Szkolenie PPOŻ

150.00 

Opis

Codziennie, na całym świecie, groźnym wypadkom w pracy ulega blisko 30 tysięcy osób, a 600 pracowników każdego dnia ginie podczas nieprawidłowego wykonywania swoich obowiązków lub z powodu braku odpowiedniego przeszkolenia. Dlatego tak ważne są szkolenia przeciwpożarowe i znajomość przepisów BHP w miejscu pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze szkolenia PPOŻ. były praktyczne i merytoryczne. Podczas organizowanych przez nas szkoleń dowiesz się wszystkiego o ochronie przeciwpożarowej i bezpieczeństwie w razie pożaru.

Przebieg szkolenia PPOŻ.

Szkolenie z ochrony przeciwpożarowej prowadzi specjalista, który przekaże uczestnikom wiedzę na temat postępowania w razie pożaru. Do ćwiczeń przeprowadzanych podczas szkolenia należy ewakuacja i akcja gaśnicza. Naszym celem jest przygotowanie uczestników do zachowania zimnej krwi podczas zagrożenia pożarowego. Szkolenie pracowników w miejscu pracy sprawi, że każdy będzie znał swoje zadanie podczas sytuacji wysokiego zagrożenia, dzięki czemu nikt nie wpadnie w panikę.

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe pracowników to Twój obowiązek

Każdy pracownik powinien mieć dostęp do instrukcji bezpieczeństwa pożarowego w miejscu pracy. Dzięki temu Ty jako pracodawca będziesz mieć pewność, że zrobiłeś wszystko, co w Twojej mocy, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim pracownikom. Nie dopuść, aby w Twojej firmie doszło do tragedii. Pamiętaj, że zapobieganie nieszczęściom to domena ludzi mądrych i przewidujących.

Kodeks Pracy narzuca każdemu pracodawcy określone zobowiązania. W zakresie ochrony przeciwpożarowej są to:

  • zapewnienie środków niezbędnych do gaszenia pożaru i ewakuacji pracowników,
  • wyznaczenie pracowników do wykonywania czynności w zakresie ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji pracowników,
  • zapewnienie łączności ze służbami zewnętrznymi wyspecjalizowanymi w szczególności w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

Ponadto, działania te powinny być dostosowane do rodzaju i zakresu prowadzonej działalności, liczby zatrudnionych pracowników i innych osób przebywających na terenie zakładu pracy oraz rodzaju i poziomu występujących zagrożeń.

Liczba pracowników odpowiedzialnych za ochronę PPOŻ., ich szkolenie oraz wyposażenie pomieszczeń powinny być uzależnione od rodzaju i poziomu występujących na terenie zakładu zagrożeń.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Szkolenie PPOŻ”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *