Szkolenie przeciwpożarowe

180.00 

Opis

Szkolenie przeciwpożarowe

Szkolenie przeciwpożarowe, podobnie jak kurs BHP, jest obowiązkowe dla pracowników i pracodawców. Właściwe przeszkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa jest niezwykle ważne. Kurs dostarcza bardzo pomocnych, wartościowych informacji oraz sposobów zachowań w określonych sytuacjach. Pozwala czuć się bezpiecznie i nie stracić głowy w sytuacji kryzysowej. Co więcej – dostarcza wiedzy przydatnej także w innych życiowych, niespodziewanych sytuacjach, takich jak zasłabnięcie, zakrztuszenie się czy wypadek drogowy. Szkolenie przeciwpożarowe to inwestycja, która przynosi wymierne korzyści – skorzystaj już dziś!

Weź udział w kursie PPOŻ i zdobądź cenną wiedzę!

Dzięki wiedzy zdobytej podczas szkolenia przeciwpożarowego Twoi pracownicy będą umieli ocenić zagrożenia występujące na danym stanowisku pracy, a także nauczą się radzić sobie w sytuacjach kryzysowych oraz korzystać ze schematów postępowania. Gdy wystąpi zagrożenie pożarowe, podejmą świadome decyzje, sprawnie przeprowadzą akcję ewakuacyjną, a przy tym umiejętnie zabezpieczą ważne miejsca i udzielą pomocy poszkodowanym. Szkolenie PPOŻ pozwala wykształcić pewne wzorce zachowania, dzięki którym nie tylko w zakładzie pracy, ale i na co dzień każdy przeszkolony potrafi odpowiednio postępować w obliczu zagrożenia.

Kurs PPOŻ dla każdego

W każdym zakładzie pracy, nawet tym najlepiej zabezpieczonym, może dojść do pożaru. Przyczyny jego rozniecenia często bywają prozaiczne: usterka linii elektrycznej, przeciążenie instalacji czy wypadek przy pracy. Niezależnie co go zapoczątkowało, zawsze ważna jest szybka reakcja, ewakuacja oraz pomoc poszkodowanym. Są one możliwe dzięki odpowiedniemu szkoleniu przeciwpożarowemu pracowników, a także zapoznaniu ich ze schematami oraz wzorcami postępowania. Nabyta przez nich wiedza oraz umiejętności mogą pomóc opanować ogień, zminimalizować straty, a przede wszystkim ocalić zdrowie i życie osób przebywających w budynku.

Jakie dodatkowe korzyści daje udział w szkoleniu przeciwpożarowym?

Dzięki szkoleniu PPOŻ i omówieniu na nim zasad pierwszej pomocy kursanci potrafią samodzielnie przeprowadzić czynności resuscytacyjne. Zyskują zatem praktyczną wiedzę oraz umiejętności pozwalające uratować komuś życie nie tylko podczas pożaru, ale i w innych nieprzewidzianych sytuacji, takich jak wypadek czy zasłabnięcie. Nigdy nie wiemy, w którym momencie życia staniemy się świadkami zatrzymania oddechu, akcji serca, tonięcia lub zakrztuszenia się. Życie pokazuje, że osoby biorące udział w szkoleniach, takich jak przeciwpożarowe częściej i szybciej reagują na takie zdarzenia, ponieważ nie boją się udzielać pierwszej pomocy.

Jak wygląda szkolenie PPOŻ

Szkolenie PPOŻ pozwala ograniczyć zagrożenia wynikające z nieprzewidzianych sytuacji, tym bardziej że oferowany przez nas kurs ma charakter praktyczny. W czasie jego trwania Twoi pracownicy dowiedzą się jak zachowywać się w razie pożaru lub innych nieprzewidzianych zdarzeń, wezwać i udzielić pomocy czy zabezpieczyć miejsce wypadku. Poznają też drogi ewakuacyjne oraz zasady postępowania w obliczu zagrożenia pożarowego. Dzięki temu, gdy wystąpi sytuacja zagrażająca życiu lub zdrowiu, nie wpadną w panikę – będą sprawnie wykonywać niezbędne działania ratunkowe. Warto pamiętać, że przeszkolone osoby chętniej udzielają pomocy, a także łatwiej radzą sobie z trudnymi sytuacjami, jakie występują w życiu codziennym.

Szkolenia przeciwpożarowe dla Twoich pracowników

Szkolenia PPOŻ to praktyczne zdobywanie potrzebnych umiejętności. Wybierając kurs w EKOFIT, zyskujesz pewność, że Twoi pracownicy nabędą wszystkie wcześniej wspomniane kompetencje. W przystępny sposób przedstawimy im wiedzę teoretyczną, a także rozwiniemy ich praktycznie zdolności, które są niezbędne w obliczu zagrożenia pożarowego i ratowania ludzkiego życia. Sprawimy, że zachowają trzeźwy umysł nawet w ekstremalnych sytuacjach. Sprawdź naszą ofertę – zadbaj o bezpieczeństwo swoje i pracowników!

Jesteś zainteresowany szkoleniem PPOŻ? Masz wątpliwości lub chcesz umówić się na konkretny termin? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Szkolenie przeciwpożarowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.