Szkolenia SEP

Szkolenia SEP

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele pracodawców wymaga od potencjalnych pracowników udokumentowania swoich umiejętności. W branży elektrycznej szczególnie cenione są uprawnienia SEP, które dzielą się na trzy grupy: G1, G2 i G3. W odpowiedzi na zainteresowanie oferujemy wszystkie rodzaje szkoleń SEP, które umożliwią Ci na całkowicie legalne wykonywanie zawodu elektryka. Co ważne, przed wyborem konkretnego kursu warto najpierw dokładnie zapoznać się z jego programem, a możliwości, jakie daje, porównać z wybranym przez siebie stanowiskiem, by sprawdzić, czy faktycznie będą tam one potrzebne.

Szkolenia SEP online

Kursy SEP w EKOFIT przeznaczone są dla wszystkich zainteresowanych zdobywaniem nowych umiejętności. Poziom G1 obejmuje szkolenia elektryczne, dedykowane zwłaszcza osobom zajmującym się na co dzień eksploatacją lub dozorem urządzeń, instalacji czy sieci elektroenergetycznych. Szkolenia SEP G2 to z kolei kursy energetyczne, z których korzystać mogą pracujący przy sieciach cieplnych. Ostatnia kategoria szkoleń SEP online to G3, która związana jest z dozorem i eksploatacją urządzeń oraz sieci gazowych. Zainteresowała Cię oferta kursów SEP? Zapraszamy do współpracy!

Szkolenia SEP dla pracowników branży elektrycznej

Nasze specjalistyczne szkolenia SEP przeznaczone są dla wszystkich osób, które chcą zdobyć uprawnienia konieczne do wykonywania zawodu elektryka albo pracowników planujących poszerzenie swoich kompetencji. Oferowane kursy prowadzone są za pośrednictwem dedykowanej platformy internetowej, a niezbędna wiedza przekazywana w przystępny sposób. Dzięki temu nasze szkolenia SEP skutecznie przygotowują do zdania egzaminu online, a tym samym uzyskania uprawnień Stowarzyszenia Elektryków Polskich.