Szkolenie przeciwpożarowe

150.00 

Opis

Szkolenie przeciwpożarowe, podobnie jak kurs BHP, jest obowiązkowe dla pracowników i pracodawców. Właściwe przeszkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa jest niezwykle ważne. Kurs dostarcza bardzo pomocnych i wartościowych informacji oraz sposobów zachowań w określonych sytuacjach.

Dzięki wiedzy zdobytej podczas szkolenia Twoi pracownicy będą potrafili ocenić zagrożenia występujące na danym stanowisku pracy, a także nauczą się radzić sobie w sytuacjach kryzysowych oraz korzystać ze schematów postępowania. Gdy wystąpi zagrożenie pożarowe, podejmą świadome decyzje, sprawnie przeprowadzą akcję ewakuacyjną, a przy tym umiejętnie zabezpieczą ważne miejsca i udzielą pomocy poszkodowanym. Szkolenie PPOŻ pozwala wykształcić pewne wzorce zachowania, dzięki którym nie tylko w zakładzie pracy, ale i na co dzień każdy przeszkolony potrafi odpowiednio postępować w obliczu zagrożenia.

Szkolenie przeciwpożarowe

W każdym zakładzie pracy, nawet tym najlepiej zabezpieczonym, może dojść do pożaru. Przyczyny jego rozniecenia często bywają prozaiczne: usterka linii elektrycznej, przeciążenie instalacji czy wypadek przy pracy. Niezależnie co go zapoczątkowało, zawsze ważna jest szybka reakcja, ewakuacja oraz pomoc poszkodowanym. Są one możliwe dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu pracowników, a także zapoznaniu ich ze schematami oraz wzorcami postępowania. Nabyta przez nich wiedza i umiejętności mogą pomóc opanować ogień, zminimalizować straty, a przede wszystkim ocalić zdrowie i życie osób przebywających w budynku.

Dzięki szkoleniu PPOŻ i omówieniu na nim zasad pierwszej pomocy, kursanci potrafią samodzielnie przeprowadzić czynności resuscytacyjne. Zyskują zatem praktyczną wiedzę i umiejętności, które powalają uratować komuś życie nie tylko podczas pożaru, ale i w innych nieprzewidzianych sytuacji, takich jak wypadek czy zasłabnięcie.

Jak wygląda szkolenie PPOŻ

Szkolenie PPOŻ pozwala ograniczyć zagrożenia wynikające z nieprzewidzianych sytuacji tym bardziej, że oferowany przez nas kurs ma charakter praktyczny. W czasie jego trwania Twoi pracownicy dowiedzą się jak: zachowywać się w razie pożaru lub innych nieprzewidzianych zdarzeń; wezwać i udzielić pomocy; czy zabezpieczyć miejsce wypadku. Poznają też drogi ewakuacyjne i zasady postępowania w obliczu zagrożenia pożarowego. Dzięki temu, gdy wystąpi sytuacja zagrażająca życiu i zdrowiu, nie wpadną w panikę i będą sprawnie wykonywać niezbędne działania ratunkowe. Warto pamiętać, że przeszkolone osoby chętniej udzielają pomocy i łatwiej radzą sobie z trudnymi sytuacjami, jakie występują w życiu codziennym.

Szkolenia przeciwpożarowe – przeszkolimy Twoich pracowników

Szkolenia PPOŻ to praktyczne zdobywanie potrzebnych umiejętności. Wybierając szkolenie w EKOFIT zyskujesz pewność, że Twoi pracownicy nabędą wszystkie wcześniej wspomniane kompetencje. W przystępny sposób przedstawimy im wiedzę teoretyczną, a także rozwiniemy ich praktycznie zdolności, które są niezbędne w obliczu zagrożenia pożarowego i ratowania ludzkiego życia.

Sprawdź naszą ofertę i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i pracowników! 

Jesteś zainteresowany szkoleniem PPOŻ? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania:

  • tel. 307 06 86 lub 608 404 427
  • mail: biuro@ekofit.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Szkolenie przeciwpożarowe”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *