Promocja!
Szkolenie-dla-konserwatorow-gasnic

Kurs dla konserwatorów gaśnic

4.99 z 5 na podstawie oceny 154 klientów
(172 opinie klienta)

850.00  750.00 

Opis produktu

Jest to specjalistyczny kurs przeznaczony dla wąskiej grupy odbiorców – osób, które zawodowo planują zająć się konserwacją i przeglądem gaśnic.

Posiadając uprawnienia konserwatora, można dokonywać okresowych przeglądów i konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego.

Zapewniamy sprzęt i materiały do kursu oraz ćwiczeń. Kurs konserwatora gaśnic zakończony jest egzaminem teoretycznym i praktycznym, sprawdzającym nabyte umiejętności. Po zdaniu egzaminu uczestnik kursu otrzymuje zaświadczenie dla konserwatora zgodne z ustawą o systemie oświaty. Kurs przeprowadzany jest w trybie stacjonarnym lub samokształcenia kierowanego (online).

Pamiętaj, że nie ma ludzi bez potencjału, są tylko tacy, którzy nie wierzą we własne możliwości.

Trafiłeś tutaj, żeby rozwiązać nurtujący problem, dowiedzieć się czegoś więcej o serwisie gaśnic, czy po prostu z czystej ciekawości? Witamy Cię w świecie trafnych wyborów. Masz marzenia, wyobrażenia, pomysły na swoją przyszłość? Chcesz osiągnąć coś nowego, nauczyć się czegoś co nada Ci nowe świadome kompetencje? Przyda Ci się porada, wskazówka i osobisty doradca. My wiemy, że w drodze do celu nie wystarczy wiedzieć CO, tutaj ważne staje się: JAK i KTÓRĘDY.

Dokonałeś poważnych zmian, z których jesteś zadowolony? Tak trzymaj, dzięki temu TERAZ może być jeszcze lepiej. Rozwijaj się i śmiało zwiększaj swoje oczekiwania, przed Tobą kolejne wyzwania. Oferuję Ci moją wiedzę i umiejętności w wyjątkowym wydaniu, w którym to Twój cel jest przedmiotem naszych działań.

Masz określone potrzeby i oczekujesz konkretnych efektów – przyjdź. Zrobię wszystko, żebyś osiągnął swoje cele. Na kursie dla konserwatorów gaśnic dowiesz się wszystkiego od podstaw.

Nie musisz posiadać wiedzy na temat przepisów PPOŻ, ani żadnych innych. To co dowiesz się na tym szkoleniu konserwatorów gaśnic w zupełności wystarczy, abyś mógł prawidłowo wykonywać czynności serwisowe. Dodatkowo oprócz wiedzy otrzymasz bogato i obszernie opracowane materiały szkoleniowe, abyś mógł sięgnąć do nich w każdej chwili.

 

Co będziesz umiał po kursie?

– Poznasz budowę gaśnic i ich rodzaje oraz zobaczysz różnicę w podręcznym sprzęcie gaśniczym (gaśnicach) jaki występuje na polskim rynku.

– Będziesz umiał ocenić i sklasyfikować odpowiednie grupy pożarów oraz dobrać do nich rodzaje i ilości podręcznego sprzętu gaśniczego.

– Poznasz szczegółowe zasady doboru, rozmieszczenia i oznakowania podręcznego sprzętu gaśniczego.

– Dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy przeglądem, konserwacją i naprawą podręcznego sprzętu gaśniczego, co często błędnie nazywane jest „legalizacją”.

– Nauczysz się prawidłowo wykonywać przeglądy, konserwacje i naprawy gaśnic.

– Zobaczysz jak wyglądają pożary testowe i poznasz ich dokładny opis.

– Dowiesz się co oznaczają poszczególne litery i cyfry na etykietach gaśnic, aby nikt nie zaskoczył Cię pytaniami.

– Będziesz wiedział jakie gaśnice należy wycofać z użytkowania. Skończą się dylematy jaka gaśnica nadaje się do przeglądu, a jaka nie nadaje. Jak pokazuje rzeczywistość, niestety, wielu konserwatorów takiej wiedzy nie posiada.

– Pozbędziesz się dylematów jakie gaśnice należy poddawać badaniom UDT.

– Poznasz typowe błędy w prowadzeniu konserwacji gaśnic.

– Posiądziesz umiejętność błyskawicznego rozpoznawania, czy konkurencja rzetelnie przeprowadziła przegląd, naprawę lub konserwację podręcznego sprzętu gaśniczego.

– Dowiesz się o podręcznym sprzęcie gaśniczym wszystkiego co piszą w aktualnych przepisach i normach.

– Przećwiczysz w praktyce jak wykonywać przegląd, naprawę i konserwację podręcznego sprzętu gaśniczego.

– Dowiesz się co powinno znaleźć się na kontrolce konserwatora oraz w którym miejscu ją nakleić, a w którym absolutnie tego robić nie można.

– Posiądziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną, dzięki której samodzielnie i z pewnością siebie będziesz dokonywał przeglądów, konserwacji i napraw podręcznego sprzętu gaśniczego.

 

Co otrzymasz?

– Po zakończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie uprawniające Cię do przeprowadzania czynności serwisowych podręcznego sprzętu gaśniczego. Dodatkowo otrzymasz plastikowy identyfikator (patrz: zdjęcie poniżej) konserwatora gaśnic,  abyś mógł trzymać go w dokumentach i w każdej chwili okazać się właściwymi kompetencjami (Uwaga! Otrzymanie legitymacji dla osób, które odbywają kurs online, możliwe jest po dosłaniu zdjęcia w dobrej rozdzielczości).

– Otrzymasz materiały w wersji papierowej i elektronicznej dokładnie i obszernie opracowane, abyś mógł skorzystać z nich w każdej chwili po zakończonym kursie. Ponieważ kurs jest intensywny z czasem dobrze jest sobie przypomnieć pewne zagadnienia i dlatego dostaniesz je uporządkowane w segregatorze.

– Otrzymasz szczegółowe instrukcje dotyczące przeglądów, konserwacji i napraw gaśnic przenośnych i przewoźnych, abyś zawsze miał je pod ręką kiedy tylko zajdzie potrzeba przypomnienia sobie tych czynności.

– Kompetencje nadane przez nasz Ośrodek Szkoleniowy uprawniają do ubiegania się o autoryzację, w procesie autoryzacyjnym serwisantów u poszczególnych producentów.

– Jeśli zechcesz skorzystać z kursu online, mamy dla Ciebie wyjątkową niespodziankę. Wysyłamy na płycie lub udostępniamy na FTPie materiały szkoleniowe w formie prezentacji zapisane w formacie *.pdf, które możesz pobrać i wydrukować. Ponadto są linki do platformy z filmami instruktażowymi wraz z loginem i hasłem. Oprócz tych filmów został dodany film z całości szkolenia stacjonarnego, abyś mógł przeglądać sobie materiały szkoleniowe tak, jakbyś uczestniczył w kursie stacjonarnym. Dla Ciebie trener jest do dyspozycji, w każdej chwili w trakcie kursu jak i po jego zakończeniu, dostępny pod numerem telefonu 608 404 427 lub e-mailem dariusz.bezat@ekofit.pl. UWAGA. Materiały z których będziesz korzystał dostępne będą również po zakończeniu kursu, abyś miał wgląd do najnowszych aktualizacji.

– Zaświadczenie wydane jest na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2012 r., poz. 186).

Kurs trwa jeden dzień, a zaświadczenie potwierdzające nabycie kompetencji konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego ważne jest bezterminowo.

 

Kurs konserwatorów podręcznego sprzętu gaśniczego online:

Od grudnia 2014 r. uruchomiliśmy również możliwość zrobienia kursu w trybie samokształcenia kierowanego (online) z filmami instruktażowymi i materiałami do nauki, które udostępnione są kursantom, aby mogli nie tylko przeczytać, ale i posłuchać oraz zobaczyć jak prawidłowo wykonywać wszystkie czynności.

Zaletą kursu online jest to, że w każdej chwili można uzyskać uprawnienia (nie czekając na termin szkolenia) oraz nie trzeba dojeżdżać na miejsce prowadzenia kursu konserwatorów gaśnic.

Zaświadczenie (przy szkoleniu online) wysyłane jest pocztą po odesłaniu do nas e-mailem rozwiązanego poprawnie testu.

Materiały szkoleniowe oraz pomocnicze wysyłamy dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Ceny kursów online są takie same jak ceny szkoleń stacjonarnych. Dotyczy to również promocji przy zakupie całego pakietu dla konserwatorów gaśnic oraz hydrantów.

 

Masz pytania?

zadzwoń: 608 404 427

lub

napisz: biuro@ekofit.pl

Szkolenie-konserwatorow-gasnic

Logistyka kursu

Czas:

Kursy dla  konserwatorów podręcznego sprzętu gaśniczego odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca od godz. 9:00 – 18:00

Najbliższy termin to 29.08.2017 r.

Miejsce:

97-200 Tomaszów Maz.

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 5 lok. 307

Ośrodek Szkoleniowy EKOFIT – budynek Ochotniczej Straży Pożarnej.

Nocleg:

Korzystających z noclegu zapraszamy do pobliskiego hotelu. Hotel „Mazowiecki” znajduje się w odległości 300 m od naszego ośrodka, położonego w centrum miasta gdzie z przyjemnością można dojść pieszo mijając pawilon handlowy i kościół.

– Koszt noclegu ze śniadaniem – 110,00 PLN.

 

Pamiętaj!

Aby zapewnić Ci komfort zaplanowania i realizacji celów, kurs zawsze odbędzie się w wyznaczonym terminie niezależnie od ilości uczestników w grupie.

Zapraszamy do skorzystania ze szkolenia dla konserwatorów hydrantów wewnętrznych oraz konserwatorów hydrantów zewnętrznych. W pakiecie wszystkie szkolenia dla konserwatorów gaśnic, hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych  są w łącznej promocyjnej cenie 1900,00 PLN. Terminy są celowo przewidziane dzień po dniu, aby można było wygodnie skorzystać ze wszystkich szkoleń w jednym interwale czasowym.

 

Proszę kliknąć i pobrać formularz zgłoszeniowy, a następnie wypisać i odesłać do nas na adres: biuro@ekofit.pl

pdfformularz zgłoszeniowy szkolenia

172 opinie o Kurs dla konserwatorów gaśnic

 1. :

  Dziękuję za kurs. Szkolenie, było profesjonalnie przeprowadzone. Jeżeli miałbym komuś polecić, to właśnie ten kurs.

 2. :

  Kurs profesjonalny. Bardzo przydatne informacje. Prowadzony przez wykwalifikowanego szkoleniowca.

 3. :

  Oceniam szkolenie oraz wiedzę trenera bardzo dobrze. Materiały szkoleniowe oraz zajęcia praktyczne na wysokim poziomie

 4. :

  Szkolenie zaspokoiło wszelkie oczekiwania. Kompetencje prowadzącego oceniam bardzo dobrze

 5. :

  Firma „EKOFIT” zorganizowała szkolenie rzetelnie i terminowo, na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Firma opracowała bardzo dobre materiały szkoleniowe, odpowiadające potrzebom szkolenia teoretycznego jak i praktycznego.

 6. :

  Składam serdecznie podziękowanie za profesjonalizm oraz wysokie kompetencje zaprezentowane w czasie szkolenia. Uczestnictwo w powyższym szkoleniu w znacznym stopniu poszerzyło moją wiedzę oraz pozwoliło mi nabyć umiejętności praktyczne.

 7. :

  Profesjonalne podejście do szkolenia.

 8. :

  Szkolenie rzeczowe z częścią praktyczną pozwalającą na osobiste wykonanie ćwiczeń.

 9. (zweryfikowany):

  Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania.

 10. :

  Szkolenie profesjonalne wzbogacone o praktyczne ćwiczenia. Prowadzący otwarty, chętnie udziela odpowiedzi.

 11. :

  Bardzo mi się podobało. Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Wierzę, że pomoże mi to w codziennej pracy.

 12. :

  Szkolenie ciekawe, spora ilość wiedzy praktycznej. Wszystko ok.

 13. :

  Szkolenie odbywało się bardzo sprawnie i przyjemnie. Wiedza nabyta na pewno przyda się w przyszłości.

 14. :

  Szkolenie odbyło się bardzo poprawnie. Jestem zadowolony ze szkolenia.

 15. :

  Jestem pierwszym uczestnikiem kursu, który odbył szkolenie przez internet. Materiały szkoleniowe przygotowane zostały profesjonalnie, pomoc telefoniczna. Jestem zadowolony i polecam kurs.

 16. :

  Ja również polecam kurs. Brałem udział elektronicznie, informacje merytoryczne które otrzymałem przygotowane profesjonalnie.

 17. :

  Bardzo dobrze prowadzone.
  Forma prowadzenia zajęć jak i przekazywanie wiedzy bardzo dobre.

 18. :

  Szkolenie internetowe przeprowadzone sumiennie, materiały szkoleniowe dostarczone przez organizatora rewelacyjne. Polecam. Osoby którym zależy na profesjonalnej wiedzy zapraszam do EKOFIT

 19. 5 z 5

  (zweryfikowany):

  Szkolenie profesjonalne, atmosfera miła, ogólne wrażenia bardzo pozytywne.

 20. 5 z 5

  :

  Bardzo miła obsługa, świetna atmosfera, dużo ciekawych informacji.

 21. 5 z 5

  :

  Niespodziewałem się w tak krótkim czasie pochłonąć taką ilość wiedzy. Spowodowane było to poprzez profesjonalną organizację, wspaniałe przekazywanie tematu i zagadnień. Poprzez czynności praktyczne poszerzyłem wiedzę o obsłudze gaśnic. Jestem bardzo zadowolony.

 22. 5 z 5

  :

  Według mnie kurs był dobrym poziomie. Wiedza którą przekazał instruktor była podana w sposób prosty i przystępny. Osobiście poleciłabym ten kurs kolejnym osobom.

 23. 5 z 5

  :

  Oferta ośrodka jest naprawdę bardzo interesująca, profesjonalna, rzetelna i bardzo sympatyczna obsługa. Polecam wszystkim!!!

 24. 5 z 5

  :

  Bardzo rzetelne i rzeczowo przeprowadzone szkolenie.

 25. 5 z 5

  :

  Szkolenie profesjonalnie przeprowadzone na dobrym sprzęcie i przez profesjonalnego prowadzącego. Całość bardzo pozytywna.

 26. 5 z 5

  :

  Szkolenie było przeprowadzone z użyciem różnych metod dydaktycznych od prezentacji przez pokaz po ćwiczenia praktyczne. Szkolenie w bardzo przystępny sposób przekazywało najważniejsze zagadnienia dla pracy konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego.

 27. 5 z 5

  :

  Dobre i szybkie szkolenie.

 28. 5 z 5

  :

  Bardzo fajne warte dalszego zainteresowania i polecenia innym chętnym.

 29. 5 z 5

  :

  Oferta jest bardzo dobra

 30. 5 z 5

  :

  Bardzo dobrze

 31. 5 z 5

  :

  Spełnia moje wymagania o poszerzeniu wiedzy z zakresu p.poż i budowy gaśnic.

 32. 5 z 5

  :

  Dobra

 33. 5 z 5

  :

  Rzetelnie przygotowane materiały szkoleniowe, świetny kontakt z biurem firmy EKOFIT. Naprawdę warto !! Sądzę, że skorzystam w przyszłości z oferty EKOFIT.

 34. 5 z 5

  :

  To co mnie interesowało było , miła i fachowa obsługa była , wszystko było – polecam !!!!!

 35. 5 z 5

  :

  bardzo dobre

 36. 5 z 5

  :

  Szkolenie przeprowadzone w sposób zrozumiały oparty na praktyce. Miła atmosfera, dużo informacji. Każdy uczestnik wykonywał przegląd gaśnicy.

 37. 5 z 5

  :

  Szkolenie na odpowiednio wysokim poziomie. Profesjonalne wykłady oraz tematyka przystosowania oraz zagadnienia oceniam na b. dobrze.
  Personel wykwalifikowany i b.dobrze przygotowany. Pozytywnie nastawiony do uczestników od strony technicznej i praktycznej.

 38. 5 z 5

  :

  Szkolenie przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze.

 39. 5 z 5

  :

  Szkolenie bardzo mi się podobało, gdyż zależało mi na czasie oraz na przystępnej cenie co w tym przypadku było osiągnięte. Prowadzący prowadził kurs bardzo dobrze.

 40. 5 z 5

  :

  O szkoleniu mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach, ciekawe prowadzenie wykładów i sympatyczny prowadzący.

 41. 5 z 5

  :

  Szkolenie bardzo mi się podobało, było profesjonalnie przygotowane

 42. 5 z 5

  :

  Szkolenie profesjonalnie przygotowane i przeprowadzone.

 43. 5 z 5

  (zweryfikowany):

  W krótkim czasie nabyłem potrzebną mi wiedzę do wykonywania prac związanych z konserwacją podręcznego sprzętu gaśniczego.

 44. 5 z 5

  :

  Bardzo dobry kurs, nie mam żadnych zastrzeżeń

 45. 5 z 5

  :

  Szkolenie było bardzo pożyteczne. Polecam innym.

 46. 5 z 5

  :

  Szkolenie prowadzone profesjonalnie, w przyjemnej atmosferze, rzetelnie i na temat.

 47. 5 z 5

  :

  Szkolenie przeprowadzone przez profesjonalistę,dużo wiedzy,dużo ćwiczeń.Polecam w 100%.

 48. 5 z 5

  :

  Szkolenie uważam za bardzo fachowo prowadzone,z dużą skrupulatnością.Wyniosłem z niego dużo informacji,które na pewno przydadzą się w obecnej pracy.

 49. 5 z 5

  :

  Wiarygodne, kompetentne.

 50. 5 z 5

  :

  Jestem bardzo zadowolony z odbytego szkolenia. Nie mam uwag związanych z prowadzeniem, przekazaną wiedzą, czy samą prezentacją.

 51. 5 z 5

  :

  Bardzo dobrze przeprowadzone szkolenie,sprawnie i skutecznie.Zostało przekazane bardzo dużo wiedzy od strony praktycznej.

 52. 5 z 5

  :

  Wyczerpujące i merytoryczne zagadnienia.

 53. 5 z 5

  :

  Szkolenie odbyło się w miłej atmosferze,zagadnienia szkolenia zostały bardzo dobrze przekazane, zarazem wiedza teoretyczna jak i praktyczna.

 54. 5 z 5

  :

  Szkolenie bardzo merytoryczna.Wiedza przekazana w sposób jasny.

 55. 5 z 5

  :

  Szkolenie spełniło oczekiwania, dużo wiedzy odnośnie gaśnic-budowy i napraw.

 56. 5 z 5

  :

  Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonego szkolenia.

 57. 5 z 5

  (zweryfikowany):

  Kurs bardzo dobrze przeprowadzony, wyrozumiali prowadzący. Super kontakt, zarówno mailowy jak i telefoniczny. Szybko, sprawnie. Polecam!

 58. 5 z 5

  :

  Polecam również kurs online. Wszystko dobrze i zrozumiale wytłumaczone jak i zademonstrowane na filmach. Jest ok.

 59. 5 z 5

  :

  Szkolenie przeprowadzone ciekawie i duża wiedza prowadzącego.

 60. 5 z 5

  :

  Szkolenie przeprowadzone bardzo sprawnie,zostały przekazane niezbędne informacje jaki i materiały szkoleniowe w formie papierowej i na płycie CD.
  POLECAM!

 61. 5 z 5

  :

  KURS POPROWADZONY PROFESJONALNIE. POLECAM

 62. 5 z 5

  :

  Poprawnie przeprowadzony.

 63. 5 z 5

  :

  Przepisy poparte praktyką.

 64. 5 z 5

  :

  Profesjonalnie i sympatycznie, bardzo miły i konkretny personel kurs przeprowadzony fachowo i miło bez najmniejszych zastrzeżeń Serdecznie dziękujemy polecamy i pozdrawiamy

 65. 5 z 5

  :

  Szkolenie przygotowane merytorycznie bardzo dobrze,ćwiczenia bardzo interesujące i bardzo potrzebne, wiedza łatwo przyswajalna przez nowicjusza. Bardzo dobre materiały dydaktyczne.
  Polecam!

 66. 5 z 5

  :

  Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie.Spełniło moje oczekiwania.

 67. 5 z 5

  :

  Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze.Prowadzący posiada bardzo dużą wiedzę,którą bez problemu w sposób płynny i budzący zainteresowanie potrafi przekazać.

 68. 5 z 5

  :

  Wszystko OK! Polecam

 69. 5 z 5

  :

  Dobrze przygotowane szkolenie,duża wiedza i kompetencje prowadzącego.Przydatne wskazówki i podpowiedzi.Konkretnie i z dużą dokładnością.

 70. 5 z 5

  :

  Szkolenie szybkie,konkretne.

 71. 5 z 5

  :

  Polecam !

 72. 5 z 5

  :

  Bardzo ciekawe szkolenie.Wiedza przekazana w jasny sposób. Ćwiczenia praktyczne oswoiły z pracami związanymi z konserwacją gaśnic.

 73. 5 z 5

  :

  Szkolenie udane,prowadzone profesjonalnie

 74. 5 z 5

  :

  Szkolenie udane.

 75. 5 z 5

  :

  SZKOLENIE PROWADZONE PROFESJONALNIE

 76. 5 z 5

  :

  Szkolenie bardzo ciekawe,prowadzone profesjonalnie-polecam.

 77. 5 z 5

  :

  Ciekawie prowadzone spełniło moje oczekiwania.

 78. 5 z 5

  :

  Szkolenie ciekawe i merytoryczne

 79. 5 z 5

  :

  Szkolenie zawdzięcza sobie tak wysokie oceny dzięki wiedzy i doświadczeniu prowadzącego oraz atmosfery panującej w firmie.

 80. 5 z 5

  :

  Bardzo profesjonalna Firma oraz szkolenie. Fachowa obsługa i rzetelne materiały. Polecam każdemu.

 81. 5 z 5

  :

  Sprawne i na temat! POLECAM

 82. 5 z 5

  :

  Szkolenie prowadzone na dobrym poziomie.

 83. 5 z 5

  :

  Wysoki poziom szkolenia.Duża wiedza prowadzącego.

 84. 5 z 5

  :

  Szkolenie bardzo interesujące.Materiały przedstawione w bardzo pozytywny sposób.

 85. 5 z 5

  :

  SUPER

 86. 5 z 5

  :

  Szkolenie spełniło oczekiwania w 100%. Polecam wszystkim chętnym i zainteresowanym. Naprawdę warto!

 87. 5 z 5

  :

  Bardzo dobre i interesujące szkolenie

 88. 5 z 5

  :

  Pełne zadowolenie! Osoba szkolona wykazała pełny profesjonalizm.Szkolenie interesujące.

 89. 5 z 5

  :

  Przekazana wiedza i udostępnione materiały szkoleniowe w sposób zadowalający uzupełniły moją wiedzę i umiejętności w zakresie przeglądów podręcznego sprzętu gaśniczego.
  Szybki i przemiły kontakt,polecam!

 90. 5 z 5

  :

  Kurs przeprowadzony bez problemów online. Bardzo szybkie odpowiedzi na maile, zdecydowanie polecam.

 91. 5 z 5

  :

  Zarówno aspekty teoretyczne i praktyczne kursów dla konserwatorów gasnic oraz konserwatorów hydrantów wewnętrznych i zewnetrznych są przydatne w wykorzystaniu zadań konserwatora. Wiedza ta przydaje się również dla inspektorów ppoż,którzy powinni nadzorować pracę konserwatorów.

 92. 5 z 5

  :

  Pozytywna

 93. 5 z 5

  :

  Szkolenie dostarcza wiedzy potrzebnej do realizacji zamierzonego celu.Zakres tematyczny wyczerpuje temat szkolenia i pozwala na wykonanie czynności objętych szkoleniem.

 94. 5 z 5

  :

  Miło,profesjonalnie i na temat.Bardzo duża ilość wiedzy praktycznej i teoretycznej w ciagu zaledwie jednego dnia.

 95. 5 z 5

  :

  Szkolenie Super!

 96. 5 z 5

  :

  Szkolenie na bardzo wysokim poziomie.Prowadzący kompetentny, posiada bardzo dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną.W przystępny sposób przekazuje wiedzę.Polecam!

 97. 5 z 5

  :

  Bardzo dobra

 98. 5 z 5

  :

  Bardzo wyczerpujące, jasne i konkretne.Poruszone tematy przydatne w dalszej praktyce.

 99. 5 z 5

  :

  Szkolenie przeprowadzone na bardzo dobrym poziomie.Atmosfera super.

 100. 5 z 5

  :

  Bardzo dobrze przygotowany prowadzący. Miła atmosfera.

 101. 5 z 5

  :

  Opinia o szkoleniu – SUPER!

 102. 5 z 5

  :

  Bardzo dobra na wysokim poziomie, wiele pożytecznych wiadomości.

 103. 5 z 5

  :

  Wszystko ok. Polecam i pozdrawiam.

 104. 5 z 5

  :

  Szkolenie w pełni uzupełniło brak mojej wiedzy w wykonywaniu zawodu konserwatora P.poż. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Instruktor w bardzo przystępny sposób przekazał wiedzę a zajęcia praktyczne w pełni zobrazowały sposoby przeglądów gaśnic. Polecam firmę EKOFIT.

 105. 5 z 5

  :

  Szkolenie Bardzo dobre Polecam

 106. 4 z 5

  :

  Super

 107. 5 z 5

  :

  Szkolenie w pełni merytoryczne w bardzo ciekawy sposób prowadzone, dużo przekazanej wiedzy również poza program.

 108. 5 z 5

  :

  Szkolenie bardzo przydatne ze względu na stronę praktyczną.

 109. 5 z 5

  :

  Szkolenie spełniło moje oczekiwania jako strażaka. Serdecznie polecam wszystkim to szkolenie.

 110. 5 z 5

  :

  Szkolenie bardzo dobrze powadzone.

 111. 5 z 5

  :

  Opinia o szkoleniu dobra

 112. 5 z 5

  :

  Szkolenie zaspokoiło moją wiedzę na temat przeglądów gaśnic.

 113. 5 z 5

  :

  Kurs bardzo ciekawy,prowadzący wykazał się dużym zasobem wiedzy, którą przekazał w łatwy do przyswajania sposób.
  Wielkie Podziękowania !

 114. 4 z 5

  :

  W Porządku, więcej ćwiczeń praktycznych.

 115. 5 z 5

  :

  Szkolenie szybkie, konkretne, rzeczowe. Nie nudzi.

 116. 5 z 5

  :

  REWELACJA

 117. 5 z 5

  :

  Kurs spełnił moje oczekiwania, fachowe prowadzenie zajęć. Polecam w 100%.

 118. 5 z 5

  :

  Zajęcia prowadzone bardzo ciekawie, w prosty sposób pozwalający na zrozumienie omawianych zagadnień.

 119. 5 z 5

  :

  Praktyka i teoria w dobrym wydaniu. Materiał szkoleniowy opisany w b.dobrze.

 120. 5 z 5

  :

  Szkolenie przeprowadzone było na wysokim poziomie merytorycznym, ćwiczenia interesujące,poprzedzone odpowiednim wstępem i demonstracją.Szkolenie pozwoli mi nie tyko samemu wykonywać przeglądy i naprawy jak również sprawdzić wiedzę dotychczasowych osób u których dokonywałem konserwacji.

 121. 5 z 5

  :

  Szkolenie, materiały bardzo przydatne.

 122. 5 z 5

  :

  Szkolenie było przeprowadzone rzetelnie i z dużym zaangażowaniem prowadzącego w przekazaniu wiedzy.
  Opinia jak najlepsza.

 123. 5 z 5

  :

  Szkolenie przeprowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze. Prowadzący jasno i czytelnie przekazał wiadomości. Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania.

 124. 5 z 5

  :

  Ciekawe szkolenie teoretyczne, wraz z uzupełniającymi ćwiczeniami praktycznymi pod okiem doświadczonego prowadzącego.Pozytywne wskazówki oraz konkretny materiał szkoleniowy.Pełne zadowolenie !

 125. 5 z 5

  :

  Bardzo dobry kurs spełniający moje oczekiwania.

 126. 5 z 5

  :

  Bardzo ciekawe szkolenie, wsprowadza bardzo dużo ciekawej wiedzy w krótkim czasie.

 127. 5 z 5

  :

  Profesjonalnie, fachowo, tematycznie.

 128. 5 z 5

  :

  Kurs przeprowadzony fachowo.Prowadzący jest praktykiem co sprawia, iż kurs jest interesujący.

 129. 5 z 5

  :

  Kurs prowadzony w bardzo przystępny sposób, bardzo skompresowana wiedza.

 130. 5 z 5

  :

  Bardzo miła atmosfera, wszystko jasno objaśnione od teorii po praktykę. Miła obsługa, ze strony biurowej. Napoje gorące, przekąski. Jestem zadowolony.

 131. 5 z 5

  :

  Szkolenie przygotowane na bardzo wysokim poziomie pod względem merytorycznym, oraz technicznym,przekazujące pełną wiedzę z zakresu szkolenia.

 132. 5 z 5

  :

  Polecam kurs. Miło spędzony czas. Profesjonalnie przekazana wiedza.

 133. 5 z 5

  (zweryfikowany):

  Polecam kurs on-line- bardzo szczegolowy, bogaty w materialy pomocnicze, instruktazowe filmiki. Taka forma kursu pozwolila mi zaoszczędzić sporo czasu i zachować elastyczność nauki. Podczas mojego kursu korzystalem z milej, szybkiej i fachowej pomocy technicznej pracownika Ekofit, dzieki czemu szkolenie przeszedlem sprawnie.

 134. 5 z 5

  :

  Rzetelne, praktyka + teoria przekazana konkretnie i rzeczowo. Prowadzący pozytywnie nastawiony, przekaz wiedzy bardzo dobry.

 135. 5 z 5

  :

  Prowadzący bardzo komunikatywny, przekazał wiedzę teoretyczną i praktyczną w 100%. Komórka prowadząca szkolenie posiada wielką wiedzę z przepisów ppoż.

 136. 5 z 5

  :

  Bardzo merytoryczne

 137. 5 z 5

  :

  Wszystko ok.

 138. 5 z 5

  :

  Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Prawidłowe połączenie teorii i praktyki. Materiały bardzo pomocne w przyszłym wykonywaniu czynności.

 139. 5 z 5

  :

  Bardzo solidne szkolenie uzupełniające podstawowe informacje na temat konserwacji gaśnic. Prowadzący tłumaczy wszystko skrupulatnie od podstaw.

 140. 5 z 5

  :

  Na temat, rzeczowo i konkretnie, pełen pokaz każdej czynności. Możliwość wykonywania czynności samodzielnie.Nawet kobieta ogarnie konserwację 🙂

 141. 5 z 5

  :

  Szkolenie profesjonalnie przygotowane z wieloma elementami praktycznymi, miła atmosfera, wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania. Polecam

 142. 5 z 5

  :

  Uzyskałem interesujące mnie informacje niezbędne do przeprowadzania napraw, konserwacji i remontów podręcznego sprzętu gaśniczego.

 143. 5 z 5

  :

  Pozytywna. Rzeczowe podejście do tematu, same konkrety. Polecam

 144. 5 z 5

  :

  Bardzo pozytywnie. Treść przekazana zrozumiale, szkolenie zorganizowane, bardzo profesjonalnie. Bardzo dobre podejście do kursanta.

 145. 5 z 5

  :

  Zwięzła forma kursu i bardzo dobrze przekazane informacje. POLECAM

 146. 5 z 5

  :

  POLECAM! WSZYSTKO OK!

 147. 5 z 5

  :

  Jestem zadowolony, ponieważ można się bardzo dużo dowiedzieć. POLECAM.

 148. 5 z 5

  :

  Szkolenie krótkie, zwięzłe i na temat. Prowadzący omówił najpotrzebniejsze rzeczy przydatne podczas konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego. Wyposażenie w sprzęt przydatny do konserwacji i napraw gaśnic – bardzo dobre. Poczęstunek podczas kursu – świetny. Wiedza prowadzącego – obszerna. Podsumowując kurs odbył się na bardzo dobrym poziomie.

 149. 5 z 5

  :

  Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Instruktor posiada ogromną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną.

 150. 5 z 5

  :

  Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie, świetne szkolenie teoretyczne i praktyczne

 151. 5 z 5

  :

  Profesjonalnie przeprowadzony kurs. Ciekawa teoria oraz praktyka, dużo przykładów z życia.

 152. 5 z 5

  :

  Profesajonalnie

 153. 5 z 5

  :

  Rzeczowo i profesjonalnie prowadzony. Zadowalająca ilość przykładów i doświadczeń

 154. 5 z 5

  :

  Szkolenie oceniam bardzo dobrze. Nie mam negatywnych uwag.

 155. 5 z 5

  :

  Bardzo ciekawie i szczegółowo przeprowadzony kurs włącznie z częścią praktyczną, która umożliwiła nabycie wszystkich niezbędnych umiejętności.

 156. 5 z 5

  :

  Szkolenie przeprowadzone w pełni profesjonalnie. Trener posiada odpowiednią wiedzę. Wiedza przekazana w sposób zrozumiały.

 157. 5 z 5

  :

  Bardzo dobra atmosfera, ciekawe zagadnienia, bardzo duża wiedza prowadzącego.

 158. 5 z 5

  :

  Bardzo ciekawe szkolenie, profesjonalnie przeprowadzone.

 159. 5 z 5

  :

  Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Dużo teorii i praktyki. Cenne materiały szkoleniowe. Polecam!!!

 160. 5 z 5

  :

  Kurs przeprowadzony ciekawie z możliwością ćwiczeń praktycznych. Materiały szkoleniowe przedstawione w formie prezentacji multimedialnej oraz papierowej.

 161. 5 z 5

  :

  Fachowa wiedza, przygotowanie prowadzącego poparte praktycznymi pokazami.

 162. 5 z 5

  :

  W dniu 27.06.2017 r. uczestniczyłam w szkoleniu pt. „kurs konserwatora podręcznego sprzętu gaśniczego”. Wykładowca w sposób rzetelny i bardzo przystępny przekazał wiedzę. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu przeprowadzonego szkolenia. Z czystym sumieniem polecam Ośrodek Szkoleniowy EKOFIT w Tomaszowie Mazowieckim

 163. 5 z 5

  :

  Konkretne informacje przekazane w bardzo przyjemny sposób, bez zbędnego gadania, miła obsługa, kurs przygotowany w bardzo przyjemny i konkretny sposób

 164. 5 z 5

  :

  Bardzo ciekawa i przystępna forma prowadzenia kursu. Gorąco polecam przyszłym kursantom.

 165. 5 z 5

  :

  Szkolenie poprowadzone w sposób specjalistyczny, zawierające elementy teorii i praktyki, informacje przekazywane zwięźle i zrozumiale

 166. 5 z 5

  :

  Szkolenie w sposób zadowalający przekazało wiedzę na temat gaśnic i ich konserwacji. Prowadzący w sposób czytelny i zwięzły przekazał informację. Kurs oceniam bardzo dobrze.

 167. 5 z 5

  :

  Wzorowo przeprowadzone szkolenie. Przekazywanie jasnych i zrozumiałych informacji szkoleniowych. Zajęcia praktyczne na wysokim poziomie. Przydatne teoretyczne materiały szkoleniowe. Polecam! Pełen profesjonalizm.

 168. 5 z 5

  :

  Pełen profesjonalizm w przekazaniu wiedzy w danym temacie. Informacje przekazane przez prowadzącego zrozumiałe, treściwe. Zajęcia praktyczne super przeprowadzone

 169. 5 z 5

  :

  Merytorycznie i kompleksowo. Polecam w 110%.

 170. 5 z 5

  :

  Szkolenie prowadzone w sposób profesjonalny. Pan Dariusz prowadził szkolenie w sposób praktyczny – uważam, że jest to najważniejsze. W życiu najważniejsza jest praktyka. Bardzo ciekawe oraz potrzebne do prowadzenia działalności – udostępnione materiały. Bardzo dziękujemy.

 171. 5 z 5

  :

  Ciekawie prowadzone zajęcia. Miła atmosfera. Dobrze zorganizowany kurs. Polecam.

 172. 5 z 5

  :

  Zajęcia prowadzone w sposób bardzo profesjonalny. Osoba prowadząca posiada bardzo dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Bardzo przydatne praktyczne materiały. Program kursu i sposób prowadzenia w pełni spełnił moje oczekiwania – łącznie z kawą, ciastkami i smacznym obiadem 🙂

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *