Promocja!

Kurs dla konserwatorów hydrantów zewnętrznych

Oceniony 4.99 na 5 na podstawie 99 ocen klientów
(109 opinii klienta)

1,200.00  750.00 

Opis

Regularne przeglądy i konserwacje hydrantów zewnętrznych są obowiązkiem właściciela sieci wodociągowej. Powinien on dokonywać konserwacji hydrantów zewnętrznych co roku. Najczęściej właściciele nie robią tego samodzielnie, ale wywiązują się z obowiązku, zlecając wykonanie prac konserwacyjnych specjalistom. Osoba sprawdzająca stan techniczny hydrantu i dokonująca pomiaru nominalnego musi posiadać stosowane uprawnienia. Tylko wówczas właściciel sieci wodociągowej może mieć pewność, że dopełnił wymaganych prawem formalności.

Jeżeli chcesz w przyszłości zajmować się zagadnieniami BHP, a dokładniej wykonywać konserwację hydrantów zewnętrznych, musisz ukończyć odpowiednie szkolenia, np. organizowane przez nas. Po ukończeniu naszego kursu będziesz mógł świadczyć usługi okresowych przeglądów i konserwacji hydrantów zewnętrznych.

Kurs konserwacji hydrantów zewnętrznych – dlaczego warto nas wybrać?

Mamy doświadczenie w organizowaniu kursów z zakresu BHP, zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów oraz oferujemy dwa rodzaje kursów: stacjonarne i online. Szkoląc się u nas, będziesz miał dostęp do materiałów edukacyjnych, a także pełne wsparcie instruktorów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy uczestnicy naszych kursów mieli wcześniej do czynienia z zagadnieniami BHP. Zawsze zatem zaczynamy od zupełnych podstaw, a następnie przekazujemy kursantom kluczowe informacje. Taki model nauki gwarantuje usystematyzowanie wiedzy i zapewnia, że uczestnicy szkolenia wyniosą z niego wiedzę i umiejętności, które będą potrafili wykorzystać podczas swojej codziennej pracy na stanowisku konserwatora hydrantów zewnętrznych.

Szkolenia stacjonarne i online

Proponujemy szkolenia w dwóch trybach: stacjonarnym i online. Niezależnie od Twojego wyboru, otrzymasz od nas wyczerpujące materiały edukacyjne. Kurs zakończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym – będziesz mógł przetestować swoje umiejętności. Jeżeli zdasz go z wynikiem pozytywnym, otrzymasz zaświadczenie, które wydamy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Zaświadczenie wydane jest na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017 r., poz. 1632).

 • Szkolenie stacjonarne

Zajęcia w trybie stacjonarnym organizujemy zawsze w każdą ostatnia środę miesiąca w godzinach od 9 do 17 w Ośrodku Szkoleniowym EKOFIT przy ul. Farbiarska 20/24 lok. 3 bud. C w Tomaszowie Mazowieckim. Szkolenie trwa jeden dzień i jest przeprowadzane w niewielkiej grupie, dzięki czemu każdy uczestnik jest traktowany indywidualnie. Kursantów zachęcamy także do skorzystania z noclegu w Hotelu Mazowiecki, który znajduje się w odległości 1,4 km od naszego ośrodka szkoleniowego – cena noclegu ze śniadaniem to 110 zł.

Aby osoby zainteresowane szkoleniem miały pewność, że stacjonarny kurs konserwatora hydrantów zewnętrznych odbędzie się w wyznaczonym terminie, nie uzależniamy jego organizacji od ilości chętnych.

Najbliższy termin kursu to środa 28.07.2021 r.

 • Szkolenie online

Jeżeli mieszkasz na drugim końcu Polski, wcale nie musisz rezygnować ze szkolenia u nas – wszystkiego nauczymy Cię online. Kursantom wybierającym szkolenie online gwarantujemy materiały edukacyjne, w tym również filmy instruktażowe. Za dodatkową opłatą wysyłamy uczestnikowi zestaw podstawowych narzędzi, na których przetestuje i utrwali wiedzę uzyskaną z materiałów szkoleniowych.

Przez cały okres szkolenia nasi kursanci (również Ci, którzy wybrali szkolenie online) mogą konsultować się z trenerami. Udzielą oni odpowiedzi na pytania dotyczące zarówno zagadnień teoretycznych, jak i praktycznych.

UWAGA!

Jeśli po kursie online stwierdzisz, że jest on niewystarczający i chciałbyś jednak wziąć udział w kursie stacjonarnym to masz możliwość dołączyć do każdego z kursów, który jest organizowany w każdy ostatni wtorek miesiąca – w ramach poniesionych już kosztów.

Tak więc niczym nie ryzykujesz biorąc udział w kursie online. Jako jedyni w kraju oferujemy taką możliwość.

Czego nauczysz się podczas oferowanego przez nas szkolenia?

Teoria i praktyka muszą iść w parze, aby rezultaty były zadowalające. W czasie zajęć teoretycznych dowiesz się:

 • kto jest odpowiedzialny za wyposażenie np. zakładów pracy w urządzenia przeciwpożarowe i gaśnicze,
 • jakie są rodzaje hydrantów,
 • czym się kierować przy wyborze hydrantu, mając na uwadze rodzaj budynku,
 • jak prawidłowo rozmieścić i oznakować hydranty w budynku,
 • jakie są dopuszczalne minimalne wydajności i ciśnienia w hydrantach,
 • kiedy należy wykonać próbę węża hydrantowego,
 • jakie są różnice między konserwacją hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych.

Z materiałów edukacyjnych, które otrzymasz od nas, dowiesz się również, jakie błędy najczęściej są popełniane przez konserwantów podczas oceny stanu technicznego hydrantów zewnętrznych.

Jeżeli chodzi o praktykę, to przekażemy Ci konkretne umiejętności, dzięki którym będziesz w stanie rzetelnie wykonać swoją codzienną pracę. W czasie szkolenia nauczysz się:

 • przeprowadzać przeglądy, czynności konserwacyjne i badanie wydajności hydrantów zewnętrznych,
 • obsługiwać sprzęt pozwalający zmierzyć wydajność hydrantu,
 • rozpoznawać, czy inni konserwatorzy rzetelnie przeprowadzili badanie wydajności hydrantu,
 • sporządzać protokoły z wykonanych czynności, dzięki czemu zadbasz o formalną stronę tworzenia dokumentacji.

Podczas zajęć dowiesz się także, jak można przeprowadzić badanie wydajności hydrantów z kilku ujęć jednocześnie.

Co otrzymasz od nas po zakończeniu szkolenia?

 • Zaświadczenie o ukończeniu kursu

Pozytywne ukończenie kursu dla konserwatorów hydrantów zewnętrznych oznacza, że uzyskasz uprawnienia upoważniające Cię do wykonywania prac konserwacyjnych i przeglądów hydrantów zewnętrznych. Potwierdzeniem ukończenia kursu i zdania egzaminu będzie zaświadczenie, które otrzymasz od nas na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Zaświadczenie potwierdzające nabycie kompetencji konserwatora hydrantów zewnętrznych wystawiamy na czas nieokreślony – jest ono ważne bezterminowo.

 • Plastikowy identyfikator

Wejście na teren zakładu pracy czy niektórych obiektów użyteczności publicznej łączy się z koniecznością wylegitymowania się. Z tego względu otrzymasz od nas plastikowy identyfikator. Przyda Ci się on, gdy będziesz musiał podać powód wizyty np. w portierni firmy. (Uwaga! Kursanci online, którzy chcą otrzymać legitymację, muszą przysłać nam zdjęcie w dobrej rozdzielczości).

 • Materiały szkoleniowe

Gdy będziesz chciał przypomnieć sobie wybrane tematy lub po prostu odświeżyć wiedzę, przyda Ci się dostęp do materiałów szkoleniowych. Wszystkim naszym kursantom bezpłatnie udostępniamy bazę wiedzy. Osoby, które wybrały kurs online, otrzymają od nas dostęp do elektronicznej bazy wiedzy. Po ukończeniu kursu, ich konto będzie w dalszym ciągu aktywne, dzięki czemu będą one mieć dostęp do aktualnych informacji.

Zrób kurs dla konserwatorów hydrantów zewnętrznych u nas i oszczędzaj

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto wykupić kurs właśnie u nas – koszty. Cena szkolenia stacjonarnego i online jest taka sama. Jeżeli zdecydujesz się zapisać również na szkolenia konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego i konserwatora hydrantów wewnętrznych, to za całość zapłacisz 1900 zł. Szkolenie konserwatora hydrantów zewnętrznych i konserwatora hydrantów wewnętrznych odbywa się łącznie i trwa jeden dzień.

Jesteś zainteresowany zrobieniem kursu dla konserwantów hydrantów zewnętrznych? Masz pytania? A może jesteś już zdecydowany? W pierwszym przypadku zapraszamy do kontaktu – zadzwoń: 608 404 427 lub napisz do nas: biuro@ekofit.pl. Jeżeli chcesz rozpocząć kurs, pobierz poniższy formularz zgłoszeniowy, a następnie odeślij go na adres: biuro@ekofit.pl.

109 opinii dla Kurs dla konserwatorów hydrantów zewnętrznych

 1. Oceniony 5 na 5.

  Prowadzący przekazał wystarczającą wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie w/w szkolenia.

 2. Oceniony 5 na 5.

  kurs przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze z dobrze zaopatrzonym zapleczem. Wiedza przekazana jasno i dogłębnie. Polecam ten ośrodek.

 3. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobre rzeczowe szkolenie, podające istoną wiedzę i podstawy prawne w zakrsie hydrantów wewnętrznych, zewnętrznych oraz przeprowadzania badań wydajności, sprawności, umiejscowiania w/w urządzeń p-poż.

 4. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone fachowo z naciskiem na aktualne wymogi i przepisy dotyczące hydrantów P-POŻ. oraz zagadnienia spotykane w codziennej eksploatacji.

 5. Oceniony 5 na 5.

  Na szkoleniu poruszono wszystkie aspekty prawne i techniczne z zakresu szkolenia z dużą ilością zajęć praktycznych .

 6. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Zagadnienia tłumaczone były w sposób zrozumiały. Bardzo dużo teorii i jeszcze więcej praktyki.

 7. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie zorganizowane w profesjonalny sposób. Prowadzący szkolenie bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Polecam kurs.

 8. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobrze przygotowane merytorycznie. Część praktyczna w pełni pozwala zapoznać się ze wszystkimi aspektami potrzebnymi do wykonywania przeglądów hydrantów wew. i zew.

 9. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone w sposób zrozumiały i na wysokim poziomie.

 10. Oceniony 5 na 5.

  Wysoki poziom szkolenia i dobre przygotowanie prowadzącego.

 11. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone metodą wiązania praktyki z teorią. Bardzo wysoki poziom wiedzy prowadzącego, który przekazuje ją w bardzo przystępny sposób. Na wielki plus zasługuje metodyka prowadzenia części praktycznej.

 12. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie na temat, bardzo dobrze przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna. Osoba prowadząca bardzo dobrze przeprowadziła szkolenie i ma bardzo dużo wiedzy.

 13. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Wszystko wytłumaczone bardzo dobrze praktycznie jak
  i teoretycznie.

 14. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie szczegółowe, prowadzący kompetentny. Szkolenie godne polecenia!

 15. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone w pełni profesjonalnie. Organizacja na wysokim poziomie. Prowadzący udziela odpowiedzi na pytania. Dużo ciekawych wiadomości. Szkolenie naprawdę godne polecenia.

 16. Oceniony 5 na 5.

  Informacje przekazane na kursie były jasne. Szkolenie praktyczne odbyło się sprawnie. Instruktor prowadził zajęcia bardzo dobrze, wiedzę miał bardzo dużą i na wszelkie pytania dokładnie i zrozumiale odpowiedział.

 17. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było przeprowadzone rzetelnie i na wszystkie pytania była udzielona konkretna odpowiedź. Miła i sympatyczna atmosfera.

 18. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo ciekawe zajęcia zwłaszcza praktyczne, przydatne materiały.
  Miłe Panie z biura.

 19. Oceniony 5 na 5.

  Rzeczowe podejście do tematu. Przydatne materiały szkoleniowe. Miła atmosfera.

 20. Oceniony 5 na 5.

  Konkretne informacje w odpowiedniej formie praktycznego szkolenia. Polecam!

 21. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo interesujący kurs. Zajęcia praktyczne wykonane w terenie na hydrantach. Polecam!

 22. Oceniony 5 na 5.

  Krótko, zwięźle i na temat.

 23. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo dobre.

 24. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie jest ok.

 25. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie.

 26. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie odbyło się na wysokim poziomie teoretycznym-prezentacja i omówienie zagadnień oraz praktycznym. Wysoka kultura oraz miła obsługa.

 27. Oceniony 5 na 5.

  W 100% polecam wszystkim kurs w formie stacjonarnej. W znakomity sposób prowadzone zajęcia, wszystko dokładnie omówione. Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania.

 28. Oceniony 5 na 5.

  Kurs przeprowadzony bardzo szczegółowo i sumiennie. Wysoka kultura i widza do prowadzenia szkoleń.

 29. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone profesjonalnie z zawartością wiedzy teoretycznej i praktycznej.

 30. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone w sposób interesujący. Widać wiedzę i pasję prowadzącego

 31. Oceniony 5 na 5.

  Przekazanie dobrych wiadomości

 32. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie wykonane profesjonalnie. Ocena bardzo dobra

 33. Oceniony 5 na 5.

  Jestem pod wrażeniem. Szkolenie na wysokim poziomie, bardzo dobry przekaz informacji. W skali od 1 do 6 oceniam na 6!

 34. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie w pełni profesjonalne. Prowadzący bardzo dobrze prowadzi wykłady.

 35. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie profesjonalne. Wszystko bardzo dobrze objaśnione. Część praktyczna w terenie też bez zastrzeżeń. Prowadzący zna się na rzeczy. Polecam ośrodek Ekofit!

 36. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone profesjonalnie, wiedza przekazana rzetelnie i czytelnie. Jestem zadowolony zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej.

 37. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobre i fachowe szkolenie. Warto było z niego skorzystać. Gorąco polecam.

 38. Oceniony 5 na 5.

  Prowadzący posiada duży zasób wiedzy.
  Wiedza przekazana w sposób prosty i zrozumiały.

 39. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo rzetelne i fachowe.
  Szeroka wiedza. Polecam każdemu.

 40. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo miła obsługa, fachowa wiedza, pomoc i przekazanie wiedzy na bardzo dużym poziomie.

 41. Oceniony 5 na 5.

  Wiedza teoretyczna przedstawiona w jasny i zrozumiały sposób. Zajęcia praktyczne w pełni pokazały sposoby prawidłowego przeprowadzenia przeglądów hydrantów.

 42. Oceniony 5 na 5.

  Kompetentny prowadzący. Wiedza przekazana w sposób prosty i zrozumiały.

 43. Oceniony 5 na 5.

  Fachowo i rzetelnie przedstawiona wiedza z zakresu przeglądu hydrantów. Bardzo dokładne opisy działań praktycznych i teoretycznych.

 44. Oceniony 5 na 5.

  Fachowo przekazana wiedza.
  Wystarczająca dokumentacja szkoleniowa.

 45. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie odbyło się w sposób zrozumiały. Zaletą jest to, że po części teoretycznej przechodzimy do praktyki, co pozwala nam zweryfikować otrzymaną wcześniej wiedzę.

 46. Oceniony 5 na 5.

  Prowadzący przekazał wszystkie niezbędne informacje. Stosunek wyłożonej teorii do praktyki był odpowiedni. Uważam, że kurs był ciekawy, a przekazane materiały bardzo pomocne w przyszłej pracy.

 47. Oceniony 5 na 5.

  Miło 🙂 Profesjonalnie

 48. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie prowadzone w sposób czytelny, profesjonalny i przystępny dla słuchacza. Polecam

 49. Oceniony 5 na 5.

  Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, wszystkie zagadnienia zostały przedstawione w praktyce jak i w teorii.

 50. Oceniony 5 na 5.

  Zajęcia prowadzone ciekawie i wyczerpująco. Dużo zajęć praktycznych.

 51. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przyzwoite, dużo praktyki. Materiał jasno przedstawiony. Polecam.

 52. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie teoretycznym, jak i praktycznym. Udostępniono bardzo przydatne materiały i udzielono dostatecznych odpowiedzi na postawione pytania. Ogólnie oceniam szkolenie jako bardzo przydatne i bardzo dobrze przeprowadzone.

 53. Oceniony 5 na 5.

  Kurs poprowadzony w pełni profesjonalnie. Bardzo dużo wiedzy praktycznej. Sprzęt wykorzystywany podczas kursu najwyższej jakości.

 54. Oceniony 5 na 5.

  Pozytywna. Rzeczowo i na temat profesjonalnie przeprowadzony kurs. Polecam

 55. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Szkolenie w trybie on-line bardzo przejrzyste i w jasny sposob przedstawione zagadnienia. polecam zakup pakietu szkolen i zaoszczedzenia pieniedzy. Rzeczowa obsluga, osrodek godny polecenia.

 56. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było bardzo merytoryczne i profesjonalne, wykazano się dużą wiedzą.

 57. Oceniony 5 na 5.

  Pełna informacja na temat konserwacji hydrantów zewnętrznych, przekazanie wiedzy w sposób dostępny i komunikatywny.

 58. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie sprawnie i na temat.

 59. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie w pełni uzasadnione, sprawnie i na temat.

 60. Oceniony 5 na 5.

  Polecam kurs. Miło spędzony czas. Profesjonalnie przekazana wiedza.

 61. Oceniony 5 na 5.

  Jestem zadowolony ze szkolenia.

 62. Oceniony 5 na 5.

  Opinia o szkoleniu pozytywna 🙂

 63. Oceniony 5 na 5.

  Ciekawe i konkretne.

 64. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo interesujące doświadczenia, dużo wiedzy technicznej i praktycznej.

 65. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo interesujące dużo zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej.
  Szkolenie przygotowane na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym.

 66. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie z najważniejszych tematów potrzebnych do konserwacji, oraz do wykonania danej pracy.

 67. Oceniony 5 na 5.

  Opinia o szkoleniu pozytywna.

 68. Oceniony 4 na 5.

  Ośrodek godny polecenia.

 69. Oceniony 5 na 5.

  Jestem zadowolony.

 70. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie 3 X TAK

 71. Oceniony 5 na 5.

  Duży plus dla strony praktycznej.

 72. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo pozytywnie.

 73. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie.Atmosfera super.

 74. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie bardzo wyczerpujące, jasno wytłumaczone, szeroka wiedza przekazana przez trenera.

 75. Oceniony 5 na 5.

  Jak najbardziej pozytywna.

 76. Oceniony 5 na 5.

  POLECAM

 77. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobry

 78. Oceniony 5 na 5.

  Zarówno aspekty teoretyczne i praktyczne kursów dla konserwatorów gasnic oraz konserwatorów hydrantów wewnętrznych i zewnetrznych są przydatne w wykorzystaniu zadań konserwatora. Wiedza ta przydaje się również dla inspektorów ppoż,którzy powinni nadzorować pracę konserwatorów.

 79. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobre szkolenie.Część teoretyczna i praktyczna w pełni przedstawiona,zagadnienia z omawianego tematu.

 80. Oceniony 5 na 5.

  Merytoryczne i sprawne.

 81. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie zawdzięcza sobie tak wysokie oceny dzięki wiedzy i doświadczeniu prowadzącego, oraz atmosfery panującej w firmie.

 82. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo fajne szkolenie.

 83. Oceniony 5 na 5.

  Odpowiednia i konkretna wiedza.Cenne wskazówki przedstawione w praktyce.

 84. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie przeprowadzono profesjonalnie z udziałem nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz z zajęciami praktycznymi.

 85. Oceniony 5 na 5.

  Kurs był przeprowadzony dobrze ze strony teoretycznej i praktycznej.

 86. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było dość interesujące, a na pewno zdobyta widza przydatna w pracy.

 87. Oceniony 5 na 5.

  Było OK! , chodź trochę zimno i byłem głodny bo nie było obiadku.

 88. Oceniony 5 na 5.

  Przydatne, wyczerpujące tematy, merytoryczne.

 89. Oceniony 5 na 5.

  Ciekawe, merytoryczne,pełne sympatii ze strony prowadzącego.

 90. Oceniony 5 na 5.

  Bez zastrzeżeń.

 91. Oceniony 5 na 5.

  Jestem zadowolony z prowadzenia kursu.

 92. Oceniony 5 na 5.

  Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia kursu.

 93. Oceniony 5 na 5.

  NA WIELKIE “6”

 94. Oceniony 5 na 5.

  Polecam w 100%

 95. Oceniony 5 na 5.

  (zweryfikowany)

  Szkolenie było bardzo pożyteczne.

 96. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie interesujące, informacje dobrze przekazane, wytłumaczone, zrozumiałe. Dużo praktyki!

 97. Oceniony 5 na 5.

  Dobra pozwalająca na prawidłowe wykonywanie przyszłych czynności konserwacyjnych.

 98. Oceniony 5 na 5.

  Bardzo dobre szkolenie praktyczne i teoretyczne. Kompetentny prowadzący szybko i skutecznie przekazywał informacje niezbędne do wykonywania przeglądów i konserwacji.

 99. Oceniony 5 na 5.

  Szkolenie było przeprowadzone w sposób prosty i obrazowy.

 100. Jestem pierwszym uczestnikiem kursu, który odbył szkolenie przez internet. Materiały szkoleniowe przygotowane zostały profesjonalnie, pomoc telefoniczna. Jestem zadowolony i polecam kurs.

 101. Uważam, że w czasie prowadzenia szkolenia zwrócono uwagę na najistotniejsze sprawy natury prawnej (przepisy), a także przedstawiono praktyczne wskazówki dotyczące konserwacji hydrantów.

 102. Bardzo dobra – wysoka fachowość i kompetencje

 103. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. będę polecał ewentualnie chętnych do udziału w szkoleniu.

 104. Rewelacyjne, proste i skuteczne szkolenie. Polecam wszystkim zainteresowanym.

 105. Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Profesjonalnie przeprowadzone zajęcia praktyczne były doskonałym uzupełnieniem przekazanej wiedzy teoretycznej.

 106. Składam serdecznie podziękowanie za profesjonalizm oraz wysokie kompetencje zaprezentowane w czasie szkolenia. Uczestnictwo w powyższym szkoleniu w znacznym stopniu poszerzyło moją wiedzę oraz pozwoliło mi nabyć umiejętności praktyczne.

 107. Firma “EKOFIT” zorganizowała szkolenie rzetelnie i terminowo, na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Firma opracowała bardzo dobre materiały szkoleniowe, odpowiadające potrzebom szkolenia teoretycznego jak i praktycznego.

 108. Oceniam szkolenie oraz wiedzę trenera bardzo dobrze. Materiały szkoleniowe oraz zajęcia praktyczne na wysokim poziomie

 109. Kurs profesjonalny. Bardzo przydatne informacje. Prowadzony przez wykwalifikowanego szkoleniowca.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *