Szkolenie przeciwpożarowe

150.00 

Opis

Każdy przedsiębiorca zatrudniający pracowników ma obowiązki w zakresie BHP, np. pracownicy muszą przechodzić szkolenia wstępne i okresowe, dzięki którym dowiedzą się, jak wykonywać swoją pracę bez narażania swojego zdrowia i życia.

Szkolenie PPOŻ to jedno z obowiązkowych szkoleń, które musi zorganizować pracodawca. Od tego, czy jego uczestnicy wyniosą z niego szereg przydatnych informacji, zależy ich bezpieczeństwo w przyszłości. Z tego też względu przeszkolenie pracowników warto powierzyć specjalistom.

Pracodawcy użytkujący obiekt o kubaturze brutto przekraczającej 1000 m kw. muszą posiadać instrukcję bezpieczeństwa pożarowego. Z tym dokumentem musi zapoznać się każdy pracownik zakładu pracy, niezależnie od zajmowanego stanowiska.

Jak wygląda szkolenie PPOŻ?

W każdym zakładzie pracy może dojść do pożaru, a przyczyną może być m.in. przeciążenie instalacji elektrycznej. W takiej sytuacji liczy się każda minuta. Od sprawnej ewakuacji i sposobu zachowania się pracowników zależy, czy uda się szybko opanować ogień i tym samym zminimalizować straty. Jeżeli jesteś pracodawcą, to w Twoim interesie leży zorganizowanie szkolenia PPOŻ, nie tylko ze względu na aktualnie obowiązujące przepisy. Co z kursu PPOŻ wyniosą Twoi pracownicy?

Podczas przeprowadzanych przez nas szkoleń przekazujemy uczestnikom wiedzę, dzięki której będą oni wiedzieć, jak prawidłowo się zachować w razie pożaru. Przypominamy także, jak prawidłowo wezwać pomoc i jakie czynności wykonać przed opuszczeniem obiektu. Oferowany przez nas kurs ma charakter nie tylko teoretyczny. Stawiamy także na praktykę, np. pokazujemy, jak prawidłowo powinna przebiegać ewakuacja.

Przeszkolimy Twoich pracowników

Ochrona przeciwpożarowa to ważny aspekt – od wiedzy pracowników na temat ewakuacji czy zabezpieczenia budynku w razie pożaru zależy ich życie. Korzystając z naszej oferty, możesz być pewien, że zatrudnione przez Ciebie osoby będą potrafiły opanować stres na wypadek pożaru. Wiedzę teoretyczną przekazujemy w przystępny sposób, a praktyczna część pozwala uczestnikom szkolenia zdobyć konkretne umiejętności.

Jesteś zainteresowany szkoleniem PPOŻ? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania:

  • tel. 307 06 86 lub 608 404 427
  • mail: biuro@ekofit.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Szkolenie przeciwpożarowe”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *