Promocja!

Kurs dla konserwatorów hydrantów zewnętrznych

(117 opinii klienta)

750.00 

Opis

Regularne przeglądy i konserwacje hydrantów zewnętrznych są obowiązkiem właściciela sieci wodociągowej. Powinien on dokonywać konserwacji hydrantów zewnętrznych co roku. Najczęściej właściciele nie robią tego samodzielnie, ale wywiązują się z obowiązku, zlecając wykonanie prac konserwacyjnych specjalistom. Osoba sprawdzająca stan techniczny hydrantu i dokonująca pomiaru nominalnego musi posiadać stosowane uprawnienia. Tylko wówczas właściciel sieci wodociągowej może mieć pewność, że dopełnił wymaganych prawem formalności.

Jeżeli chcesz w przyszłości zajmować się zagadnieniami BHP, a dokładniej wykonywać konserwację hydrantów zewnętrznych, musisz ukończyć odpowiednie szkolenia, np. organizowane przez nas. Po ukończeniu naszego kursu będziesz mógł świadczyć usługi okresowych przeglądów i konserwacji hydrantów zewnętrznych.

Kurs konserwacji hydrantów zewnętrznych – dlaczego warto nas wybrać?

Mamy doświadczenie w organizowaniu kursów z zakresu BHP, zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów oraz oferujemy dwa rodzaje kursów: stacjonarne i online. Szkoląc się u nas, będziesz miał dostęp do materiałów edukacyjnych, a także pełne wsparcie instruktorów, którzy odpowiedzą na Twoje pytania.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy uczestnicy naszych kursów mieli wcześniej do czynienia z zagadnieniami BHP. Zawsze zatem zaczynamy od zupełnych podstaw, a następnie przekazujemy kursantom kluczowe informacje. Taki model nauki gwarantuje usystematyzowanie wiedzy i zapewnia, że uczestnicy szkolenia wyniosą z niego wiedzę i umiejętności, które będą potrafili wykorzystać podczas swojej codziennej pracy na stanowisku konserwatora hydrantów zewnętrznych.

Szkolenia stacjonarne i online

Proponujemy szkolenia w dwóch trybach: stacjonarnym i online. Niezależnie od Twojego wyboru, otrzymasz od nas wyczerpujące materiały edukacyjne. Kurs zakończy się egzaminem teoretycznym i praktycznym – będziesz mógł przetestować swoje umiejętności. Jeżeli zdasz go z wynikiem pozytywnym, otrzymasz zaświadczenie, które wydamy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej.

Zaświadczenie wydane jest na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017 r., poz. 1632).

 • Szkolenie stacjonarne

Zajęcia w trybie stacjonarnym organizujemy zawsze w każdą ostatnia środę miesiąca w godzinach od 9 do 17 w Ośrodku Szkoleniowym EKOFIT przy ul. Bema 95 w Tomaszowie Mazowieckim. Szkolenie trwa jeden dzień i jest przeprowadzane w niewielkiej grupie, dzięki czemu każdy uczestnik jest traktowany indywidualnie.

Aby osoby zainteresowane szkoleniem miały pewność, że stacjonarny kurs konserwatora hydrantów zewnętrznych odbędzie się w wyznaczonym terminie, nie uzależniamy jego organizacji od ilości chętnych.

 • Szkolenie online

Jeżeli mieszkasz na drugim końcu Polski, wcale nie musisz rezygnować ze szkolenia u nas – wszystkiego nauczymy Cię online. Kursantom wybierającym szkolenie online gwarantujemy materiały edukacyjne, w tym również filmy instruktażowe. Za dodatkową opłatą wysyłamy uczestnikowi zestaw podstawowych narzędzi, na których przetestuje i utrwali wiedzę uzyskaną z materiałów szkoleniowych.

Przez cały okres szkolenia nasi kursanci (również Ci, którzy wybrali szkolenie online) mogą konsultować się z trenerami. Udzielą oni odpowiedzi na pytania dotyczące zarówno zagadnień teoretycznych, jak i praktycznych.

UWAGA!

Jeśli po kursie online stwierdzisz, że jest on niewystarczający i chciałbyś jednak wziąć udział w kursie stacjonarnym to masz możliwość dołączyć do każdego z kursów, który jest organizowany w każdy ostatni wtorek miesiąca – w ramach poniesionych już kosztów.

Tak więc niczym nie ryzykujesz biorąc udział w kursie online. Jako jedyni w kraju oferujemy taką możliwość.

Czego nauczysz się podczas oferowanego przez nas szkolenia?

Teoria i praktyka muszą iść w parze, aby rezultaty były zadowalające. W czasie zajęć teoretycznych dowiesz się:

 • kto jest odpowiedzialny za wyposażenie np. zakładów pracy w urządzenia przeciwpożarowe i gaśnicze,
 • jakie są rodzaje hydrantów,
 • czym się kierować przy wyborze hydrantu, mając na uwadze rodzaj budynku,
 • jak prawidłowo rozmieścić i oznakować hydranty w budynku,
 • jakie są dopuszczalne minimalne wydajności i ciśnienia w hydrantach,
 • kiedy należy wykonać próbę węża hydrantowego,
 • jakie są różnice między konserwacją hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych.

Z materiałów edukacyjnych, które otrzymasz od nas, dowiesz się również, jakie błędy najczęściej są popełniane przez konserwantów podczas oceny stanu technicznego hydrantów zewnętrznych.

Jeżeli chodzi o praktykę, to przekażemy Ci konkretne umiejętności, dzięki którym będziesz w stanie rzetelnie wykonać swoją codzienną pracę. W czasie szkolenia nauczysz się:

 • przeprowadzać przeglądy, czynności konserwacyjne i badanie wydajności hydrantów zewnętrznych,
 • obsługiwać sprzęt pozwalający zmierzyć wydajność hydrantu,
 • rozpoznawać, czy inni konserwatorzy rzetelnie przeprowadzili badanie wydajności hydrantu,
 • sporządzać protokoły z wykonanych czynności, dzięki czemu zadbasz o formalną stronę tworzenia dokumentacji.

Podczas zajęć dowiesz się także, jak można przeprowadzić badanie wydajności hydrantów z kilku ujęć jednocześnie.

Co otrzymasz od nas po zakończeniu szkolenia?

 • Zaświadczenie o ukończeniu kursu

Pozytywne ukończenie kursu dla konserwatorów hydrantów zewnętrznych oznacza, że uzyskasz uprawnienia upoważniające Cię do wykonywania prac konserwacyjnych i przeglądów hydrantów zewnętrznych. Potwierdzeniem ukończenia kursu i zdania egzaminu będzie zaświadczenie, które otrzymasz od nas na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej.

Zaświadczenie potwierdzające nabycie kompetencji konserwatora hydrantów zewnętrznych wystawiamy na czas nieokreślony – jest ono ważne bezterminowo.

 • Plastikowy identyfikator

Wejście na teren zakładu pracy czy niektórych obiektów użyteczności publicznej łączy się z koniecznością wylegitymowania się. Z tego względu otrzymasz od nas plastikowy identyfikator. Przyda Ci się on, gdy będziesz musiał podać powód wizyty np. w portierni firmy. (Uwaga! Kursanci online, którzy chcą otrzymać legitymację, muszą przysłać nam zdjęcie w dobrej rozdzielczości).

 • Darmowy dostęp do “Aplikacji EKOFIT”

W prosty i przejrzysty sposób pozwala na wygenerowanie protokołów z przeglądów hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych. Za jej pośrednictwem stworzycie raporty, w których zawrzecie takie informacje jak wydajność, wypunktowanie prawidłowości z normą, sprawdzone elementy urządzenia, ich zdjęcia oraz lokalizacja. Aplikacja generuje protokoły w formacie PDF, który możecie wysłać mailowo lub zapisać i udostępnić na dysku Google.


Instrukcja korzystania z aplikacji (iPhone/iOS) – https://www.youtube.com/watch?v=7eNCBoJonv0
Instrukcja korzystania z aplikacji (Android) – https://www.youtube.com/watch?v=iSB3xYrbD_Q
Do pobrania (Android) – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nbprog.ekofit
Do pobrania (iOS) – https://apps.apple.com/pl/app/ekofit/id1586022045

 • Materiały szkoleniowe

Gdy będziesz chciał przypomnieć sobie wybrane tematy lub po prostu odświeżyć wiedzę, przyda Ci się dostęp do materiałów szkoleniowych. Wszystkim naszym kursantom bezpłatnie udostępniamy bazę wiedzy. Osoby, które wybrały kurs online, otrzymają od nas dostęp do elektronicznej bazy wiedzy. Po ukończeniu kursu, ich konto będzie w dalszym ciągu aktywne, dzięki czemu będą one mieć dostęp do aktualnych informacji.

Zrób kurs dla konserwatorów hydrantów zewnętrznych u nas i oszczędzaj

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto wykupić kurs właśnie u nas – koszty. Cena szkolenia stacjonarnego i online jest taka sama. Jeżeli zdecydujesz się zapisać również na szkolenia konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego i konserwatora hydrantów wewnętrznych, to za całość zapłacisz 1900 zł. Szkolenie konserwatora hydrantów zewnętrznych i konserwatora hydrantów wewnętrznych odbywa się łącznie i trwa jeden dzień.

Jesteś zainteresowany zrobieniem kursu dla konserwantów hydrantów zewnętrznych? Masz pytania? A może jesteś już zdecydowany? W pierwszym przypadku zapraszamy do kontaktu – zadzwoń: 608 404 427 lub napisz do nas: biuro@ekofit.pl. Jeżeli chcesz rozpocząć kurs, pobierz poniższy formularz zgłoszeniowy, a następnie odeślij go na adres: biuro@ekofit.pl.

117 opinii dla Kurs dla konserwatorów hydrantów zewnętrznych

 1. Grzegorz Wiśniewski

  Bardzo fachowo, profesjonalnie. Polecam.

 2. Adam Maczugowski

  Szkolenie przebiegło pomyślnie. Wszystkie informacje przekazane szczegółowo, profesjonalnie.

 3. Mirosław Grdeń

  Szkolenie oceniam na bardzo dobre.

 4. Norbert Pietrasik

  “informacje przekazywane jasno, rzeczowo i treściwie.

 5. MAYR Polska sp. z o. o.

  Fachowa, poparta doświadczeniami i sprzętem wiedza. Bardzo dobry kontakt ze szkolącym. Dziękuję za szkolenie.

 6. SOLID-BHP

  Tematyka kursu była obszerna. Kurs zawierał część teoretyczną i praktyczną z badania hydrantów oraz próby szczelności węża. Kurs został przeprowadzony rzeczowo i profesjonalnie przez Pana Dariusza. Jestem bardzo zawodolony z uczestnictwa w szkoleniu.

 7. ZHP Chorągiew Śląska

  Dziękuję za pełne i profesjonalne szkolenie.

 8. Gmina Radziejowice

  Szkolenie jest bardzo interesujące i wciągające. Polecam innym osobom!

 9. Krzysztof Kunert

  Prowadzący przekazał wystarczającą wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie w/w szkolenia.

 10. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Mirosław Kędzior

  kurs przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze z dobrze zaopatrzonym zapleczem. Wiedza przekazana jasno i dogłębnie. Polecam ten ośrodek.

 11. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Janusz Mlonka

  Bardzo dobre rzeczowe szkolenie, podające istoną wiedzę i podstawy prawne w zakrsie hydrantów wewnętrznych, zewnętrznych oraz przeprowadzania badań wydajności, sprawności, umiejscowiania w/w urządzeń p-poż.

 12. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Hubert Wiktorowicz

  Szkolenie przeprowadzone fachowo z naciskiem na aktualne wymogi i przepisy dotyczące hydrantów P-POŻ. oraz zagadnienia spotykane w codziennej eksploatacji.

 13. Piotr Duda

  Na szkoleniu poruszono wszystkie aspekty prawne i techniczne z zakresu szkolenia z dużą ilością zajęć praktycznych .

 14. Grzegorz Czarnowski

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Zagadnienia tłumaczone były w sposób zrozumiały. Bardzo dużo teorii i jeszcze więcej praktyki.

 15. Paweł Górecki

  Szkolenie zorganizowane w profesjonalny sposób. Prowadzący szkolenie bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Polecam kurs.

 16. Hubert Rogala

  Bardzo dobrze przygotowane merytorycznie. Część praktyczna w pełni pozwala zapoznać się ze wszystkimi aspektami potrzebnymi do wykonywania przeglądów hydrantów wew. i zew.

 17. Rafał Kroświcki

  Szkolenie prowadzone w sposób zrozumiały i na wysokim poziomie.

 18. Karol Skłodowski

  Wysoki poziom szkolenia i dobre przygotowanie prowadzącego.

 19. 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY Mariusz Wieruszewski

  Szkolenie prowadzone metodą wiązania praktyki z teorią. Bardzo wysoki poziom wiedzy prowadzącego, który przekazuje ją w bardzo przystępny sposób. Na wielki plus zasługuje metodyka prowadzenia części praktycznej.

 20. Justyna Kowalewska

  Szkolenie na temat, bardzo dobrze przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna. Osoba prowadząca bardzo dobrze przeprowadziła szkolenie i ma bardzo dużo wiedzy.

 21. Jarosław Pusty

  Szkolenie prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Wszystko wytłumaczone bardzo dobrze praktycznie jak
  i teoretycznie.

 22. Disegna Sp. z o.o. Sebastian Birecki

  Szkolenie szczegółowe, prowadzący kompetentny. Szkolenie godne polecenia!

 23. Paweł Kagankiewicz

  Szkolenie przeprowadzone w pełni profesjonalnie. Organizacja na wysokim poziomie. Prowadzący udziela odpowiedzi na pytania. Dużo ciekawych wiadomości. Szkolenie naprawdę godne polecenia.

 24. NEAPCO EUROPE Sp. z o.o. Adam Bilski

  Informacje przekazane na kursie były jasne. Szkolenie praktyczne odbyło się sprawnie. Instruktor prowadził zajęcia bardzo dobrze, wiedzę miał bardzo dużą i na wszelkie pytania dokładnie i zrozumiale odpowiedział.

 25. NEAPCO EUROPE Sp. z o.o. Piotr Pawlaczyk

  Szkolenie było przeprowadzone rzetelnie i na wszystkie pytania była udzielona konkretna odpowiedź. Miła i sympatyczna atmosfera.

 26. Tomasz Król

  Bardzo ciekawe zajęcia zwłaszcza praktyczne, przydatne materiały.
  Miłe Panie z biura.

 27. SJ CARGO Jakub Wiśniewski

  Rzeczowe podejście do tematu. Przydatne materiały szkoleniowe. Miła atmosfera.

 28. Sebastian Kolasa

  Konkretne informacje w odpowiedniej formie praktycznego szkolenia. Polecam!

 29. InstalEko Michał Płosa

  Bardzo interesujący kurs. Zajęcia praktyczne wykonane w terenie na hydrantach. Polecam!

 30. Maciej Szeląg

  Krótko, zwięźle i na temat.

 31. Norbert Całka-ML-INSTAL

  Szkolenie bardzo dobre.

 32. Grzegorz Kuraś

  Szkolenie jest ok.

 33. Tomasz Szrama-KPGK Sp.z o.o.

  Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie.

 34. Andrzej Kaźmierczak-KPGK Sp.z o.o.

  Szkolenie odbyło się na wysokim poziomie teoretycznym-prezentacja i omówienie zagadnień oraz praktycznym. Wysoka kultura oraz miła obsługa.

 35. Michał Gawrych

  W 100% polecam wszystkim kurs w formie stacjonarnej. W znakomity sposób prowadzone zajęcia, wszystko dokładnie omówione. Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania.

 36. Paweł Jankowski

  Kurs przeprowadzony bardzo szczegółowo i sumiennie. Wysoka kultura i widza do prowadzenia szkoleń.

 37. Robert Kębłowski

  Szkolenie prowadzone profesjonalnie z zawartością wiedzy teoretycznej i praktycznej.

 38. Joanna Stefańczyk

  Szkolenie przeprowadzone w sposób interesujący. Widać wiedzę i pasję prowadzącego

 39. Henryk Pasieka-ALCHEMIA SA

  Przekazanie dobrych wiadomości

 40. Grzegorz Hasikowski-ALCHEMIA SA

  Szkolenie wykonane profesjonalnie. Ocena bardzo dobra

 41. Grzegorz Strzeżek-Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp.z o.o.

  Jestem pod wrażeniem. Szkolenie na wysokim poziomie, bardzo dobry przekaz informacji. W skali od 1 do 6 oceniam na 6!

 42. Janusz Jagieliński-Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.

  Szkolenie w pełni profesjonalne. Prowadzący bardzo dobrze prowadzi wykłady.

 43. Karol Chrzanowski-Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.

  Szkolenie profesjonalne. Wszystko bardzo dobrze objaśnione. Część praktyczna w terenie też bez zastrzeżeń. Prowadzący zna się na rzeczy. Polecam ośrodek Ekofit!

 44. Paweł Bartczak-Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.

  Szkolenie prowadzone profesjonalnie, wiedza przekazana rzetelnie i czytelnie. Jestem zadowolony zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej.

 45. Andrzej Kucper

  Bardzo dobre i fachowe szkolenie. Warto było z niego skorzystać. Gorąco polecam.

 46. Adam Bronisz

  Prowadzący posiada duży zasób wiedzy.
  Wiedza przekazana w sposób prosty i zrozumiały.

 47. Patryk Jodkowski-PAGAT

  Szkolenie bardzo rzetelne i fachowe.
  Szeroka wiedza. Polecam każdemu.

 48. Rafał Filip

  Bardzo miła obsługa, fachowa wiedza, pomoc i przekazanie wiedzy na bardzo dużym poziomie.

 49. Jakub Smolin

  Wiedza teoretyczna przedstawiona w jasny i zrozumiały sposób. Zajęcia praktyczne w pełni pokazały sposoby prawidłowego przeprowadzenia przeglądów hydrantów.

 50. Adam Bronisz

  Kompetentny prowadzący. Wiedza przekazana w sposób prosty i zrozumiały.

 51. Andrzej Feliciak-MEGAM Sp. z o.o.

  Fachowo i rzetelnie przedstawiona wiedza z zakresu przeglądu hydrantów. Bardzo dokładne opisy działań praktycznych i teoretycznych.

 52. Marcin Dziedzic-MEGAM Sp.z o.o.

  Fachowo przekazana wiedza.
  Wystarczająca dokumentacja szkoleniowa.

 53. Karol Kurp

  Szkolenie odbyło się w sposób zrozumiały. Zaletą jest to, że po części teoretycznej przechodzimy do praktyki, co pozwala nam zweryfikować otrzymaną wcześniej wiedzę.

 54. Aleksandra Zaborowska

  Prowadzący przekazał wszystkie niezbędne informacje. Stosunek wyłożonej teorii do praktyki był odpowiedni. Uważam, że kurs był ciekawy, a przekazane materiały bardzo pomocne w przyszłej pracy.

 55. Marcin Szymański

  Miło 🙂 Profesjonalnie

 56. Ireneusz Szlauderbach

  Szkolenie prowadzone w sposób czytelny, profesjonalny i przystępny dla słuchacza. Polecam

 57. Emil Strzelecki

  Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, wszystkie zagadnienia zostały przedstawione w praktyce jak i w teorii.

 58. Paweł Strzelecki

  Zajęcia prowadzone ciekawie i wyczerpująco. Dużo zajęć praktycznych.

 59. Michał Kacprzak Ministerstwo Cyfryzacji

  Szkolenie przyzwoite, dużo praktyki. Materiał jasno przedstawiony. Polecam.

 60. Eugeniusz Miśkiewicz TELE-RADIOMECHANIKA

  Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie teoretycznym, jak i praktycznym. Udostępniono bardzo przydatne materiały i udzielono dostatecznych odpowiedzi na postawione pytania. Ogólnie oceniam szkolenie jako bardzo przydatne i bardzo dobrze przeprowadzone.

 61. Krystian Augustyn ASTOR Sp. z o.o.

  Kurs poprowadzony w pełni profesjonalnie. Bardzo dużo wiedzy praktycznej. Sprzęt wykorzystywany podczas kursu najwyższej jakości.

 62. Łukasz Adamiak

  Pozytywna. Rzeczowo i na temat profesjonalnie przeprowadzony kurs. Polecam

 63. Tomasz Bartkowski (zweryfikowany)

  Szkolenie w trybie on-line bardzo przejrzyste i w jasny sposob przedstawione zagadnienia. polecam zakup pakietu szkolen i zaoszczedzenia pieniedzy. Rzeczowa obsluga, osrodek godny polecenia.

 64. Zbigniew Jurkiewicz

  Szkolenie było bardzo merytoryczne i profesjonalne, wykazano się dużą wiedzą.

 65. Adam Mysłek Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

  Pełna informacja na temat konserwacji hydrantów zewnętrznych, przekazanie wiedzy w sposób dostępny i komunikatywny.

 66. Jacek Kaczmarek Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

  Szkolenie sprawnie i na temat.

 67. Andrzej Kałuża Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

  Szkolenie w pełni uzasadnione, sprawnie i na temat.

 68. Zakład usługowo handlowy konserwacja gaśnic Łukasz Słomka

  Polecam kurs. Miło spędzony czas. Profesjonalnie przekazana wiedza.

 69. Zakład usługowo handlowy konserwacja gaśnic Bogdan Słomka

  Jestem zadowolony ze szkolenia.

 70. BLIFINGER HSG FM Seweryn Szuster

  Opinia o szkoleniu pozytywna 🙂

 71. BLIFINGER HSG FMSeweryn Szuster

  Ciekawe i konkretne.

 72. Joachim Boronowski ALCHEMIA S.A. Oddział Walcownia Rur

  Bardzo interesujące doświadczenia, dużo wiedzy technicznej i praktycznej.

 73. Pasieka Andrzej

  Szkolenie bardzo interesujące dużo zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej.
  Szkolenie przygotowane na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym.

 74. Paweł Świątek

  Szkolenie z najważniejszych tematów potrzebnych do konserwacji, oraz do wykonania danej pracy.

 75. Grzegorz Giszka

  Opinia o szkoleniu pozytywna.

 76. Dominik Kacprzak P.H.U. “ZEKR”

  Ośrodek godny polecenia.

 77. Karol Maksimowicz Zakład Wodociągów Kanalizacji Sp. z o.o.

  Jestem zadowolony.

 78. Mateusz Kacperski FIRE-MED

  Szkolenie 3 X TAK

 79. Łukasz Rangotis CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Duży plus dla strony praktycznej.

 80. Tomasz Palmowski Gminny Zakład Komunalny w Dębrówce Wielkiej

  Bardzo pozytywnie.

 81. Tomasz Blicharz

  Szkolenie przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie.Atmosfera super.

 82. Paweł Sarnowski Firma Ogólnobudowlana

  Szkolenie bardzo wyczerpujące, jasno wytłumaczone, szeroka wiedza przekazana przez trenera.

 83. Zbigniew Ziółkowski OPTEX S.A.

  Jak najbardziej pozytywna.

 84. Michał Kornas BMK SERVICE

  POLECAM

 85. Marek Orzeszko Zakład Usług Komunalnych Cybinka Sp.z o.o.

  Bardzo dobry

 86. Instytut Matki i Dziecka

  Zarówno aspekty teoretyczne i praktyczne kursów dla konserwatorów gasnic oraz konserwatorów hydrantów wewnętrznych i zewnetrznych są przydatne w wykorzystaniu zadań konserwatora. Wiedza ta przydaje się również dla inspektorów ppoż,którzy powinni nadzorować pracę konserwatorów.

 87. CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o. Arkadiusz Jaskulak

  Bardzo dobre szkolenie.Część teoretyczna i praktyczna w pełni przedstawiona,zagadnienia z omawianego tematu.

 88. RES-MAX Sp z o.o. Tomasz Kordowski

  Merytoryczne i sprawne.

 89. Marcin Pozłutko

  Szkolenie zawdzięcza sobie tak wysokie oceny dzięki wiedzy i doświadczeniu prowadzącego, oraz atmosfery panującej w firmie.

 90. Marcin Kowalczyk Johnson Controls

  Bardzo fajne szkolenie.

 91. Arkadiusz Lewek

  Odpowiednia i konkretna wiedza.Cenne wskazówki przedstawione w praktyce.

 92. Wojciech Nadajczyk Johnson Controls Int. Sp. z o.o. – 29 lipca 2015

  Szkolenie przeprowadzono profesjonalnie z udziałem nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz z zajęciami praktycznymi.

 93. Stanisław Sieraniewicz PROBEN Bernard Protasiewicz

  Kurs był przeprowadzony dobrze ze strony teoretycznej i praktycznej.

 94. Łukasz Protasiewicz PROBEN Bernard Protasiewicz – 24 lipca 2015

  Szkolenie było dość interesujące, a na pewno zdobyta widza przydatna w pracy.

 95. Piotr Kaczmarek INTERLIS

  Było OK! , chodź trochę zimno i byłem głodny bo nie było obiadku.

 96. Jacek Tatko FM Solution

  Przydatne, wyczerpujące tematy, merytoryczne.

 97. Marek Grabowski INTERLIS

  Ciekawe, merytoryczne,pełne sympatii ze strony prowadzącego.

 98. Tomasz Rojek FM Solution

  Bez zastrzeżeń.

 99. Zdzisław Soboń Zakład Obsługi Komunalnej Zamość

  Jestem zadowolony z prowadzenia kursu.

 100. Marian Solan Gminny Zakład Obsługi Komunalnej Gminy Zamość

  Jestem bardzo zadowolony z prowadzenia kursu.

 101. Rafał Sroka FM Solution

  NA WIELKIE “6”

 102. Maciej Zieliński

  Polecam w 100%

 103. Zbigniew Stankiewicz PUNKT BHP PPOŻ (zweryfikowany)

  Szkolenie było bardzo pożyteczne.

 104. Beata Stosik – Szmaglińska BEABHP

  Szkolenie interesujące, informacje dobrze przekazane, wytłumaczone, zrozumiałe. Dużo praktyki!

 105. Andrzej Wiśniewski Instel S.C.

  Dobra pozwalająca na prawidłowe wykonywanie przyszłych czynności konserwacyjnych.

 106. Adam Sikorski FW ASKOO

  Bardzo dobre szkolenie praktyczne i teoretyczne. Kompetentny prowadzący szybko i skutecznie przekazywał informacje niezbędne do wykonywania przeglądów i konserwacji.

 107. Iwona Malecka-Maciejewska PUP w Koninie

  Szkolenie było przeprowadzone w sposób prosty i obrazowy.

 108. Dariusz Westenholz

  Jestem pierwszym uczestnikiem kursu, który odbył szkolenie przez internet. Materiały szkoleniowe przygotowane zostały profesjonalnie, pomoc telefoniczna. Jestem zadowolony i polecam kurs.

 109. Marcin Kapiec

  Uważam, że w czasie prowadzenia szkolenia zwrócono uwagę na najistotniejsze sprawy natury prawnej (przepisy), a także przedstawiono praktyczne wskazówki dotyczące konserwacji hydrantów.

 110. Adam Kot

  Bardzo dobra – wysoka fachowość i kompetencje

 111. Marek Gradowski

  Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. będę polecał ewentualnie chętnych do udziału w szkoleniu.

 112. Dariusz Hovad

  Rewelacyjne, proste i skuteczne szkolenie. Polecam wszystkim zainteresowanym.

 113. Andrzej Dunajski

  Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Profesjonalnie przeprowadzone zajęcia praktyczne były doskonałym uzupełnieniem przekazanej wiedzy teoretycznej.

 114. Grzegorz Rafalski

  Składam serdecznie podziękowanie za profesjonalizm oraz wysokie kompetencje zaprezentowane w czasie szkolenia. Uczestnictwo w powyższym szkoleniu w znacznym stopniu poszerzyło moją wiedzę oraz pozwoliło mi nabyć umiejętności praktyczne.

 115. Marcin Wróbel

  Firma “EKOFIT” zorganizowała szkolenie rzetelnie i terminowo, na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Firma opracowała bardzo dobre materiały szkoleniowe, odpowiadające potrzebom szkolenia teoretycznego jak i praktycznego.

 116. Ryszard Dębski

  Oceniam szkolenie oraz wiedzę trenera bardzo dobrze. Materiały szkoleniowe oraz zajęcia praktyczne na wysokim poziomie

 117. Tomasz Zelek F.H.U. POŻARNIK

  Kurs profesjonalny. Bardzo przydatne informacje. Prowadzony przez wykwalifikowanego szkoleniowca.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.