Promocja!

Kurs dla konserwatorów hydrantów wewnętrznych

(148 opinii klienta)

750.00 

Opis

W każdym zakładzie pracy muszą się systematycznie odbywać przeglądy i prace konserwacyjne hydrantów – tak wynika z rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów. Nie mogą tego robić przypadkowe osoby, ale fachowcy – osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Jeżeli chcesz wyspecjalizować się w wykonywaniu takich prac, musisz zdobyć niezbędne uprawnienia. Możesz to zrobić na przygotowanym przez nas kursie.

Kurs konserwacji hydrantów wewnętrznych – co oferujemy?

Dotychczas z zasadami BHP miałeś styczność jedynie jako pracownik? Nie orientujesz się w przepisach PPOŻ? Zaczniemy zatem od podstaw, dzięki czemu zdobędziesz niezbędną wiedzę, a następnie utrwalisz ją i usystematyzujesz. Kurs konserwacji hydrantów wewnętrznych został tak opracowany, aby każdemu uczestnikowi dać solidne podstawy i praktyczne umiejętności, które przydadzą się podczas codziennej pracy.

Jesteś zainteresowany kursem? Szkolenie możesz odbyć:

 • Stacjonarnie. Zajęcia odbywają się zawsze w każdą ostatnią środę miesiąca w godzinach od 9 do 17 w Ośrodku Szkoleniowym EKOFIT przy ul. Bema 95 w Tomaszowie Mazowieckim. Zajęcia są przeprowadzane przez trenera, a każdy z uczestników otrzymuje niezbędne materiały.
 • Online. Z uwagi na inne zobowiązania lub odległość nie możesz pozwolić sobie na kurs stacjonarny? Proponujemy Ci kurs online, dzięki któremu również zyskasz niezbędne umiejętności.

Kurs online odbywa się w trybie samokształcenia kierowanego. Po zapisaniu się na szkolenie, otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych, w tym również do filmów instruktażowych. Dzięki materiałom edukacyjnym udostępnianym w zróżnicowanej formie, każdy kursant dowie się, jak odbywa się konserwacja hydrantów i na jakie elementy należy zwrócić szczególną uwagę.

Aby zapewnić kursantom, którzy wybiorą kurs online możliwie największe wsparcie, oferujemy także pojawiające się na filmach narzędzia. W ten sposób uczestnik kursu będzie mógł ćwiczyć poszczególne umiejętności, oglądając filmiki instruktażowe. To sposób, aby przyswoić i utrwalić wiedzę praktyczną.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nasz kurs?

Podczas pracy jako konserwator hydrantów wewnętrznych, będziesz musiał wykazać się wiedzą i konkretnymi umiejętnościami. Od Twoich kompetencji będzie zależeć bezpieczeństwo innych. Z tego względu tak duży nacisk kładziemy, aby każdy kursant po skończeniu kursu posiadał praktyczne umiejętności. Wybierając przygotowane przez nas szkolenie, możesz być pewien, że zapoznamy Cię z podstawowymi zagadnieniami – dowiesz się:

 • jak prawidłowo dobrać, rozmieścić i oznakować hydranty,
 • jakie są rodzaje hydrantów i gdzie dany ich rodzaj powinien zostać umieszczony,
 • przy jakim ciśnieniu należy przeprowadzić próbę węży hydrantowych.

Ponieważ Twoja praca będzie polegać na wykonywaniu określonych czynności w zakładach pracy, to specjaliści przekażą Ci wiedzę, dzięki której będziesz:

 • potrafił dokonać przeglądu i prac konserwacyjnych hydrantów wewnętrznych,
 • wiedział, jak skorzystać ze sprzętu służącego do badania wydajności hydrantów,
 • umiał przygotować protokół z czynności konserwacyjnych oraz wykonanego badania wydajności.

W czasie zajęć – czy to stacjonarnych, czy też odbywających się online – zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci:

 • fachowo ocenić, czy inny specjalista w prawidłowy sposób przeprowadził przegląd hydrantu wewnętrznego oraz badanie jego wydajności,
 • określić, kto jest odpowiedzialny za wyposażenie budynku w urządzenia przeciwpożarowe i gaśnicze, dzięki czemu będzie mógł uzgodnić z nim aktualne wyposażenie,
 • upewnić się, że na kontrolce konserwatora znajdują się wszelkie niezbędne informacje.

Gdy zawodzi czynnik ludzki, może dojść do poważnych konsekwencji. W przypadku BHP i zaniedbań w obszarze PPOŻ mogą one być tragiczne. Z  tego względu podczas szkolenia poznasz podstawowe i najczęściej popełniane błędy przy konserwacji hydrantów. Dzięki ich znajomości, będziesz wiedział, co wymaga Twojej szczególnej uwagi.

Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby nasi kursanci nabyli praktyczne umiejętności. Z tego względu nie zostawiamy ich bez niezbędnej pomocy – wszelkie pytania są mile widziane, a nasi trenerzy zawsze chętnie powtarzają z kursantami materiał, który nie został do końca przyswojony i opanowany.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz zaświadczenie

Ukończenie szkolenia oznacza, że będziesz posiadał niezbędne umiejętności, aby rozpocząć pracę na stanowisku konserwatora hydrantów wewnętrznych. Zdobytą przez Ciebie wiedzę potwierdzimy, wydając Ci zaświadczenie. Wystawiamy je na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej. Posiadając taki dokument, będziesz mógł przeprowadzać czynności serwisowe hydrantów wewnętrznych.

Zaświadczenie wydane jest na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2017 r., poz. 1632).

Poza zaświadczeniem, otrzymasz od nas również plastikowy identyfikator (przykładowy prezentujemy poniżej). Przyda Ci się on, gdy będziesz wchodził na teren zakładów pracy – wówczas okazanie identyfikatora lub dokumentu potwierdzającego tożsamość jest niezbędne.

Uwaga! Osoby, które zdecydują się na kurs online, muszą pamiętać o przesłaniu nam zdjęcia w dobrej rozdzielczości.

Kursanci online otrzymają od nas materiały

Przykładamy szczególną uwagę do tego, aby uczestnicy naszych szkoleń radzili sobie z wykonywaniem codziennych obowiązków. Z tego względu osoby, które wybiorą nasz kurs online, nie pozostaną bez dostępu do materiałów po jego zakończeniu – udostępniamy im bazę wiedzy w wersji zarówno elektronicznej, jak i papierowej. Materiały dostępne w wersji elektronicznej są systematycznie aktualizowane – zawsze będziesz miał dostęp do aktualnych danych. Gdy pojawi się taka konieczność, zawsze będziesz mógł zajrzeć do notatek, aby odświeżyć lub usystematyzować wiedzę.

– Dodatkowo każdy uczestnik kursu online otrzymuje kontakt do trenera, u którego może rozwiać swoje wątpliwości. To gwarantuje, że uczestnicy naszych kursów nie pozostają bez pomocy – zawsze mogą liczyć, że udzielimy wyczerpujących odpowiedzi.

– Darmowy dostęp do “Aplikacji EKOFIT” w prosty i przejrzysty sposób pozwala na wygenerowanie protokołów z przeglądów hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych. Za jej pośrednictwem stworzycie raporty, w których zawrzecie takie informacje jak wydajność, wypunktowanie prawidłowości z normą, sprawdzone elementy urządzenia, ich zdjęcia oraz lokalizacja. Aplikacja generuje protokoły w formacie PDF, który możecie wysłać mailowo lub zapisać i udostępnić na dysku Google.


Instrukcja korzystania z aplikacji (iPhone/iOS) – https://www.youtube.com/watch?v=7eNCBoJonv0
Instrukcja korzystania z aplikacji (Android) – https://www.youtube.com/watch?v=iSB3xYrbD_Q
Do pobrania (Android) – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nbprog.ekofit
Do pobrania (iOS) – https://apps.apple.com/pl/app/ekofit/id1586022045

UWAGA!

Jeśli po kursie online stwierdzisz, że jest on niewystarczający i chciałbyś jednak wziąć udział w kursie stacjonarnym to masz możliwość dołączyć do każdego z kursów, który jest organizowany w każdy ostatni wtorek miesiąca – w ramach poniesionych już kosztów.

Tak więc niczym nie ryzykujesz biorąc udział w kursie online. Jako jedyni w kraju oferujemy taką możliwość.

Szkolimy kompleksowo

Czy wiesz, że możesz zrobić u nas kurs nie tylko konserwatora hydrantów wewnętrznych, lecz także konserwatora hydrantów zewnętrznych i konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego? Większy zakres kompetencji oznacza dla Ciebie możliwość pozyskania większej ilości klientów lub znalezienia lepiej płatnej posady. To nie wszystko – dla osób, które zdecydują się zrobić u nas wszystkie trzy kursy, przewidzieliśmy zniżkę – ich łączna cena wynosi 1900 zł.

Kurs konserwatora hydrantów wewnętrznych i kurs konserwatora hydrantów zewnętrznych trwają łącznie jeden dzień.

Jesteś zainteresowany odbyciem szkolenia właśnie u nas? Nie zwlekaj – już dziś wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a następnie odeślij go na adres: biuro@ekofit.pl.

Jeżeli masz wątpliwości lub chcesz dopytać o organizowane przez nas szkolenia, nie wahaj się – skontaktuj się z nami, a chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i wyczerpująco odpowiemy na Twoje pytania.

Zadzwoń: 608 404 427 lub napisz: biuro@ekofit.pl – chętnie pomożemy!

148 opinii dla Kurs dla konserwatorów hydrantów wewnętrznych

 1. Grzegorz Wiśniewski

  Bardzo fachowo, profesjonalnie. Polecam.

 2. Adam Maczugowski

  Szkolenie przebiegło pomyślnie. Wszystkie informacje przekazane szczegółowo, profesjonalnie.

 3. Zakład Usług Rolniczych Zbigniew Nogalski

  Profesjonalnie, milo i przyjemnie.

 4. Maciej Cecotka

  Rzetelna wiedza przekazana w przystępnej formie. Umiejętność prowadzącego zaangażowania uczestników w dyskusję.

 5. SOLID-BHP

  Kurs zawiera zarówno część teoretyczną i praktyczną co wyczerpuje wszystkie zakresy. Część praktyczna przedstawiona w sposób jasny, czytelny.

 6. PPHU BLUE TEAM Tomasz Kopczyński

  Po raz kolejny spotkaliśmy się na kursie i nadal poziom szkolenia nie odbiega od ideału. Profesjonalizm kadry szkoleniowej, jak i obsługi na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!

 7. Enermitel sp. z o. o.

  Bardzo ciekawie. Duża dawka wiedzy teoretycznej, jeszcze większa dawka wiedzy praktycznej. Polecam.

 8. Enermitel sp. z o. o.

  Dużo wiedzy praktycznej w bardzo prosty sposób. Możliwość praktycznej weryfikacji na miejscu.

 9. ENEA WYTWARZANIE sp. z o. o.

  Odczucie pozytywne łącznie z podejściem do kursantów, okazana wyrozumiałość i cierpliwość do uczestników szkolenia. Bardzo cenne uwagi odnośnie możliwości spotkania różnych usterek. Polecam.

 10. Adam Sobierajski

  Szkolenie przeprowadzone w miłej atmosferze na profesjonalnych sprzętach. Bardzo dobrze i rzetelnie przekazane informację i wiadomości na temat danego szkolenia. Jestem zadowolony z przeprowadzonego szkolenia, mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy na kolejnych kursach. Polecam w 100%.

 11. Krzysztof Kunert

  Prowadzący przekazał wystarczającą wiedzę teoretyczną i praktyczną w zakresie w/w szkolenia.

 12. Przemysław Urbański

  Szkolenie przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Celująco.

 13. Piotr Duda

  Na szkoleniu poruszono wszystkie aspekty prawne i techniczne z zakresu szkolenia z dużą ilością zajęć praktycznych

 14. Grzegorz Czarnowski

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie . Zagadnienia tłumaczone były w sposób zrozumiały . Bardzo dużo teorii i jeszcze wiecej praktyki .

 15. Paweł Górecki

  Szkolenie zorganizowane w profesjonalny sposób . Prowadzący szkolenie bardzo dobrze przygotowany merytorycznie . Polecam kurs .

 16. Hubert Rogala

  Bardzo dobrze przygotowane merytorycznie. Część praktyczna w pełni pozwala zapoznać się ze wszystkimi aspektami potrzebnymi do wykonywania przeglądów hydrantów wew. i zew.

 17. Rafał Kroświcki

  Szkolenie prowadzone w sposób zrozumiały i na wysokim poziomie.

 18. Karol Skłodowski

  Wysoki poziom szkolenia i dobre przygotowanie prowadzącego.

 19. 13 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY Mariusz Wieruszewski

  Szkolenie prowadzone metodą wiązania praktyki z teorią. Bardzo wysoki poziom wiedzy prowadzącego, który przekazuje ją w bardzo przystępny sposób. Na wielki plus zasługuje metodyka prowadzenia części praktycznej.

 20. PGNiG Paweł Brzezik

  Szkolenie szczegółowe, prowadzący kompetentny, szkolenie godne polecenia.

 21. NEAPCO EUROPE Sp. z o.o. Piotr Pawlaczyk

  Szkolenie było przeprowadzone rzetelnie i na wszystkie zadane pytania była udzielona konkretna odpowiedź. Miła i sympatyczna atmosfera.

 22. NEAPCO EUROPE Sp. z o.o. Tomasz Kaczmarek

  Szkolenie przeprowadzone prawidłowo. Zapoznałem się z zagadnieniami i uzyskałem odpowiedzi na zadane pytania. Prowadzący jasno i przejrzyście wszystko przekazał. Zostaliśmy przeszkoleni z obsługi sprzętu – praktyka.

 23. NEAPCO EUROPE Sp. z o.o. Adam Bilski

  Informacje przekazane na kursie były jasne. Szkolenie praktyczne odbyło się sprawnie. Instruktor prowadził zajęcia bardzo dobrze, wiedzę miał bardzo dużą i na wszelkie pytania dokładnie i zrozumiale odpowiedział

 24. Paweł Kagankiewicz

  Szkolenie przeprowadzone w pełni profesjonalnie. Organizacja na wysokim poziomie. Prowadzący udziela odpowiedzi na pytania. Dużo ciekawych wiadomości. Szkolenie naprawdę godne polecenia

 25. Tomasz Król

  Bardzo ciekawe zajęcia zwłaszcza praktyczne. Przydatne materiały.
  Miłe Panie z biura.

 26. SJ CARGO Jakub Wiśniewski

  Rzeczowe podejście do tematu, przydatne materiały szkoleniowe.
  Miła atmosfera!

 27. Maciej Szeląg

  Krótko, zwięźle i na temat:))

 28. Michał Płosa

  Bardzo interesujący kurs. Wiele zagadnień poruszone na wykładach. Podczas szkolenia zajęcia praktyczne wykonane na terenie, na hydrantach. Polecam

 29. Sebastian Kolasa

  Konkretne informacje w odpowiedniej formie praktycznego szkolenia.

 30. Waldemar Adamiec

  Super szkolenie, duża wiedza prowadzącego.

 31. Adrian Czerw-BHP Protection

  Merytoryczne i przejrzyste szkolenie, pełne przykładów praktycznych.

 32. Jakub Ledkiewicz-Instalatorstwo Sanitarne

  Bardzo ciekawe szkolenie. Profesjonalna obsługa i sprzęt. Wysoka jakość, dużo przydatnej wiedzy. Polecam!

 33. Sławomir Dąbrowski-CBRE Sp. z o.o.

  Szkolenie przeprowadzone kompetentnie. Materiały szkoleniowe przygotowane profesjonalnie. Kurs dobrze przygotowuje do wykonywania omawianych przeglądów.

 34. Patryk Milczarek-CBRE Sp. z o.o.

  Wiedza praktyczna i teoretyczna przekazana w sposób bardzo zrozumiały i oceniam szkolenie w skali od 1 do 10 na 20 !!!
  Dziękuję

 35. Marek Pryputeń-CBRE Sp. z o.o.

  Fachowo i konkretnie.

 36. Mariusz Wojnowski-CBRE Sp. z o.o.

  Szkolenie Super !!!

 37. Waldemar Bechert-CBRE Sp. z o.o.

  Super szkolenie.

 38. Rafał Borowski-CBRE Sp. z o.o.

  Szkolenie bez uwag.

 39. Eugeniusz Narloch-CBRE Sp. z o.o.

  Szkolenie bardzo dobre.

 40. Michał Aszenberg-CBRE Sp. z o.o.

  Profesjonalnie, miło i fachowo.

 41. Jacek Jezierski-CBRE Sp. z o.o.

  Kurs przeprowadzony prawidłowo, rzeczowo i sprawnie, z praktyczną formą przekazania wiedzy.

 42. Grzegorz Zdrojewski-CBRE Sp. z o.o.

  Szkolenie oceniam bardzo dobrze, zakres szkolenia wyczerpujący, zagadnienia w pełni związane z tematem. Teoria przedstawiona w sposób przystępny, materiały szkoleniowe wystarczające, praktyka wraz ze sprzętem bardzo dobrze przekazana.

 43. Jan Majewski-CBRE Sp. z o.o.

  Szczegółowo omówiono zakres prac przy badaniu hydrantów. Przekazano wystarczający zakres informacji teoretycznych. Praktycznie wykonano przeglądy i testy.

 44. Dariusz Paszkowski

  Mimo moich ograniczeń pojmowania rzeczy – wykładowca przy pomocy szeregów pomocy naukowych zdołał mi przekazać w sposób przystępny istotne tematy. Wielki pozytyw. Dziękuje.

 45. Grzegorz Kuraś

  Szkolenie jest ok.

 46. Wojciech Kaźmierczak-CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Profesjonalnie. Nic dodać, nic ująć.

 47. Andrzej Jakubczyk-CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Szkolenie przeprowadzone bardzo dobrze, z właściwym przekazaniem informacji do kursantów.

 48. Mirosław Ręgowski-CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Ciekawe szkolenie. Wiedza nabyta podczas jego trwania na pewno przyda mi się w pracy.

 49. Norbert Całka-ML-INSTAL

  Szkolenie bardzo dobre.

 50. Bartłomiej Grzywiński- CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Szkolenie bardzo rzeczowe, przebiegło w miłej atmosferze. Pan szkoleniowiec posiada bardzo dużą wiedzę i odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania.

 51. Janusz Kopacki- CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Profesjonalne szkolenie, wrócę tu na pewno.

 52. Dariusz Poławski- CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Przyjemna atmosfera, rzeczowe podejście. Dużym plusem są zajęcia praktyczne.

 53. Piotr Muszyński- CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Szkolenie merytoryczne prowadzone bardzo dobrze.

 54. Michał Gawrych

  W 100% polecam wszystkim kurs w formie stacjonarnej. W znakomity sposób prowadzone zajęcia, wszystko dokładnie omówione. Kurs spełnił moje oczekiwania.

 55. Andrzej Reszel – CBRE Corporate Outsourcing

  Szkolenie przeprowadzone było profesjonalnie.

 56. Tadeusz Ćwil – CBRE Corporate Outsourcing

  Szkolenie profesjonalne. Ocena bardzo dobra.

 57. Bartłomiej Brodek – CBRE Corporate Outsourcing

  Szkolenie w pełni przekazujące niezbędną wiedzę teoretyczna i praktyczną. Ośrodek Szkoleniowy EKOFIT godny polecenia.

 58. Janusz Wojtasik – CBRE Corporate Outsourcing

  Szkolenie przeprowadzono profesjonalnie, zarówno teoria, jak i praktyka.

 59. Stanisław Dul

  Rzeczowo i konkretnie przekazane wiadomości na temat obsługi hydrantów.

 60. Tomasz Gołąb – Polnec Sp. z o.o.

  Konkretne i rzeczowe szkolenie. Wiedza przekazana w jasny i zrozumiały sposób.

 61. Paweł Jankowski

  Kurs przeprowadzony bardzo szczegółowo i sumiennie. Wysoka kultura i wiedza do prowadzenia szkoleń.

 62. Robert Kębłowski

  Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, z zawartością wiedzy teoretycznej i praktycznej

 63. Grzegorz Małek – Tele-Serwis Sp. zo.o.

  Kurs poszerzył moją wiedzę.

 64. Andrzej Krauze Dozamel Sp. z o.o.

  Kurs on-line przygotowany bardzo profesjonalnie, rzetelnie i ciekawie. Przygotowany materiał w pełni pozwala nabyć umiejętności i wiedzę potrzebną do wykonywania przeglądów i pomiarów hydrantów. Po zaliczeniu testu końcowego, bardzo szybko przysłano zaświadczenie wraz z legitymacją konserwatora. Polecam korzystanie z Waszych szkoleń 🙂

 65. Grzegorz Hasikowski-ALCHEMIA SA

  Szkolenie wykonane bardzo profesjonalnie. Ocena bardzo dobra

 66. Henryk Pasieka-ALCHEMIA SA

  Przekazanie dobrych wiadomości

 67. Joanna Stefańczyk

  Szkolenie przeprowadzone w sposób interesujący. Widać wiedzę i pasję prowadzącego.

 68. Andrzej Kucper

  Szkolenie bardzo pierwsza klasa, polecam.

 69. Piotr Jaroszek-PHU Baja

  Szkolenie prowadzone profesjonalnie z dużym przekazem wiedzy teoretycznej i praktycznej. Duży plus za dobrze opracowane i przygotowane materiały do szkolenia.

 70. Piotr Jarowski-WIPASZ SA

  Polecam – szybko i konkretnie.

 71. Adam Olas-CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o.

  Bardzo dobre szkolenie

 72. Adam Bronisz

  Prowadzący posiada duży zasób wiedzy.
  Wiedza przekazana w sposób prosty i zrozumiały.

 73. Patryk Jodkowski-PAGAT

  Szkolenie bardzo rzetelne i fachowe.
  Szeroka wiedza. Polecam każdemu.

 74. Rafał Filip

  Bardzo miła obsługa, fachowa wiedza, pomoc i przekazanie wiedzy na bardzo dużym poziomie.

 75. Jakub Smolin

  Wiedza teoretyczna przedstawiona w jasny i zrozumiały sposób. Zajęcia praktyczne w pełni pokazały sposoby prawidłowego przeprowadzenia przeglądów hydrantów.

 76. Adam Bronisz

  Kompetentny prowadzący. Wiedza przekazana w sposób prosty i zrozumiały.

 77. Andrzej Feliciak-MEGAM Sp. z o.o.

  Fachowo i rzetelnie przedstawiona wiedza z zakresu przeglądu hydrantów. Bardzo dokładne opisy działań praktycznych i teoretycznych.

 78. Marcin Dziedzic-MEGAM Sp.z o.o.

  Fachowo przekazana wiedza.
  Wystarczająca dokumentacja szkoleniowa.

 79. Radosław Sidłowski-FIRE MEN

  Bardzo duża wiedza osoby szkolącej. Szkolenie odbywa się w warunkach przyjaznych dla kursantów. Materiały oraz slajdy wyświetlane przejrzyście i zrozumiale. Część praktyczna jest przeprowadzona doskonale i wytłumaczona dla kursantów. Każdy sam może zrobić pomiar ciśnienia oraz zrobić kontrolę hydrantów. Polecam firmę EKOFIT.

 80. Karol Kowalewski

  Kurs przeprowadzony w przyjaznej atmosferze. Instruktor z szeroką wiedzą w prosty sposób potrafi ją przekazać.

 81. Andrzej Gierszewski

  Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, bardzo praktyczny. Wskazówki, rady, spostrzeżenia podane na kursie na pewno przydarzą się w życiu zawodowym. Z pewnością jest to ważne, gdy zaczyna się pracę w tym kierunku. Bardzo dziękuję.

 82. Dawid Szymański

  Pełen profesjonalizm. Do tej pory nie byłem na bardziej wartościowym kursie. Pełne zaangażowanie prowadzącego. Tak trzymać!

 83. Emil Strzelecki

  Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, wszystkie zagadnienia zostały przedstawione w praktyce jak i w teorii.

 84. Paweł Strzelecki

  Zajęcia prowadzone ciekawie i wyczerpująco. Dużo zajęć praktycznych.

 85. Michał Kacprzak Ministerstwo Cyfryzacji

  Szkolenie przyzwoite, dużo praktyki. Materiał jasno przedstawiony. Polecam.

 86. Eugeniusz Miśkiewicz TELE-RADIOMECHANIKA

  Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie teoretycznym, jak i praktycznym. Udostępniono bardzo przydatne materiały i udzielono dostatecznych odpowiedzi na postawione pytania. Ogólnie oceniam szkolenie jako bardzo przydatne i bardzo dobrze przeprowadzone.

 87. Krystian Augustyn ASTOR Sp. z o.o.

  Kurs poprowadzony w pełni profesjonalnie. Bardzo dużo wiedzy praktycznej. Sprzęt wykorzystywany podczas kursu najwyższej jakości.

 88. Kamil Kosiński

  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie, świetne szkolenie teoretyczne i praktyczne

 89. Hubert Matczak

  Wiedza poparta doświadczeniem, konkretnie, sensownie, profesjonalnie. POLECAM!

 90. Łukasz Adamiak

  Pozytywna. Rzeczowo i na temat profesjonalnie przeprowadzony kurs. Polecam

 91. Tomasz Bartkowski (zweryfikowany)

  Szkolenie w trybie on-line bardzo przejrzyste . Zagadnienia opracowane i przedstawione w jasny sposob. Polecam zakup pakietu szkolen i zaoszczedzenia pieniedzy. Rzeczowa obsluga, osrodek godny polecenia.

 92. Bogdan Kulhawczuk Zółty Trójkąt

  Szybko, sprawnie i na temat.

 93. Zbigniew Jurkiewicz

  Szkolenie było bardzo merytoryczne i profesjonalne, wykazano się dużą wiedzą.

 94. Zakład usługowo handlowy konserwacja gaśnic Patryk Słomka

  Szkolenie przebiegło bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Osoby prowadzące kurs podchodzą sumiennie do swojej pracy.

 95. Zakład usługowo handlowy konserwacja gaśnic Łukasz Słomka

  Polecam kurs. Miło spędzony czas. Profesjonalnie przekazana wiedza.

 96. Zakład usługowo handlowy konserwacja gaśnic Bogdan Słomka

  Jestem zadowolony ze szkolenia.

 97. BLIFINGER HSG FM Daniel Zych

  Ciekawe i konkretne.

 98. BLIFINGER HSG FM Seweryn Szuster

  Opinia o szkoleniu pozytywna 🙂

 99. Joachim Boronowski ALCHEMIA S.A. Oddział Walcownia Rur

  Bardzo interesujące doświadczenia, dużo wiedzy technicznej i praktycznej.

 100. Pasieka Andrzej

  Szkolenie bardzo interesujące dużo zdobytej wiedzy teoretycznej i praktycznej.
  Szkolenie przygotowane na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym.

 101. Paweł Świątek

  Szkolenie z najważniejszych tematów potrzebnych do konserwacji, oraz do wykonania danej pracy.

 102. Grzegorz Giszka

  Opinia o szkoleniu pozytywna.

 103. Dominik Kacprzak P.H.U. “ZEKR”

  Ośrodek godny polecenia.

 104. Karol Maksimowicz Zakład Wodociągów Kanalizacji Sp. z o.o.

  Jestem zadowolony.

 105. Mateusz Kacperski FIRE-MED

  Szkolenie 3 x TAK

 106. Łukasz Rangotis CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Duży plus dla strony praktycznej.

 107. Wojciech Witczak

  Konkretnie

 108. Łukasz Izdebski Państwowa Straż Pożarna

  Szkolenie przeprowadzone bardzo rzetelnie.Wszystkie niezbędne informacje przekazane,zajęcia praktyczne bardzo przydatne. POLECAM!

 109. Grzegorz Królik Zakład Gospodarki Ciepłowniczej w Tomaszowie Maz.

  Bardzo dobre szkolenie, dobrze przygotowany wykładowca.

 110. Tomasz Blicharz

  Szkolenie na wysokim poziomie.Polecam wszystkim.

 111. Paweł Sarnowski Firma Ogólnobudowlana

  Szkolenie bardzo wyczerpujące, jasno wytłumaczone, szeroka wiedza przekazana przez trenera.

 112. FU”OCHRONA P.POŻ (zweryfikowany)

  Profesjonalizm.

 113. Instytut Matki i Dziecka

  Zarówno aspekty teoretyczne i praktyczne kursów dla konserwatorów gasnic oraz konserwatorów hydrantów wewnętrznych i zewnetrznych są przydatne w wykorzystaniu zadań konserwatora. Wiedza ta przydaje się również dla inspektorów ppoż,którzy powinni nadzorować pracę konserwatorów.

 114. Jacek Lewandowski

  Szkolenie prowadzone na dobrym poziomie.

 115. RES-MAX Sp z o.o. Tomasz Kordowski

  Merytoryczne i sprawne.

 116. Marcin Jura (zweryfikowany)

  Szkolenie ciekawe i konkretna wiedza. Polecam

 117. Marek Grenda CBRE Corporate Outsourcing Sp.z o.o.

  Szkolenie ciekawe i merytoryczne.

 118. Marcin Pozłutko

  Szkolenie zawdzięcza sobie tak wysokie oceny dzięki wiedzy i doświadczeniu prowadzącego, oraz atmosfery panującej w firmie.

 119. Arkadiusz Lewek

  Odpowiednia i konkretna wiedza.Cenne wskazówki przedstawione w praktyce.

 120. Jacek Koper Gmina Bodzanów

  Szkolenie bardzo pouczające

 121. Marcin Kowalczyk Johnson Controls

  Bardzo fajne szkolenie

 122. Wojciech Nadajczyk Johnson Controls Int. Sp. z o.o. – 29 lipca 2015

  Szkolenie przeprowadzono profesjonalnie z udziałem nowoczesnych pomocy dydaktycznych oraz z zajęciami praktycznymi.

 123. Łukasz Protasiewicz PROBEN Bernard Protasiewicz – 24 lipca 2015

  Szkolenie było dość interesujące, a na pewno zdobyta wiedza przydatna w pracy.

 124. Stanisław Sieraniewicz PROBEN Bernard Protasiewicz

  Kurs był przeprowadzony dobrze ze strony teoretycznej i praktycznej.

 125. Mariusz Grossmann INTERLIS

  Szkolenie bardzo przydatne, dające wiedzę rozszerzoną na temat hydrantów wewnętrznych jak i zewnętrznych. Gorąco polecam.

 126. Artur Staszewski INTERLIS

  Szkolenie było prowadzone w sposób merytoryczny i interesujący. Zajęcia praktyczne uzupełniły moje dotychczasowe doświadczenie.

 127. Zbigniew Stankiewicz PUNKT BHP PPOŻ (zweryfikowany)

  Szkolenie było bardzo pożyteczne.

 128. Beata Stosik – Szmaglińska BEABHP

  Szkolenie interesujące, informacje dobrze przekazane, wytłumaczone, zrozumiałe. Dużo praktyki!

 129. Michał Świerad Centrum Usług BHP i PPOŻ

  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie pod względem merytorycznym i praktycznym. Zajęcia prowadził doświadczony konserwator, który przytaczał ciekawe i przydatne przykłady. Polecam kurs zorganizowany przez EKOFIT.

 130. Paweł Jaworski

  Fachowo i przystępnie opracowane szkolenie. Materiały dydaktyczne i przygotowane pomoce są bardzo przydatne. Prowadzący kompetentny.

 131. Andrzej Wiśniewski Instel S.C.

  Dobra pozwalająca na prawidłowe wykonywanie przyszłych czynności konserwacyjnych.

 132. Adam Sikorski FW ASKOO

  Bardzo dobre szkolenie praktyczne i teoretyczne. Kompetentny prowadzący szybko i skutecznie przekazywał informacje niezbędne do wykonywania przeglądów i konserwacji.

 133. Kamil Tazbir

  Szkolenie bardzo interesujące, prowadzone przez dobrego szkoleniowca.

 134. Stefan Tazbir

  5+

 135. Iwona Malecka-Maciejewska

  Szkolenie było przeprowadzone w sposób prosty i obrazowy.

 136. Paweł Misiak

  Dobre i szybkie szkolenie.

 137. Wiktor

  Szkolenie zostało przeprowadzone wzorowo.

 138. Dominik Lenart

  Szkolenie z zakresu wiedzy specjalistycznej zostało przeprowadzone w sposób przystępny dla słuchaczy. Poruszone zostały aspekty prawne dotyczące tematu szkolenia. Część praktyczna kursu opatrzona została wyczerpującymi komentarzami pozwalającymi na dokładne zrozumienie i wyćwiczenie przeprowadzanych czynności

 139. Dariusz Westenholz

  Jestem pierwszym uczestnikiem kursu, który odbył szkolenie przez internet. Materiały szkoleniowe przygotowane zostały profesjonalnie, pomoc telefoniczna. Jestem zadowolony i polecam kurs.

 140. Marcin Kapiec

  Uważam, że w czasie prowadzenia szkolenia zwrócono uwagę na najistotniejsze sprawy natury prawnej (przepisy), a także przedstawiono praktyczne wskazówki dotyczące konserwacji hydrantów.

 141. Adam Kot

  Bardzo dobra – wysoka fachowość i kompetencje

 142. Piotr Kempny

  Bardzo dobrze przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna. Jasne i czytelne pomoce naukowe.

 143. Marek Gradowski

  Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny. będę polecał ewentualnie chętnych do udziału w szkoleniu.

 144. Michał Rogala

  Bardzo dobry poziom części teoretycznej i praktycznej. Klarowne wyjaśnienie i opis czynności związanych z przepisami i czynnościami serwisowymi.

 145. Grzegorz Rafalski

  Składam serdecznie podziękowanie za profesjonalizm oraz wysokie kompetencje zaprezentowane w czasie szkolenia. Uczestnictwo w powyższym szkoleniu w znacznym stopniu poszerzyło moją wiedzę oraz pozwoliło mi nabyć umiejętności praktyczne.

 146. Jarosław Janicki

  Szkolenie zostało przeprowadzone profesjonalnie, w przystępny sposób, w miłej atmosferze. Otrzymałem bardzo pomocne materiały szkoleniowe. Szkolenie godne polecenia. W przyszłości ponownie chętnie skorzystam z usług firmy EKOFIT.

 147. Ryszard Dębski

  Oceniam szkolenie oraz wiedzę trenera bardzo dobrze. Materiały szkoleniowe oraz zajęcia praktyczne na wysokim poziomie

 148. Tomasz Zelek F.H.U. POŻARNIK

  Kurs profesjonalny. Bardzo przydatne informacje. Prowadzony przez wykwalifikowanego szkoleniowca.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.