Indywidualne tworzenie planu BIOZ

1,500.00 

Kategorie: ,

Opis

Plan BIOZ to innymi słowy plan bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, który jest obowiązkowy w momencie przewidywanych robót budowlanych, gdy będą one trwały więcej niż 30 dni roboczych i przy których będzie zatrudnionych przynajmniej 20 pracowników, planowane prace będą przekraczać 500 osobodni lub gdy na budowie będzie wykonywany przynajmniej 1 rodzaj robót budowlanych:

 • zagrażających przysypaniem ziemią lub upadkiem z wysokości,
 • na terenie otwartych zakładów przemysłowych,
 • w pobliżu miejsc grożących utonięciem,
 • prace w pobliżu linii elektromagnetycznych, itp.

Przykładowy plan BIOZ – szkic dokumentu

 1. Część tytułowa – nazwa i adres obiektu budowlanego, dane inwestora, kierownika budowy, nazwa wykonawcy.
 2. Część opisowa – powinna zawierać w szczególności:
  • zakres robót dla całej inwestycji z podziałem na kolejność ich realizacji,
  • wykaz istniejących obiektów budowlanych,
  • informacje, które dotyczą przewidywanych zagrożeń w miejscu realizacji budowy, z określeniem rodzaju zagrożenia oraz czasem i miejscem jego wystąpienia,
  • informacje o oznakowaniu miejsca budowy,
  • określenie postępowania w przypadku zagrożenia dla zdrowia lub życia,
  • wskazanie miejsca przechowywania dziennika budowy oraz innych dokumentów.
 3. Część rysunkowa – to element dodatkowy, który ułatwia odczytanie całościowego projektu. W tej części bardzo dokładnie powinny być oznaczone, m.in. czynniki stwarzające zagrożenie, strefy ochronne, rozmieszczenie urządzeń przeciwpożarowych i sprzętu ratunkowego, przedstawienie dróg dojazdowych i ciągów komunikacyjnych. Wszystko należy opatrzyć czytelną legendą.

Plan “BIOZ” w formie CD

Najprostszym rozwiązaniem na posiadanie projektu budowy jest zamówienie go w formie edytowalnej na płycie CD. Jest to proste i perfekcyjne narzędzie na to, by otrzymać gotowy plan. Dzięki temu nie tracisz czasu na wpisywanie tekstu, który musi znaleźć się w każdym dokumencie. Uzupełniasz jedynie indywidualne informacje, jak: nazwa i adres obiektu budowlanego, imię i nazwisko (lub nazwa) inwestora, imię i nazwisko oraz adres kierownika budowy oraz opis poszczególnych etapów robót – czyli informacje, które zawiera projekt. Jest to forma edytowalna w WORD-zie, dlatego możesz w ten sposób zapisywać dowolną ilość projektów.

W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji zadzwoń pod nr 608 404 427. Polecamy również indywidualne tworzenie planu BIOZ!

Cenę ustalamy indywidualnie od 550 zł.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Indywidualne tworzenie planu BIOZ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.