Wstępnie szkolenia BHP dla pracowników nowozatrudnionych

Kategoria:

Opis

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób rozpoczynających pracę w danej firmie. Zapewnienie szkolenia wstępnego dla każdego nowozatrudnionego pracownika jest obowiązkiem PRACODAWCY.

Przed przystąpieniem do pracy KAŻDA osoba pozostająca w stosunku umowy o pracę powinna odbyć szkolenie wstępne, składające się z:

– instruktażu ogólnego (szkolenie wstępne ogólne)

– instruktażu stanowiskowego (szkolenie wstępne na stanowisku pracy).

Instruktaż ogólny zapoznaje przyszłych pracowników z podstawowymi przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zasadami udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku.

Instruktaż stanowiskowy pozwala zapoznać się z czynnikami środowiska pracy występującymi na stanowiskach pracy i ryzykiem zawodowym, sposobami ochrony przed zagrożeniami oraz metodami bezpiecznego wykonywania pracy na tych stanowiskach.

CO OTRZYMASZ KUPUJĄC SZKOLENIE:

1. przeprowadzone szkolenie w formie instruktażu, jeżeli Twój pracownik znajduje się w naszych okolicach,

2. kartę szkolenia wstępnego (ważną do 12 miesięcy na stanowisku administracyjno – biurowym, robotniczym itp. oraz do 6 miesięcy na stanowisku kierowniczym),

3. szczegółowy program szkolenia.

Szkolenie wstępne musi być przeprowadzone w formie instruktażu, czyli w formie STACJONARNEJ!

Informacje zgodne z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dn. 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy: http://www.pip.gov.pl/html/pl/doc/pdf/010.pdf

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wstępnie szkolenia BHP dla pracowników nowozatrudnionych”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.