaki występuje na polskim rynku.

– Będziesz umiał ocenić i sklasyfikować odpowiednie grupy pożarów oraz dobrać do nich rodzaje i ilości podręcznego sprzętu gaśniczego.

– Poznasz szczegółowe zasady doboru, rozmieszczenia i oznakowania podręcznego sprzętu gaśniczego.

– Dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy przeglądem, konserwacją i naprawą podręcznego sprzętu gaśniczego, co często błędnie nazywane jest „legalizacją”.

– Nauczysz się prawidłowo wykonywać przeglądy, konserwacje i naprawy gaśnic.

– Zobaczysz jak wyglądają pożary testowe i poznasz ich dokładny opis.

– Dowiesz się co oznaczają poszczególne litery i cyfry na etykietach gaśnic, aby nikt nie zaskoczył Cię pytaniami.

– Będziesz wiedział jakie gaśnice należy wycofać z użytkowania. Skończą się dylematy jaka gaśnica nadaje się do przeglądu, a jaka nie nadaje. Jak pokazuje rzeczywistość, niestety, wielu konserwatorów takiej wiedzy nie posiada.

– Pozbędziesz się dylematów jakie gaśnice należy poddawać badaniom UDT.

– Poznasz typowe błędy w prowadzeniu konserwacji gaśnic.

– Posiądziesz umiejętność błyskawicznego rozpoznawania, czy konkurencja rzetelnie przeprowadziła przegląd, naprawę lub konserwację podręcznego sprzętu gaśniczego.

– Dowiesz się o podręcznym sprzęcie gaśniczym wszystkiego co piszą w aktualnych przepisach i normach.

– Przećwiczysz w praktyce jak wykonywać przegląd, naprawę i konserwację podręcznego sprzętu gaśniczego.

– Dowiesz się co powinno znaleźć się na kontrolce konserwatora oraz w którym miejscu ją nakleić, a w którym absolutnie tego robić nie można.

– Posiądziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną, dzięki której samodzielnie i z pewnością siebie będziesz dokonywał przeglądów, konserwacji i napraw podręcznego sprzętu gaśniczego.

Co otrzymasz?

– Darmowy dostęp do “Aplikacji EKOFIT” w prosty i przejrzysty sposób pozwala na wygenerowanie protokołów z przeglądów hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych. Za jej pośrednictwem stworzycie raporty, w których zawrzecie takie informacje jak wydajność, wypunktowanie prawidłowości z normą, sprawdzone elementy urządzenia, ich zdjęcia oraz lokalizacja. Aplikacja generuje protokoły w formacie PDF, który możecie wysłać mailowo lub zapisać i udostępnić na dysku Google.


Instrukcja korzystania z aplikacji (iPhone/iOS) – https://www.youtube.com/watch?v=7eNCBoJonv0
Instrukcja korzystania z aplikacji (Android) – https://www.youtube.com/watch?v=iSB3xYrbD_Q

Do pobrania (Android) – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nbprog.ekofit
Do pobrania (iOS) – https://apps.apple.com/pl/app/ekofit/id1586022045

– Po zakończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie uprawniające Cię do przeprowadzania czynności serwisowych podręcznego sprzętu gaśniczego. Dodatkowo otrzymasz plastikowy identyfikator (patrz: zdjęcie poniżej) konserwatora gaśnic,  abyś mógł trzymać go w dokumentach i w każdej chwili okazać się właściwymi kompetencjami (Uwaga! Otrzymanie legitymacji dla osób, które odbywają kurs online, możliwe jest po dosłaniu zdjęcia w dobrej rozdzielczości).

– Otrzymasz materiały w wersji papierowej i elektronicznej dokładnie i obszernie opracowane, abyś mógł skorzystać z nich w każdej chwili po zakończonym kursie. Ponieważ kurs jest intensywny z czasem dobrze jest sobie przypomnieć pewne zagadnienia i dlatego dostaniesz je uporządkowane w segregatorze.

– Otrzymasz szczegółowe instrukcje dotyczące przeglądów, konserwacji i napraw gaśnic przenośnych i przewoźnych, abyś zawsze miał je pod ręką kiedy tylko zajdzie potrzeba przypomnienia sobie tych czynności.

– Kompetencje nadane przez nasz Ośrodek Szkoleniowy uprawniają do ubiegania się o autoryzację, w procesie autoryzacyjnym serwisantów u poszczególnych producentów.

– Jeśli zechcesz skorzystać z kursu online, mamy dla Ciebie wyjątkową niespodziankę. Wysyłamy na płycie lub udostępniamy na FTPie materiały szkoleniowe w formie prezentacji zapisane w formacie *.pdf, które możesz pobrać i wydrukować. Ponadto są linki do platformy z filmami instruktażowymi wraz z loginem i hasłem. Oprócz tych filmów został dodany film z całości szkolenia stacjonarnego, abyś mógł przeglądać sobie materiały szkoleniowe tak, jakbyś uczestniczył w kursie stacjonarnym. Dla Ciebie trener jest do dyspozycji, w każdej chwili w trakcie kursu jak i po jego zakończeniu, dostępny pod numerem telefonu 608 404 427 lub e-mailem dariusz.bezat@ekofit.pl. UWAGA. Materiały z których będziesz korzystał dostępne będą również po zakończeniu kursu, abyś miał wgląd do najnowszych aktualizacji.

– Zaświadczenie wydane jest na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017 r., poz. 1632).

Kurs trwa jeden dzień, a zaświadczenie potwierdzające nabycie kompetencji konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego ważne jest bezterminowo.

Kurs konserwatorów podręcznego sprzętu gaśniczego online:

Od grudnia 2014 r. uruchomiliśmy również możliwość zrobienia kursu w trybie samokształcenia kierowanego (online) z filmami instruktażowymi i materiałami do nauki, które udostępnione są kursantom, aby mogli nie tylko przeczytać, ale i posłuchać oraz zobaczyć jak prawidłowo wykonywać wszystkie czynności.

Zaletą kursu online jest to, że w każdej chwili można uzyskać uprawnienia (nie czekając na termin szkolenia) oraz nie trzeba dojeżdżać na miejsce prowadzenia kursu konserwatorów gaśnic.

Zaświadczenie (przy szkoleniu online) wysyłane jest pocztą po odesłaniu do nas e-mailem rozwiązanego poprawnie testu.

Materiały szkoleniowe oraz pomocnicze wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Ceny kursów online są takie same jak ceny szkoleń stacjonarnych. Dotyczy to również promocji przy zakupie całego pakietu dla konserwatorów gaśnic oraz hydrantów.

UWAGA!

Jeśli po kursie online stwierdzisz, że jest on niewystarczający i chciałbyś jednak wziąć udział w kursie stacjonarnym to masz możliwość dołączyć do każdego z kursów, który jest organizowany w każdy ostatni wtorek miesiąca – w ramach poniesionych już kosztów.

Tak więc niczym nie ryzykujesz biorąc udział w kursie online. Jako jedyni w kraju oferujemy taką możliwość.

 

Masz pytania?

zadzwoń: 608 404 427

lub

napisz: biuro@ekofit.pl

Szkolenie-konserwatorow-gasnic

Logistyka kursu

Czas:

Kursy dla  konserwatorów podręcznego sprzętu gaśniczego odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca od godz. 9:00 – 19:00

Miejsce:

97-200 Tomaszów Maz.

ul. Bema 95

Ośrodek Szkoleniowy EKOFIT

Pamiętaj!

Aby zapewnić Ci komfort zaplanowania i realizacji celów, kurs zawsze odbędzie się w wyznaczonym terminie niezależnie od ilości uczestników w grupie.

Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia dla konserwatorów hydrantów wewnętrznych oraz konserwatorów hydrantów zewnętrznych. W pakiecie wszystkie szkolenia dla konserwatorów gaśnic, hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych  są w łącznej promocyjnej cenie 1900,00 PLN. Terminy są celowo przewidziane dzień po dniu, aby można było wygodnie skorzystać ze wszystkich szkoleń w jednym interwale czasowym.

 

Proszę kliknąć i pobrać formularz zgłoszeniowy, a następnie wypisać i odesłać do nas na adres: biuro@ekofit.pl

pdfformularz zgłoszeniowy szkolenia

339 opinii dla Kurs dla konserwatorów gaśnic

 1. “PKP INTERCITY” S.A., Paweł Dominik

  Kurs przeprowadzony na najwyższym poziomie merytorycznym, poparty wieloletnim doświadczeniem praktycznym pana Dariusza.

 2. “PKP INTERCITY” S.A., Olaf Hass

  Profesjonalizm, super podejście do uczestników kursu.

 3. “PKP INTERCITY” S.A., Grzegorz Socha

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie i bardzo zrozumiale.

 4. “PKP INTERCITY” S.A., Karol Bukała

  Profesjonalnie i szczegółowo poprowadzony kurs.

 5. Filip Behmke

  Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Prowadzący Pan Dariusz Bezat jest bardzo miłą, kompetentną osoba. Wytłumaczył wszystko jak należy. W jeden dzień nauczył nas jak przeprowadzać konserwację gaśnic. Wszystkie informacje były jasno wytłumaczone. Polecam firmę szkoleniową EKOFIT. Pozdrowienia od grupy z PKP InterCity.

 6. Szymon Gałecki – PKP InterCity

  Świetny kurs. Prowadzący wykonuje swoją pracę z pasją i potrafi zaciekawić tematem.

 7. Emil Jóźwiak – PKP InterCity

  Bardzo miła atmosfera oraz jasno i zrozumiale przekazana wiedza.

 8. Oskar Magulski – PKP InterCity

  Przebieg szkolenia był bardzo zadowalający, wiedza przekazana przez instruktora była szczegółowo i dokładnie omówiona i przekazana uczestnikom kursu. Doświadczenie praktyczne było również przedstawione w pełnym zakresie możliwości.

 9. Bartosz Warcholiński

  Teoria przedstawiona w ciekawy sposób i przystępny dla każdego. Praktyka pokazuje, że nie ma czego się bać, ponieważ jest również prosta, jak i łatwa w zrozumieniu zawodu. Atmosfera w środku miła, a pracownicy życzliwi i pomocni. Nauczyciel zna się na swoim fachu.

 10. Sebastian Kawski

  Rzeczowe, dokładnie prowadzone, bardzo dużo informacji, przekazane w przyjaznej formie.

 11. Adam Maczugowski

  Opinia pozytywna, bardzo dużo informacji, dobry przekaz, dużo doświadczeń.

 12. Grzegorz Wiśniewski

  Bardzo dobre szkolenie, fachowe.

 13. Mirosław Grdeń

  Znakomicie prowadzone szkolenie, dokładnie objaśniane. Wszystkie rzeczy odnośnie sprzętu gaśniczego. Szkolenie oceniam bardzo dobrze.

 14. Damian Przasnycki

  Bardzo fajny kurs. Przeprowadzony w ciekawy sposób. Informacje przekazane w prostej i zrozumiałej postaci.

 15. Piotr Bogucki

  Jestem bardzo zadowolony. Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Merytoryczne zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej. Bardzo dobry kontakt prowadzącego z kursantami.

 16. Adam Skowronek

  Szkolenie bardzo bogate merytorycznie. Dużo przydatnej wiedzy. Ciekawe zajęcia praktyczne.

 17. Mikołaj Sil

  Dobre i merytoryczne szkolenie z częścią praktyczną. Dawka solidnej wiedzy i ćwiczenia na różnych typach gaśnic.

 18. Piotr Kubicki

  Wysoka wartość merytoryczna teoretyczna i praktyczna. wykładowca pomocny i otwarty na pytania.

 19. Artur Kusz

  Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, wykładowca posiadający wiedzę i potrafiący tę wiedzę przekazać. Zajęcia praktyczne prowadzone w sposób profesjonalny i rzeczowy. Organizacja na wysokim poziomie. Polecam Szkolenie w Ośrodku Szkoleniowym EKOFIT.

 20. Michał Mielczarek

  Pełen profesjonalizm prowadzącego kursu Pana Dariusza Bezat, bardzo wyczerpujące szkolenie pod względem teoretycznym, jak i praktycznym.

 21. Łukasz Tylus

  Szkolenie bardzo merytoryczne, prowadzący przekazał wiedzę w sposób bardzo zrozumiały, chętnie odpowiadał na wszelkie pytania.

 22. Marek Olejnik

  Prowadzący profesjonalnie przygotowany.

 23. Patryk Szatarczyk

  Bardzo dobrze, wzorowo prowadzone wszystko.

 24. Jakub Chałupka

  Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie. Ciekawie prowadzona część teoretyczna i praktyczna. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania, których było sporo. Polecam.

 25. Papa Franczesko

  jest okej, super itp itp itp

 26. Komenda Główna Policji

  Wiedza przekazana w sposób przystępny i fachowy

 27. Zuzanna Bezat

  Szkolenie bardzo9 dobrze przeprowadzone. Wykładowca w ciekawy i interesujący sposób przekazuje swoją wiedzę. CZŁOWIEK PASJI, tak jak cały zespół EKOFIT.
  POLECAM

 28. Norbert Pietrasik

  Rzetelne, rzeczowe szkolenie. Jasno, przejrzysto przekazywane informacje.

 29. BODYGUARD Serwis Paweł Rogalski

  Szkolenie przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem. Wiedza przekazana merytorycznie, podczas praktyki indywidualne podejście. Polecam!

 30. APLEONA FMS sp. z o. o.

  Fachowa wiedza, dobry przekaz – polecam!

 31. ZHP Chorągiew Śląska

  Uważam, że treści kursu były zrozumiałe i przedstawione w sposób zrozumiały. Całkiem dobry kontakt prowadzącego z niezbyt łatwą grupą.

 32. PKP Polskie Linie Kolejowe s. a.

  Bardzo profesjonalnie i szczegółowo prowadzony kurs. Kurs, materiały przekazane oraz wykłady przez prowadzącego w 100% zapewniają przygotowanie do wykonywania czynność. Wiedza przekazana podczas kursu w pełni zadowalająca. Gorąco polecam.

 33. CROMWELL sp. z o. o.

  Bardzo dokładny, w łatwo przyswajalny sposób wykład, poparty przykładami. Po wykładzie warsztaty utrwalające wiedzę. Szkolenie przeprowadzone zgodnie z oczekiwaniami.

 34. STRABAG sp. z o. o.

  Bardzo dobre, profesjonalne szkolenie. Dużo przydatnej wiedzy teoretycznej i praktycznej.

 35. PPHU BLUE TEAM Tomasz Kopczyński

  Profesjonalizm osoby prowadzącej, szkolenie pełne podziwu. Obsługa w biurze bardzo miła i uprzejma, z chęcią pomaga w sprawach organizacyjnych. Nauczyciel przekazał odpowiednie materiały szkoleniowe, wszystko dobrze wytłumaczył i przedstawił. Każdemu z osobna serdecznie polecam ten Ośrodek Szkoleniowy. Na pewno wrócę tutaj wraz z moimi pracownikami.

 36. Enermitel sp. z o. o.

  Zdobyta wiedza podczas kursu pozwoli na wykonywanie przeglądów gaśnic, jak i ich naprawę. Rzeczowo, profesjonalnie. Dużo praktyki. Sympatyczny prowadzący.

 37. EKO-WIATR BIS Krzysztof Statuch sp. k.

  Szkolenie prowadzone zrozumiale. Wszystkie praktyczne elementy zajęć wytłumaczone w ciekawy i przystępny sposób. Idąc na to szkolenie praktycznie nic nie wiedziałem o gaśnicach. Po szkoleniu naprawdę bardzo dużo się dowiedziałem na temat podręcznego sprzętu gaśniczego, ich serwisu, konserwacji i remontach.

 38. JSW KOKS S. A.

  Kurs prowadzony profesjonalnie. Wykładowca posiada wiedzę na prowadzony temat w sposób merytoryczny, jasny i przede wszystkim ciekawy. Wiedza zdobyta na ww. kursie jest wystarczająca do przeprowadzania konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego.

 39. ORLEN sp. z o. o.

  Wiedza przekazana na kursie jest klarowna, przejrzysta. Prowadzący profesjonalnie podszedł do przekazania wiedzy kursantom. W sposób zrozumiały odpowiadał na pytania uczestnikom. Sprzęt używany podczas szkolenia umożliwia uczestnikom nabycie praktycznej wiedzy.

 40. Firma inżynierska “Instal-Serwis”

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie. Zakres szkolenia wyczerpał zagadnienia związane z tematem szkolenia. Polecam EKOFIT jako Ośrodek Szkolenia.

 41. Zakład Usługowo-Handlowy Krzysztof Słowiaczek

  Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie tak po stronie teoretycznej jak i praktycznej.

 42. Firma usługowa PROTEGO Paweł Jaworski

  Prowadzący prowadził szkolenie bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Polecam każdemu kto się interesuje gaśnicami.

 43. Tomasz Janiak

  Szkolenie przeprowadzone bardzo dobrze. Zarówno wiedza teoretyczna, jak i praktyczna przekazana bardzo dobrze, bardzo interesujące szkolenie, które polecam innym osobom, które są zainteresowane pracą jako konserwator gaśnic.

 44. Krzysztof Kunert

  Szkolenie prowadzone w profesjonalny sposób. Prowadzący szkolenie chętnie udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania. Prowadzący wykazał się dużą wiedzą oraz poczuciem humoru.

 45. Jakub Paszek

  Szkolenie bardzo profesjonalnej, prowadzone w miłej atmosferze. Wykładowca wszystko bardzo dobrze tłumaczył. Do pomocy w nauce zostały przygotowane środki dydaktyczne.
  Polecam!

 46. Dorota Adamowicz

  Szczegółowo omówione zagadnienia. Dużą zaletą było przygotowanie merytoryczne i wiedza Pana Darka. Szkolenie dodało mi dużej pewności w tym co chce wprowadzić do życia BHP w naszej firmie.

 47. Maciej Ulikowski

  w skali od 1 do 10 – daje 11 .
  Obsługa + atmosfera godna polecenia .

 48. Piotr Duda

  Bardzo ciekawe szkolenie z dużą ilością zajęć praktycznych oraz zwrócenie uwagi na aspekty prawne .

 49. Paweł Górecki

  Szkolenie na wysokim poziomie merytorycznym. Prowadzący b. dobrze przygotowany do przeprowadzenia tego typu szkoleń.

 50. Hubert Rogala

  Bardzo dużo zagadnień praktycznych . Omówione wszystkie zagrożenia potrzebne do przeprowadzenia samodzielnego przeglądu , konserwacji i naprawy gaśnicy .

 51. Mariusz Niksa

  Bardzo konkretne, rzeczowe, dobrze skonstruowane szkolenie. Część teoretyczna bardzo dobrze przekazana. Część praktyczna dobrze zobrazowana.

 52. Grzegorz Czarnowski

  Szkolenie bardzo konkretne. Całość materiału została przekazana dla nas w sposób zrozumiały oraz czytelny. Dużo teorii jak i praktyki. Dodatkowo otrzymaliśmy materiały, które pozwolą nam uzupełnić braki w doświadczeniu.

 53. Tomasz Guzek

  Kompletne wyjaśnienie wszystkich zagadnień , miła atmosfera .

 54. Karol Skłodowski

  Merytoryczne przygotowanie prowadzącego na wysokim poziomie. Miła atmosfera szkolenia. Godne polecenia!

 55. 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY Piotr Miechulski

  Szkolenie na wysokim poziomie bardzo miła atmosfera. Sposób prowadzenia szkolenia bardzo fajny!

 56. 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY Rafał Kroświcki

  Szkolenie prowadzone w sposób bardzo zadowalający dla słuchacza i bardzo ciekawe zajęcia jak i interesujące, przekazane w sposób zrozumiały.

 57. 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY Tomasz Haluch

  Kurs prowadzony na bardzo wysokim poziomie!

 58. 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY Michał Kozak

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Ciekawe wykłady na tematy szkoleniowe dotyczące danego tematu. Będę polecał Waszą firmę!

 59. 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY Mariusz Wieruszewski

  Szkolenie realizowane metodą łączenia teorii z praktyką co pozwala w bardzo szybki sposób opanować przedstawioną tematykę. Sala szkolenia praktycznego doskonale wyposażona. Prowadzący posiada wielką wiedzę merytoryczną
  i praktyczną, którą przekazuje w bardzo przystępny sposób.

 60. Disegna Sp. z o.o. Sebastian Birecki

  Szkolenie bardzo fajne zarówno część teoretyczna i praktyczna.

 61. PGNiG Jastrzębie Zdrój Paweł Brzezik

  Szkolenie przeprowadzone bardzo dobrze.
  Prowadzący jest osobą wykwalifikowaną, przekazuje mnóstwo wiedzy. Bardzo polecam!

 62. Paweł Kagankiewicz

  Szkolenie przeprowadzone w pełni profesjonalnie. Wiedza merytoryczna przekazana bardzo szczegółowo poparta przykładami z doświadczenia.

 63. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Waldemar Kędzierski

  Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Osoba prowadząca przygotowana pod względem merytorycznym
  i prawnym. Polecam firmę EKOFIT.

 64. Holduct Sp. z o.o. Piotr Musiałek

  Szkolenie przygotowane i prowadzone profesjonalnie.

 65. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zbigniew Pulit

  Szkolenie merytoryczne: wiedza przekazana w sposób fachowy, zrozumiały i wyczerpujący temat konserwacji PSG.
  Praktyka: przekazanie podstawowych metod konserwacji i napraw w sposób fachowy.
  Oceniam szkolenie jako bardzo dobrze przygotowane i prowadzone.

 66. Sylwester Gąska

  Miła atmosfera. Doświadczony wykładowca.

 67. SJ CARGO Jakub Wiśniewski

  W pełni profesjonalne podejście do tematu przeglądów i konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego. Miła atmosfera.

 68. Tomasz Król

  Bardzo ciekawy kurs. Polecam zajęcia stacjonarne. Doświadczony wykładowca, bardzo miłe osoby z biura.

 69. Krzysztof Chamernik EFEKT BHP PAWEŁ WĄCHAŁA

  Profesjonalnie przekazanie wiedzy na temat podręcznego sprzętu gaśniczego-gaśnic oraz urządzeń gaśniczych. Przekaz dotyczący praktycznego wykonania naprawy gaśnic, konserwacji i legalizacji. Na jakie problemy zwrócić przy gaśnicach Z i X.

 70. Daniel Simkiewicz PPHU Simec Monika Kawałek

  Bardzo profesjonalne szkolenie!

 71. Piotr Kędziora H&S Solutions

  Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie. Dużo praktyki, poparte ciekawie przygotowanymi materiałami w formie drukowanej. Miła i wesoła atmosfera w trakcie szkolenia.
  Polecam szkolenia organizowane przez EKOFIT.

 72. Robert Widawski 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku.

  Bardzo profesjonale szkolenie!

 73. Adam Oklejak 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku

  Szkolenie profesjonalne zarówno teoretyczna i praktyczna część zajęć.

 74. Grzegorz Niedzielski 32 Baza Lotnictwa Taktycznego

  Bardzo dobre szkolenie!

 75. Jakub Komoda 32 Baza Lotnictwa Taktycznego

  Kurs przeprowadzony w sposób prawidłowy.
  Polecam!

 76. Mariusz Walczak 32 Baza Lotnictwa Taktycznego

  Kurs przeprowadzony w sposób wystarczający do nauczenia się przeprowadzania konserwacji gaśnic.

 77. Robert Kozubski 32 Baza Lotnictwa Taktycznego

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie!

 78. Józef Koziróg 32 Baza Lotnictwa Taktycznego

  Kurs przeprowadzony w sposób profesjonalny i łatwy do przyswojenia.

 79. Andrzej Majchrzak 32 Baza Lotnictwa Taktycznego

  Kurs przeprowadzony poglądowo uzyskane informacje dają bardzo dużą wiedzę na temat gaśnic.

 80. Paweł Miazga 32 Baza Lotnictwa Taktycznego

  Szkolenie bardzo przydatne, wiadomości do oswojenia z zakresu konserwacji gaśnic. Wykład bardzo ciekawy oraz szczegółowo pokazana część praktyczna m.in. wszystkie czynności i mechanizmy mediów gaśnic.

 81. Krzysztof Woźniak 32 Baza Lotnictwa Taktycznego

  Kurs przeprowadzony bardzo starannie i dokładnie omówiony.

 82. Marek Pijanka 32 Baza Lotnictwa Taktycznego

  Kurs konserwatorów gaśnic przebiegł zgodnie z czasem i w miłej atmosferze.

 83. Maciej Baczmaga 32 Baza Lotnictwa Taktycznego

  Kurs przeprowadzony profesjonalnie w ciekawej formie przekazu.

 84. Ewa Myszkowiak

  Praktyczne szkolenie umożliwiające zdobycie wiedzy niezbędnej do samodzielnego wykonania przeglądów.

 85. Waldemar Adamiec

  Profesjonalny kurs. Polecam.

 86. Adrian Czerw-BHP Protection

  Fantastyczne szkolenie, pełne praktycznych ćwiczeń wraz z fachową pomocą trenera.

 87. Jan Majewski-CBRE Sp. z o.o.

  Sprawnie przeprowadzone szkolenie, przekazano uczestnikom dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną.

 88. Sławomir Dąbrowski-CBRE Sp. z o.o.

  Szkolenie ciekawe, przydatne i dobrze prowadzone. Odpowiedni stosunek teorii do praktyki.

 89. Mariusz Wojnowski-CBRE Sp. z o.o.

  Szkolenie super !!!

 90. Grzegorz Zdrojewski-CBRE Sp. z o.o.

  Szkolenie spełniło moje oczekiwania, zarówno pod względem merytorycznym w teorii, jak i w praktyce.

 91. Jacek Jezierski-CBRE Sp. z o.o.

  Konkretne, sprawnie przeprowadzone szkolenie z elementami praktycznymi.

 92. Rafał Borowski-CBRE Sp. z o.o.

  Szkolenie bardzo dobre, bez uwag.

 93. Eugeniusz Narloch-CBRE Sp. z o.o.

  Szkolenie bardzo dobre.

 94. Waldemar Bechert-CBRE Sp. z o.o.

  Bardzo dobre szkolenie – merytoryczne i praktyczne.

 95. Michał Aszenberg-CBRE Sp. z o.o.

  Profesjonalnie i bardzo miła atmosfera. Dobry przekaz informacji.

 96. Patryk Milczarek-CBRE sp.z o.o.

  Szkolenie na bardzo wysokim poziome. Wiedza przekazana idealnie plus materiały szkoleniowe. Szkolenie i zakres prac praktycznych oceniam na bardzo wysokim poziomie. Polecam!

 97. Marek Pryputeń- CBRE Sp. z.o.o.

  Wiedza przekazana w bardzo przystępny i ciekawy sposób. Dużo praktyki.

 98. Janusz Michułka – Przewozy Regionalne Sp.z o.o.

  Uważam, że szkolenie było przeprowadzone rzeczowo i mądrze. Wszelkie kwestie były objaśnione ze zrozumieniem .

 99. Paweł Nicpoń

  Bardzo przydatna wiedza, przedstawiona krok po kroku. Duża wiedza ze strony trenera, którą na pewno wykorzystam w przyszłości. Szkoła godna polecenia.

 100. Dariusz Paszkowski

  Bardzo profesjonalne przygotowanie Ośrodka Szkoleniowego. Prowadzący z bardzo dużą wiedzą teoretyczną i ogromnym bagażem praktyki. Opinia pozytywna !!!

 101. Norbert Całka-ML-INSTAL

  Szkolenie bardzo dobre.

 102. Grzegorz Kuraś

  Bardzo praktycznie i fachowo.

 103. Janusz Porzyczka-MPK Sp. z o.o. Radom

  Bardzo ciekawe, profesjonalne podejście do szkolenia.

 104. Gerard Piątkowski-MPK Sp. z o.o. Radom

  Profesjonalnie prowadzone zajęcia. Bardzo dobry instruktor. Bardzo dobre objaśnienia przerabianych tematów.

 105. Mirosław Ręgowski-CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Szkolenie spełniło moje oczekiwania.

 106. Andrzej Jakubczyk-CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie z wyczerpująco przekazaną wiedzą. Bardzo dobre przekazanie materiału.

 107. Wojciech Kaźmierczak-CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Szkolenie bardzo profesjonalne, czytelne. Część praktyczna bardzo obrazowa. Wszystko OK!

 108. Piotr Muszyński- CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Szkolenie merytoryczne bardzo dobrze prowadzone.

 109. Dariusz Poławski- CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Treść jasna i czytelna. Dużym plusem są zajęcia praktyczne.

 110. Janusz Kopacki- CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Wszystko solidnie wytłumaczone teoretycznie i pokazane praktycznie.

 111. Bartłomiej Grzywiński- CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Szkolenie bardzo rzeczowe. Pan szkoleniowiec jest osobą bardzo kompetentną. Na zajęciach jest możliwość dotknięcia każdego elementu gaśnicy.

 112. Dawid (zweryfikowany)

  Witam,
  naprawdę polecam kurs konserwatora gaśnic w formie on-line. Jeden wieczór i pół nocy pozwoliło przyswoić materiał, który przygotowany jest profesjonalnie. Polecam przed wszystkim cześć multimedialną w wykonaniu p. Darka (majstersztyk to co robi)

 113. Michał Gawrych

  Kurs polecam w 100%, profesjonalne podejście do szkolenia od strony wykładowcy. Z czystym sumieniem polecam.

 114. ekofit

  Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Przekazane wiadomości są bardzo czytelne, a informacje praktyczne bardzo przydatne.

 115. Bartłomiej Brodek – CBRE Corporate Outsourcing

  Szkolenie przeprowadzone ciekawie i sensownie. Przekazano niezbędną teorię oraz praktykę przy konserwacji gaśnic. Szczerze polecam.

 116. Janusz Wojtasik – CBRE Corporate Outsourcing

  Szkolenie przeprowadzono na profesjonalnym poziome. Bardzo dobrze przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna.

 117. Andrzej Reszel – CBRE Corporate Outsourcing

  Szkolenie na profesjonalnym poziomie.

 118. Grzegorz K.

  Z całą pewnością polecam odbycie kursu, ponieważ:
  – materiały szkoleniowe podzielone na prezentacje oraz filmy instruktażowe
  – dostępność do filmów instruktażowych również po zakończonym kursie co pozwala na “niewyparowanie” wiedzy
  – filmy trwają po kilkanaście minut, co w obecnej dobie pośpiechu pracy jest dużym ułatwienie w zarządzaniu swoim czasem,
  – po zakończonym szkoleniu zawsze można liczyć na konsultacje i otrzymanie odpowiedzi na zadawane pytania.
  W moim przypadku był to e-learning, po którym przedstawiony profesjonalnie materiał pozwala na łatwe i jasne prowadzenie przeglądów sprzętu ppoż, nawet dla osób które wcześniej nie zajmowały się tym zakresem.

 119. 265marek

  Kurs prowadzony online,profesjonalnie dużo fachowych materiałów szkoleniowych , bardzo polecam Firmę

 120. Tomasz Sierocki – Alstom Konstal SA

  Kurs prowadzony profesjonalnie przez doświadczonego i kompetentnego trenera w miłej atmosferze.

 121. Marem Mamontowicz – Alstom Konstal SA

  Bardzo dobry kurs, profesjonalnie prowadzony.

 122. Tomasz Wycech – ABC Poż.

  Super, ciekawie i z pomysłem prowadzone zajęcia.

 123. Mateusz Malkusz

  Bardzo szeroki zakres wiedzy oraz ilość przekazanego materiału jest na bardzo wysokim poziomie. Będę polecał na przyszłość oraz utrzymywał współpracę.

 124. Paweł Budziński – EKO-WIATR BIS

  Kompleksowo i fachowo przekazana wiedza na temat konserwacji sprzętu gaśniczego. Forma szkolenia i sposób prowadzenia oceniam na bardzo wysokim poziomie.

 125. Tomasz Gołąb – Polnec Sp. z o.o.

  Ciekawe, rzeczowe szkolenie. Część praktyczna i teoretyczna bardzo interesująca. Kurs daje solidne podstawy do rozpoczęcia pracy jako konserwator.

 126. Paweł Jankowski

  Podczas kursu pokazana bardzo szeroka wiedza teoretyczna i praktyczna.

 127. Robert Kębłowski

  Profesjonalne szkolenie, teoria plus praktyka.

 128. Jacek Wesołowski

  Super kurs, merytoryczna wiedza przekazana w przystępny i zrozumiały sposób. Polecam tą profesjonalną firmę

 129. Sławomir B

  Szkolenie profesjonalnie przygotowane . Materiały dydaktyczne opracowane rzetelnie . Bardzo dobrze podane informację o produkcie . Obecnie na rynku nie ma lepszej oferty jeżeli chodzi o kursy online w tym zakresie .
  Jeżeli coś można to bardzo pomocne byłoby dodanie spisu treści do prezentacji tak aby istniała możliwość szybszego przywołania interesującego nas fragmentu .

 130. Renata Pakuła

  Kurs prowadzony profesjonalnie. Zagadnienia bardzo ciekawe i w interesujący sposób przekazane słuchaczom. Prowadzony przez doświadczonego szkoleniowca.

 131. Janusz Półchłopek

  Kurs na bardzo wysokim poziomie, prowadzony bardzo szczegółowo. Wyjaśnia wszystkie zagadnienia szczegółowo. Jestem bardzo zadowolony

 132. Joanna Stefańczyk

  Szkolenie prowadzone profesjonalnie, w sposób interesujący.

 133. Agata Bernacka

  Szkolenie prowadzone z zaangażowaniem i pasją. Prowadzący posiada ogromną wiedzę i bardzo ciekawie prowadzi kurs. Widać, że ma dużą wiedzę i doświadczenie 🙂 Serdecznie polecam!

 134. Krzysztof Bartoszewicz-Szybka Kolej Miejska Sp.z o.o.

  Szkolenie było prowadzone z ogromną pasją prowadzącego. Dużo wiedzy praktycznej.

 135. Tomasz Rusiniak-Szybka Kolej Miejska Sp.z o.o.

  Szkolenie prowadzone z pasją prowadzącego, ciekawe, nienudne. Przyjemnie spędzony czas.

 136. Eryk Królikowski

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie przekazu wiedzy i podejścia do kursanta.

 137. Krzysztof Celejewski-Golwpol Sp. z o.o.

  Kurs na wysokim poziomie, dużo wiedzy praktycznej popartej doświadczeniem wykładowcy. Kurs poprowadzony w bardzo przystępny sposób.

 138. Mikołaj Grzelak-EKO-WIATR BIS

  Kurs na bardzo wysokim poziomie.

 139. Artur Trojan-PKP Polskie Linie Kolejowe SA

  Kurs przeprowadzony w sposób przejrzysty i zrozumiały dla uczestnika szkolenia. Profesjonalne podejście do przedstawionych zagadnień.

 140. Dawid Woźniak-PKP Polskie Linie Kolejowe SA

  Szkolenie przeprowadzone bardzo rzetelnie i skrupulatnie. Serdecznie polecam

 141. Bartłomiej Gorzkowski-Legitime

  Bardzo konkretne i techniczne szkolenie. Rzetelnie i zrozumiale przestawiona wiedza, poparta dużym doświadczeniem prowadzącego kurs. Podczas kursu nie było pytań bez odpowiedzi. Polecam

 142. Piotr Górzkowski-PKP Polskie Linie Kolejowe SA

  Szkolenie odbyło się w pozytywnej atmosferze, bardzo czytelnie i prawidłowo.

 143. Jarosław Chojnacki-PKP Polskie Linie KolejoweSA

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie, bardzo czytelnie i zrozumiale przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna

 144. Karolina Kubicka

  Treści szkolenia czytelne, zrozumiałe i ciekawe. Przekazanie wiedzy w sposób ciekawy, nienudny, ciągłe zainteresowanie słuchacza poprzez wstawianie treści interesujących prawdziwych historii.

 145. Andrzej Kucper

  Dziękuję za szkolenie, było profesjonalnie przeprowadzone. Gorąco polecam.

 146. Rafał Ciachurski-PKP Polskie Linie Kolejowe SA

  Bardzo dobre szkolenie

 147. Adam Olas-CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.

  Szczegółowa i fachowa praca prowadzącego szkolenie.

 148. Piotr Jarowski-WIPASZ SA

  Szybko i sprawnie, bez straty czasu.

 149. Marcin Dziedzic-MEGAM Sp.z o.o.

  Fachowe przekazanie wiedzy.
  Odpowiednie materiały szkoleniowe.

 150. Andrzej Feliciak-MEGAM Sp. z o.o.

  Bardzo dokładnie i rzetelnie przedstawione zagadnienia potrzebne do przeglądów podręcznego sprzętu gaśniczego.

 151. Sebastian Piaseczny-GERDA HYDOMAT SA

  Szkolenie prowadzone z pasją. Szkolenie prowadził pan Darek.
  Widać, że gaśnice to jego pasje. Posiada duże doświadczenie. Polecam.

 152. Rafał Filip

  Godne polecenia, dobre wrażenie, miło i fachowo przekazana wiedza, w sposób zrozumiały.
  Naprawdę polecam.

 153. Jakub Smolin

  Wiedza teoretyczna przedstawiona w sposób zrozumiały i treściwy.
  Zajęcia praktyczne pozwalają na pełne zrozumienie tematyki przeglądów i konserwacji.

 154. Paweł Kamiński-ZINEL HOLDING SA

  Szkolenie merytoryczne z dużą ilością treści praktycznych połączone z ćwiczeniami indywidualnymi

 155. Marcin Martyniak-Adamed Pharma

  Szkolenie bardzo merytoryczne oraz praktyczne

 156. Krzysztof Roczek-DEN HARTOGH Polska Sp.z o.o.

  Szkolenie przeprowadzone według założonego planu. Pomoc dydaktyczna jak i narzędzia do ćwiczeń praktycznych dostępne. Prowadzący szkolenie z wysoką wiedzą merytoryczną. Polecam placówkę wszystkim chętnym

 157. Rafał Jakubczyk

  Szkolenie przeprowadzono bardzo efektywnie. Przedstawiono wszystkie niezbędne zagadnienia z zakresu konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego.

 158. Agata Ruszkiewicz

  Szkolenie z ogromnym zakresem wiedzy, bardzo profesjonalnie, godne polecenia.

 159. Łukasz Jakubczyk

  Szkolenie prowadzone w sposób profesjonalny, a jednocześnie prosty i przystępny. Prowadzący wykazuje się dużą wiedzą i pasją. Bardzo dużo zajęć praktycznych. Zajęcia teoretyczne poparte przykładami praktycznymi.

 160. Maciej Ptasznik

  Kompleksowe szkolenie również dla osób nie mających do tej pory styczności z PSG.

 161. Waldemar Lemański

  Szkolenie na wysokim poziomie, godne polecenia. Prowadzący o szerokim zakresie wiedzy.

 162. Wojciech Bednarz

  Super szkolenie, świetny prowadzący- gorąco polecam.

 163. Karol Kowalewski

  Sprawnie i w sympatycznej atmosferze przekazana niezbędna wiedza.

 164. Maciej Piaśnik

  Prowadzący to osoba kompetentna, umiejąca przekazać swoją wiedzę kursantom. Wszystko odbyło się zgodnie z opisem na stronie internetowej. Jestem usatysfakcjonowany, polecam wszystkim.

 165. Paweł Woźniak

  Szkolenie pozytywnie mnie zaskoczyło. Dowiedziałem się dużo nowych rzeczy związanych z pożarnictwem i porównałem zmiany jakie zaszły od 1990 roku.

 166. Karol Kurp

  Szkolenie przebiegło w miłej atmosferze. Uzyskałem sporą wiedzę o podręcznym sprzęcie gaśniczym. Wiedza przekazana w sposób zrozumiały, rzetelny. Całość oceniam bardzo dobrze.

 167. Aleksandra Zaborowska

  Uważam, że szkolenie było rzeczowe i ciekawe. Wszystkie informacje zostały przekazano jasno. Prowadzący rozwiązywał problemy i wątpliwości pracowników. Kursanci otrzymali wszystkie niezbędne materiały.

 168. Dawid Szymański

  Zajęcia prowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Osoba prowadząca posiada bardzo dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Bardzo przydatne praktyczne materiały. Program kursu i sposób prowadzenia w pełni spełnił moje oczekiwania – łącznie z kawą, ciastkami i smacznym obiadem 🙂

 169. Marcin Szymański

  Ciekawie prowadzone zajęcia. Miła atmosfera. Dobrze zorganizowany kurs. Polecam.

 170. Andrzej Gierszewski

  Szkolenie prowadzone w sposób profesjonalny. Pan Dariusz prowadził szkolenie w sposób praktyczny – uważam, że jest to najważniejsze. W życiu najważniejsza jest praktyka. Bardzo ciekawe oraz potrzebne do prowadzenia działalności – udostępnione materiały. Bardzo dziękujemy.

 171. Łukasz Zdanowski

  Merytorycznie i kompleksowo. Polecam w 110%.

 172. Konrad Kudłacik

  Pełen profesjonalizm w przekazaniu wiedzy w danym temacie. Informacje przekazane przez prowadzącego zrozumiałe, treściwe. Zajęcia praktyczne super przeprowadzone

 173. Daniel Sojka

  Wzorowo przeprowadzone szkolenie. Przekazywanie jasnych i zrozumiałych informacji szkoleniowych. Zajęcia praktyczne na wysokim poziomie. Przydatne teoretyczne materiały szkoleniowe. Polecam! Pełen profesjonalizm.

 174. Ireneusz Szlauderbach

  Szkolenie w sposób zadowalający przekazało wiedzę na temat gaśnic i ich konserwacji. Prowadzący w sposób czytelny i zwięzły przekazał informację. Kurs oceniam bardzo dobrze.

 175. Dominik Prusik

  Szkolenie poprowadzone w sposób specjalistyczny, zawierające elementy teorii i praktyki, informacje przekazywane zwięźle i zrozumiale

 176. Sławomir Rychel

  Bardzo ciekawa i przystępna forma prowadzenia kursu. Gorąco polecam przyszłym kursantom.

 177. Aleksander Adamowicz

  Konkretne informacje przekazane w bardzo przyjemny sposób, bez zbędnego gadania, miła obsługa, kurs przygotowany w bardzo przyjemny i konkretny sposób

 178. Karolina Gocha

  W dniu 27.06.2017 r. uczestniczyłam w szkoleniu pt. “kurs konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego”. Wykładowca w sposób rzetelny i bardzo przystępny przekazał wiedzę. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu przeprowadzonego szkolenia. Z czystym sumieniem polecam Ośrodek Szkoleniowy EKOFIT w Tomaszowie Mazowieckim

 179. Maciej Cecotka

  Fachowa wiedza, przygotowanie prowadzącego poparte praktycznymi pokazami.

 180. Paweł Strzelecki

  Kurs przeprowadzony ciekawie z możliwością ćwiczeń praktycznych. Materiały szkoleniowe przedstawione w formie prezentacji multimedialnej oraz papierowej.

 181. Dariusz Pawlikowski

  Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Dużo teorii i praktyki. Cenne materiały szkoleniowe. Polecam!!!

 182. Michał Kacprzak Ministerstwo Cyfryzacji

  Bardzo ciekawe szkolenie, profesjonalnie przeprowadzone.

 183. Piotr Kochański VENA SYSTEM

  Bardzo dobra atmosfera, ciekawe zagadnienia, bardzo duża wiedza prowadzącego.

 184. Krystian Augustyn ASTOR Sp. z o.o.

  Szkolenie przeprowadzone w pełni profesjonalnie. Trener posiada odpowiednią wiedzę. Wiedza przekazana w sposób zrozumiały.

 185. Artur Sadura

  Bardzo ciekawie i szczegółowo przeprowadzony kurs włącznie z częścią praktyczną, która umożliwiła nabycie wszystkich niezbędnych umiejętności.

 186. Dariusz Jach

  Szkolenie oceniam bardzo dobrze. Nie mam negatywnych uwag.

 187. Mariusz Rogoz MARMAX

  Rzeczowo i profesjonalnie prowadzony. Zadowalająca ilość przykładów i doświadczeń

 188. Szymon Szporak Awans BHP

  Profesajonalnie

 189. Bartosz Gutowski Awans BHP

  Profesjonalnie przeprowadzony kurs. Ciekawa teoria oraz praktyka, dużo przykładów z życia.

 190. Kamil Kosiński

  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie, świetne szkolenie teoretyczne i praktyczne

 191. Kamil Kosiński

  Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Instruktor posiada ogromną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

 192. Daniel Stępniak Spółka Energetyczna “Jarzębie” S.A.

  Szkolenie krótkie, zwięzłe i na temat. Prowadzący omówił najpotrzebniejsze rzeczy przydatne podczas konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego. Wyposażenie w sprzęt przydatny do konserwacji i napraw gaśnic – bardzo dobre. Poczęstunek podczas kursu – świetny. Wiedza prowadzącego – obszerna. Podsumowując kurs odbył się na bardzo dobrym poziomie.

 193. Zbigniew Radzikowski ENEA WYTWARZANIE Sp. z o.o.

  Jestem zadowolony, ponieważ można się bardzo dużo dowiedzieć. POLECAM.

 194. Adam Gill BEST-TRANS

  POLECAM! WSZYSTKO OK!

 195. Sebastian Wosik OGNIOODPORNI

  Zwięzła forma kursu i bardzo dobrze przekazane informacje. POLECAM

 196. Paweł Morawski

  Bardzo pozytywnie. Treść przekazana zrozumiale, szkolenie zorganizowane, bardzo profesjonalnie. Bardzo dobre podejście do kursanta.

 197. Łukasz Adamiak

  Pozytywna. Rzeczowe podejście do tematu, same konkrety. Polecam

 198. Kamil Szulc Piotrkowskie Zakładu Sklejek

  Uzyskałem interesujące mnie informacje niezbędne do przeprowadzania napraw, konserwacji i remontów podręcznego sprzętu gaśniczego.

 199. Cezary Lisicki Omega

  Szkolenie profesjonalnie przygotowane z wieloma elementami praktycznymi, miła atmosfera, wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania. Polecam

 200. Izabela Skoczylas DEN HARTOGH POLSKA Sp. z o.o.

  Na temat, rzeczowo i konkretnie, pełen pokaz każdej czynności. Możliwość wykonywania czynności samodzielnie.Nawet kobieta ogarnie konserwację 🙂

 201. Krzysztof Jodko Port Service International Sp. z o.o.

  Bardzo solidne szkolenie uzupełniające podstawowe informacje na temat konserwacji gaśnic. Prowadzący tłumaczy wszystko skrupulatnie od podstaw.

 202. Port Service International Sp. z o.o.

  Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Prawidłowe połączenie teorii i praktyki. Materiały bardzo pomocne w przyszłym wykonywaniu czynności.

 203. Jakub Daniluk Spółdzielnia Mieszkaniowa “Świt”

  Wszystko ok.

 204. Zbigniew Jurkiewicz

  Bardzo merytoryczne

 205. Bartosz Zieliński Montex Shipyard

  Prowadzący bardzo komunikatywny, przekazał wiedzę teoretyczną i praktyczną w 100%. Komórka prowadząca szkolenie posiada wielką wiedzę z przepisów ppoż.

 206. Andrzej Dębowski Montex Shipyard

  Rzetelne, praktyka + teoria przekazana konkretnie i rzeczowo. Prowadzący pozytywnie nastawiony, przekaz wiedzy bardzo dobry.

 207. Tomasz Bartkowski (zweryfikowany)

  Polecam kurs on-line- bardzo szczegolowy, bogaty w materialy pomocnicze, instruktazowe filmiki. Taka forma kursu pozwolila mi zaoszczędzić sporo czasu i zachować elastyczność nauki. Podczas mojego kursu korzystalem z milej, szybkiej i fachowej pomocy technicznej pracownika Ekofit, dzieki czemu szkolenie przeszedlem sprawnie.

 208. Zakład usługowo handlowy konserwacja gaśnic Łukasz Słomka

  Polecam kurs. Miło spędzony czas. Profesjonalnie przekazana wiedza.

 209. Wojciech Kudła

  Szkolenie przygotowane na bardzo wysokim poziomie pod względem merytorycznym, oraz technicznym,przekazujące pełną wiedzę z zakresu szkolenia.

 210. Piotr Paradowski

  Bardzo miła atmosfera, wszystko jasno objaśnione od teorii po praktykę. Miła obsługa, ze strony biurowej. Napoje gorące, przekąski. Jestem zadowolony.

 211. Marek Król Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyśle

  Kurs prowadzony w bardzo przystępny sposób, bardzo skompresowana wiedza.

 212. Jarosław Woźniak

  Kurs przeprowadzony fachowo.Prowadzący jest praktykiem co sprawia, iż kurs jest interesujący.

 213. BLIFINGER HSG FMSeweryn Szuster

  Profesjonalnie, fachowo, tematycznie.

 214. Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Piotr Barylski

  Bardzo ciekawe szkolenie, wsprowadza bardzo dużo ciekawej wiedzy w krótkim czasie.

 215. Marcin Szwajkowski

  Bardzo dobry kurs spełniający moje oczekiwania.

 216. BILFINGER HSG FM Daniel Zych

  Ciekawe szkolenie teoretyczne, wraz z uzupełniającymi ćwiczeniami praktycznymi pod okiem doświadczonego prowadzącego.Pozytywne wskazówki oraz konkretny materiał szkoleniowy.Pełne zadowolenie !

 217. Paweł Zalewski EKO-WIATR BIS

  Szkolenie przeprowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Prowadzący jasno i czytelnie przekazał wiadomości. Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania.

 218. Piotr Werno PKP INTERCITY S.A.

  Szkolenie było przeprowadzone rzetelnie i z dużym zaangażowaniem prowadzącego w przekazaniu wiedzy.
  Opinia jak najlepsza.

 219. Ryszard Grech PKP INTERCITY S.A.

  Szkolenie, materiały bardzo przydatne.

 220. Paweł Świątek

  Szkolenie przeprowadzone było na wysokim poziomie merytorycznym, ćwiczenia interesujące,poprzedzone odpowiednim wstępem i demonstracją.Szkolenie pozwoli mi nie tyko samemu wykonywać przeglądy i naprawy jak również sprawdzić wiedzę dotychczasowych osób u których dokonywałem konserwacji.

 221. Paweł Świątek

  Praktyka i teoria w dobrym wydaniu. Materiał szkoleniowy opisany w b.dobrze.

 222. Patrycja Krawczyk

  Zajęcia prowadzone bardzo ciekawie, w prosty sposób pozwalający na zrozumienie omawianych zagadnień.

 223. DAW-POŻ Dawid Burzyk

  Kurs spełnił moje oczekiwania, fachowe prowadzenie zajęć. Polecam w 100%.

 224. Dominik Kacprzak P.H.U. “ZEKR”

  REWELACJA

 225. Karol Maksimowicz Zakład Wodociągów Kanalizacji Sp. z o.o.

  Szkolenie szybkie, konkretne, rzeczowe. Nie nudzi.

 226. Krzysztof Jagniątkowski ” Zoja Instalacje”

  W Porządku, więcej ćwiczeń praktycznych.

 227. Łukasz Gorzkiewicz GAZENERGIA Sp.z o.o.

  Kurs bardzo ciekawy,prowadzący wykazał się dużym zasobem wiedzy, którą przekazał w łatwy do przyswajania sposób.
  Wielkie Podziękowania !

 228. Robert Malej MAL-MAR

  Szkolenie zaspokoiło moją wiedzę na temat przeglądów gaśnic.

 229. Wiesław Staros Transport Towarowo-Osobowy Sprzedaż Gazów Technicznych

  Opinia o szkoleniu dobra

 230. Michał Kowalczyk

  Szkolenie bardzo dobrze powadzone.

 231. Mateusz Kacperski FIRE-MED

  Szkolenie spełniło moje oczekiwania jako strażaka. Serdecznie polecam wszystkim to szkolenie.

 232. Łukasz Rangotis CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Szkolenie bardzo przydatne ze względu na stronę praktyczną.

 233. Wojciech Witczak

  Szkolenie w pełni merytoryczne w bardzo ciekawy sposób prowadzone, dużo przekazanej wiedzy również poza program.

 234. Agnieszka

  Super

 235. Robert balicki

  Szkolenie Bardzo dobre Polecam

 236. Tomasz Świątkiewicz E.T.S. Elektro Techniczny Serwis

  Szkolenie w pełni uzupełniło brak mojej wiedzy w wykonywaniu zawodu konserwatora P.poż. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Instruktor w bardzo przystępny sposób przekazał wiedzę a zajęcia praktyczne w pełni zobrazowały sposoby przeglądów gaśnic. Polecam firmę EKOFIT.

 237. Michał Walczak P.W. WALDAR Włodzimierz Walczak

  Wszystko ok. Polecam i pozdrawiam.

 238. Radosław Kryjer

  Bardzo dobra na wysokim poziomie, wiele pożytecznych wiadomości.

 239. Damian Lipiński NTECH GROUP S.A.

  Opinia o szkoleniu – SUPER!

 240. Grzegorz Królik Zakład Gospodarki Ciepłowniczej w Tomaszowie Maz.

  Bardzo dobrze przygotowany prowadzący. Miła atmosfera.

 241. Tomasz Blicharz

  Szkolenie przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie.Atmosfera super.

 242. Paweł Sarnowski Firma Ogólnobudowlana

  Bardzo wyczerpujące, jasne i konkretne.Poruszone tematy przydatne w dalszej praktyce.

 243. Zbigniew Ziółkowski OPTEX S.A.

  Bardzo dobra

 244. Michał Kornas BMK SERVICE

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie.Prowadzący kompetentny, posiada bardzo dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną.W przystępny sposób przekazuje wiedzę.Polecam!

 245. Michał Kornas BMK SERVICE

  Szkolenie Super!

 246. Jacek Kołodziej

  Miło,profesjonalnie i na temat.Bardzo duża ilość wiedzy praktycznej i teoretycznej w ciagu zaledwie jednego dnia.

 247. Krzysztof Duszkiewicz ORLEN Eko Sp. z o.o.

  Szkolenie dostarcza wiedzy potrzebnej do realizacji zamierzonego celu.Zakres tematyczny wyczerpuje temat szkolenia i pozwala na wykonanie czynności objętych szkoleniem.

 248. Jan Kowalik P.H.U. Poż-Serwis

  Pozytywna

 249. Instytut Matki i Dziecka

  Zarówno aspekty teoretyczne i praktyczne kursów dla konserwatorów gasnic oraz konserwatorów hydrantów wewnętrznych i zewnetrznych są przydatne w wykorzystaniu zadań konserwatora. Wiedza ta przydaje się również dla inspektorów ppoż,którzy powinni nadzorować pracę konserwatorów.

 250. Krystian Meres

  Kurs przeprowadzony bez problemów online. Bardzo szybkie odpowiedzi na maile, zdecydowanie polecam.

 251. Michał Woźny

  Przekazana wiedza i udostępnione materiały szkoleniowe w sposób zadowalający uzupełniły moją wiedzę i umiejętności w zakresie przeglądów podręcznego sprzętu gaśniczego.
  Szybki i przemiły kontakt,polecam!

 252. PROBET PRO Sp z o.o. Marcin Klaska

  Pełne zadowolenie! Osoba szkolona wykazała pełny profesjonalizm.Szkolenie interesujące.

 253. Firma Szkoleniowo Usługowa EKSPERT Mariusz Tracz

  Bardzo dobre i interesujące szkolenie

 254. Instalcompact-Service Sp. z o.o. Łukasz Sobiesiak

  Szkolenie spełniło oczekiwania w 100%. Polecam wszystkim chętnym i zainteresowanym. Naprawdę warto!

 255. Instalcompact-Service Sp. z o.o. Marek Rokiciński

  SUPER

 256. Instalcompact-Service Sp. z o.o. Zbigniew Kowalczewski

  Szkolenie bardzo interesujące.Materiały przedstawione w bardzo pozytywny sposób.

 257. CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o. Arkadiusz Jaskulak

  Wysoki poziom szkolenia.Duża wiedza prowadzącego.

 258. Jacek Lewandowski

  Szkolenie prowadzone na dobrym poziomie.

 259. RES-MAX Sp z o.o. Tomasz Kordowski

  Sprawne i na temat! POLECAM

 260. RAFISO Rafał Smółka

  Bardzo profesjonalna Firma oraz szkolenie. Fachowa obsługa i rzetelne materiały. Polecam każdemu.

 261. Marcin Pozłutko

  Szkolenie zawdzięcza sobie tak wysokie oceny dzięki wiedzy i doświadczeniu prowadzącego oraz atmosfery panującej w firmie.

 262. Marek Grenda

  Szkolenie ciekawe i merytoryczne

 263. Paweł Szymczak

  Ciekawie prowadzone spełniło moje oczekiwania.

 264. Janusz Majer

  Szkolenie bardzo ciekawe,prowadzone profesjonalnie-polecam.

 265. Marek Sosnowski ISTALCOMPACT- SERVICE Sp.z o.o.

  SZKOLENIE PROWADZONE PROFESJONALNIE

 266. Marcin Flis ISTALCOMPACT- SERVICE Sp.z o.o.

  Szkolenie udane.

 267. Marcin Flis ISTALCOMPACT- SERVICE Sp.z o.o.

  Szkolenie udane,prowadzone profesjonalnie

 268. Marcin Mikita ISTALCOMPACT- SERVICE Sp.z o.o.

  Bardzo ciekawe szkolenie.Wiedza przekazana w jasny sposób. Ćwiczenia praktyczne oswoiły z pracami związanymi z konserwacją gaśnic.

 269. Michał Błaszczyk

  Polecam !

 270. Marcin Kowalczyk Johnson Controls International Sp.Z o.o

  Szkolenie szybkie,konkretne.

 271. Arkadiusz Lewek

  Dobrze przygotowane szkolenie,duża wiedza i kompetencje prowadzącego.Przydatne wskazówki i podpowiedzi.Konkretnie i z dużą dokładnością.

 272. Piotr Bagiński PHU ORCHIDEA

  Wszystko OK! Polecam

 273. Damian Becher ADAMS- TRANS

  Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze.Prowadzący posiada bardzo dużą wiedzę,którą bez problemu w sposób płynny i budzący zainteresowanie potrafi przekazać.

 274. Wojciech Kurowski ITURRI Poland

  Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie.Spełniło moje oczekiwania.

 275. Artur Przybylski INFOPAX

  Szkolenie przygotowane merytorycznie bardzo dobrze,ćwiczenia bardzo interesujące i bardzo potrzebne, wiedza łatwo przyswajalna przez nowicjusza. Bardzo dobre materiały dydaktyczne.
  Polecam!

 276. Firma “Mazur” Usługi Autokarowe Jędrzej Podowski

  Profesjonalnie i sympatycznie, bardzo miły i konkretny personel kurs przeprowadzony fachowo i miło bez najmniejszych zastrzeżeń Serdecznie dziękujemy polecamy i pozdrawiamy

 277. Tomasz Maruszyj KatarzynaGrabowy-Maruszyj KGM Technika Bezpieczeństwa – 28 lipca 2015

  Przepisy poparte praktyką.

 278. Tomasz Lont – 28 lipca 2015

  Poprawnie przeprowadzony.

 279. Wojciech Nadajczyk Johnson Controls Int. Sp. z o.o. – 28 lipca 2015

  KURS POPROWADZONY PROFESJONALNIE. POLECAM

 280. Łukasz Izdebski – 28 lipca 2015

  Szkolenie przeprowadzone bardzo sprawnie,zostały przekazane niezbędne informacje jaki i materiały szkoleniowe w formie papierowej i na płycie CD.
  POLECAM!

 281. Damian Konieczny – 28 lipca 2015

  Szkolenie przeprowadzone ciekawie i duża wiedza prowadzącego.

 282. krzysztof dziuda

  Polecam również kurs online. Wszystko dobrze i zrozumiale wytłumaczone jak i zademonstrowane na filmach. Jest ok.

 283. Zielińska Beata (zweryfikowany)

  Kurs bardzo dobrze przeprowadzony, wyrozumiali prowadzący. Super kontakt, zarówno mailowy jak i telefoniczny. Szybko, sprawnie. Polecam!

 284. Artur Szałas FM Solution

  Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego szkolenia.

 285. Adam Brucki ISKRA-BIS

  Szkolenie spełniło oczekiwania, dużo wiedzy odnośnie gaśnic-budowy i napraw.

 286. Tomasz Brucki ISKRA-BIS

  Szkolenie bardzo merytoryczna.Wiedza przekazana w sposób jasny.

 287. Rafał Sroka

  Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze,zagadnienia szkolenia zostały bardzo dobrze przekazane, zarazem wiedza teoretyczna jak i praktyczna.

 288. Jacek Tatko FM Solution

  Wyczerpujące i merytoryczne zagadnienia.

 289. Tomasz Rojek FM Solution

  Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie,sprawnie i skutecznie.Zostało przekazane bardzo dużo wiedzy od strony praktycznej.

 290. Artur Szałas FM Solutions Sp.z o.o.

  Jestem bardzo zadowolony z odbytego szkolenia. Nie mam uwag związanych z prowadzeniem, przekazaną wiedzą, czy samą prezentacją.

 291. Marek Grabowski

  Wiarygodne, kompetentne.

 292. Tomasz Pryk

  Szkolenie uważam za bardzo fachowo prowadzone,z dużą skrupulatnością.Wyniosłem z niego dużo informacji,które na pewno przydadzą się w obecnej pracy.

 293. Maciej Zieliński INTERLIS

  Szkolenie przeprowadzone przez profesjonalistę,dużo wiedzy,dużo ćwiczeń.Polecam w 100%.

 294. Tomasz Podlaski ENEA Centrum Sp. z o.o.

  Szkolenie prowadzone profesjonalnie, w przyjemnej atmosferze, rzetelnie i na temat.

 295. Zbigniew Stankiewicz PUNKT BHP PPOŻ

  Szkolenie było bardzo pożyteczne. Polecam innym.

 296. Łukasz Szczypiór ENEA Centrum Sp. z o.o.

  Bardzo dobry kurs, nie mam żadnych zastrzeżeń

 297. Tomasz Witkowski Punkt BHP PPOŻ (zweryfikowany)

  W krótkim czasie nabyłem potrzebną mi wiedzę do wykonywania prac związanych z konserwacją podręcznego sprzętu gaśniczego.

 298. Kamil Chołuj

  Szkolenie profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone.

 299. Karol Chołuj

  Szkolenie bardzo mi się podobało, było profesjonalnie przygotowane

 300. Krzysztof Kwiatkowski ENEA CENTRUM Sp. z o.o.

  O szkoleniu mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach, ciekawe prowadzenie wykładów i sympatyczny prowadzący.

 301. Tomasz Łyszczarz

  Szkolenie bardzo mi się podobało, gdyż zależało mi na czasie oraz na przystępnej cenie co w tym przypadku było osiągnięte. Prowadzący prowadził kurs bardzo dobrze.

 302. Rafał Czerski ENEA Centrum Sp.z o.o.

  Szkolenie przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze.

 303. Grzegorz Kowalski ENEA Centrum Sp.z o.o.

  Szkolenie na odpowiednio wysokim poziomie. Profesjonalne wykłady oraz tematyka przystosowania oraz zagadnienia oceniam na b. dobrze.
  Personel wykwalifikowany i b.dobrze przygotowany. Pozytywnie nastawiony do uczestników od strony technicznej i praktycznej.

 304. Beata Stasik-Szmaglińska BEABHP

  Szkolenie przeprowadzone w sposób zrozumiały oparty na praktyce. Miła atmosfera, dużo informacji. Każdy uczestnik wykonywał przegląd gaśnicy.

 305. Paweł Bałojek, EL-TECH

  bardzo dobre

 306. Tadeusz Olko

  To co mnie interesowało było , miła i fachowa obsługa była , wszystko było – polecam !!!!!

 307. Krzysztof G.

  Rzetelnie przygotowane materiały szkoleniowe, świetny kontakt z biurem firmy EKOFIT. Naprawdę warto !! Sądzę, że skorzystam w przyszłości z oferty EKOFIT.

 308. Andrzej Wiśniewski

  Dobra

 309. Wojciech Machowski

  Spełnia moje wymagania o poszerzeniu wiedzy z zakresu p.poż i budowy gaśnic.

 310. Stanisław Malanowicz P.P.H.U. Mała Gastronomia

  Bardzo dobrze

 311. Mirosław Drzeżdżon PKP Intercity S.A.

  Oferta jest bardzo dobra

 312. Tadeusz Cybula PKP Intercity S.A.

  Bardzo fajne warte dalszego zainteresowania i polecenia innym chętnym.

 313. Paweł Misiak

  Dobre i szybkie szkolenie.

 314. Tomasz Serba PKP INTERCITY S.A.

  Szkolenie było przeprowadzone z użyciem różnych metod dydaktycznych od prezentacji przez pokaz po ćwiczenia praktyczne. Szkolenie w bardzo przystępny sposób przekazywało najważniejsze zagadnienia dla pracy konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego.

 315. Piotr Chełchowski Port Service International Sp. z o.o.

  Szkolenie profesjonalnie przeprowadzone na dobrym sprzęcie i przez profesjonalnego prowadzącego. Całość bardzo pozytywna.

 316. Adam Sikorski FW ASKOO

  Bardzo rzetelne i rzeczowo przeprowadzone szkolenie.

 317. Damian Kaczykowski PKP Intercity S.A.

  Oferta ośrodka jest naprawdę bardzo interesująca, profesjonalna, rzetelna i bardzo sympatyczna obsługa. Polecam wszystkim!!!

 318. Iwona Malecka-Maciejewska PUP w Koninie

  Według mnie kurs był dobrym poziomie. Wiedza którą przekazał instruktor była podana w sposób prosty i przystępny. Osobiście poleciłabym ten kurs kolejnym osobom.

 319. Józef Literski PKP Intercity S.A.

  Niespodziewałem się w tak krótkim czasie pochłonąć taką ilość wiedzy. Spowodowane było to poprzez profesjonalną organizację, wspaniałe przekazywanie tematu i zagadnień. Poprzez czynności praktyczne poszerzyłem wiedzę o obsłudze gaśnic. Jestem bardzo zadowolony.

 320. Jarosław Klimek KOLOROGRAFIA.PL

  Bardzo miła obsługa, świetna atmosfera, dużo ciekawych informacji.

 321. Łukasz Kurpisz Port Service International Sp. z o.o. (zweryfikowany)

  Szkolenie profesjonalne, atmosfera miła, ogólne wrażenia bardzo pozytywne.

 322. Waldemar Stańczak STAN-BUD

  Szkolenie internetowe przeprowadzone sumiennie, materiały szkoleniowe dostarczone przez organizatora rewelacyjne. Polecam. Osoby którym zależy na profesjonalnej wiedzy zapraszam do EKOFIT

 323. Ryszard Krupa

  Bardzo dobrze prowadzone.
  Forma prowadzenia zajęć jak i przekazywanie wiedzy bardzo dobre.

 324. D-electric

  Ja również polecam kurs. Brałem udział elektronicznie, informacje merytoryczne które otrzymałem przygotowane profesjonalnie.

 325. Dariusz Westenholz

  Jestem pierwszym uczestnikiem kursu, który odbył szkolenie przez internet. Materiały szkoleniowe przygotowane zostały profesjonalnie, pomoc telefoniczna. Jestem zadowolony i polecam kurs.

 326. Jacek Szkudlarek

  Szkolenie odbyło się bardzo poprawnie. Jestem zadowolony ze szkolenia.

 327. Mariusz Radło KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA Sp. z o.o.

  Szkolenie odbywało się bardzo sprawnie i przyjemnie. Wiedza nabyta na pewno przyda się w przyszłości.

 328. Zdzisław Głowienkowski KOKSOWNIA CZĘSTOCHOWA NOWA Sp. z o.o.

  Szkolenie ciekawe, spora ilość wiedzy praktycznej. Wszystko ok.

 329. Paweł Jeżewski

  Bardzo mi się podobało. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wierzę, że pomoże mi to w codziennej pracy.

 330. Konrad Fatek

  Szkolenie profesjonalne wzbogacone o praktyczne ćwiczenia. Prowadzący otwarty, chętnie udziela odpowiedzi.

 331. Andrzej Dunajski (zweryfikowany)

  Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania.

 332. Michał Rogala

  Szkolenie rzeczowe z częścią praktyczną pozwalającą na osobiste wykonanie ćwiczeń.

 333. Radosław Śliwiński

  Profesjonalne podejście do szkolenia.

 334. Grzegorz Rafalski

  Składam serdecznie podziękowanie za profesjonalizm oraz wysokie kompetencje zaprezentowane w czasie szkolenia. Uczestnictwo w powyższym szkoleniu w znacznym stopniu poszerzyło moją wiedzę oraz pozwoliło mi nabyć umiejętności praktyczne.

 335. Marcin Wróbel

  Firma “EKOFIT” zorganizowała szkolenie rzetelnie i terminowo, na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Firma opracowała bardzo dobre materiały szkoleniowe, odpowiadające potrzebom szkolenia teoretycznego jak i praktycznego.

 336. Andrzej Staszewski

  Szkolenie zaspokoiło wszelkie oczekiwania. Kompetencje prowadzącego oceniam bardzo dobrze

 337. Ryszard Dębski

  Oceniam szkolenie oraz wiedzę trenera bardzo dobrze. Materiały szkoleniowe oraz zajęcia praktyczne na wysokim poziomie

 338. Tomasz Zelek F.H.U. POŻARNIK

  Kurs profesjonalny. Bardzo przydatne informacje. Prowadzony przez wykwalifikowanego szkoleniowca.

 339. Sławomir Surała

  Dziękuję za kurs. Szkolenie, było profesjonalnie przeprowadzone. Jeżeli miałbym komuś polecić, to właśnie ten kurs.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.